gonar stalownia

Katowice

Opinie o gonar stalownia

nick

Brak możliwości przeniesienia na inne stanowisko. Jak właściciel firmy się uprze to umarł w butach. Nic nie da że jesteś dobrym pracownikiem ( nie warto pokazywać że coś się potrafi ). Zatrudniają po znajomości, synalkowie po ogólniaku albo jełopy po podstawówce z kursem pieczenia bułek, jako "operatorzy maszyn CNC" :D I ukrincy, robią 12 godzin, coś co można zrobić w 8 godzin. Jak się ktoś dostanie i uważa co robi, to może liczyć na stabilne stanowisko i dość dobrą płacę za czynności nie wymagające dużego wysiłku ( poza małymi wyjątkami). Najlepiej mistrzowi i kierownikowi nie zawracać głowy problemami, to się może odbić na premii. Czyli siedź cicho i udawaj że robisz.

zenon

9-11 zł brutto - to cie spotka w gonarze :) czyli odradzam po paru latach przepracowanych

Zostaw opinię o gonar stalownia - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gonar stalownia