Opinie o Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce w Poznań

Eryk Nowy wpis

Faktycznie nazwa Lidea już obowiązuje, zamiast Saaten. Bo to na stronie Lidei jest podane, że ambitni pracownicy mogą się u nich doczekać awansu i że można dołączyć do ich zgranego zespołu. Aczkolwiek konkretnych ofert pracy brak :/ A co z zespołem, rzeczywiście jest zgrany? W ostatnim wpisie z forum było, że ktoś psuł atmosferę i że rotacja była spora.

Katarzyna M. Nowy wpis

Kobieta z Kórnika faktycznie psuje cały klimat pracy, jest niezbyt przyjemna we wspolpracy z drugim czlowiekiem. niestety pracownicy to odczuwaja i jest duza rotacja pracownikow

Lidea

Teraz firma ta zmieniła nazwę na Lidea a wszystko pozostałe pozostało na tym samym miejscu. Jak widać znów szukają jakiegoś naiwniaka na prace Młodszy technik doświadczalny a później kopna cię w ........pe

@Lidea

Czemu mają kopnąć? I co masz na myśli? Wyrzucają z pracy czy co? Opowiedz coś więcej, bo nawet nie wiadomo o co teraz chodzi konkretnie :)

kkk
@Michał

Kto robi w 40 stopniowej gorące kobieta z Kórnika faktycznie ma jakiegoś focha a główny szef to zatrudnia tylko swoich kuzynów. Po za tym tu zawsze są problemy. Kierownictwo zamiast iść na pole i pilnować to schowa się w klimatyzowanym biurze i siedzi. a robole róbcie Życzę szczęścia dla tego młodego technika po zakończonej robocie nikt ci nawet nie podziękuje a do biura nawet nie będziesz miał wstępu Bezczelność ludzi intelektualistów rolnych nie zna granic. Kierownictwo jest bez pardonu tylko wykorzystać i koniec kropka To do Prz ....... Teraz ludzie nie nie czekają za bramą za pracą te czasy się skończył radze zmienić tok myślenia Tyle temacie

Gerard
@kkk

Święta racja zatrudnić wykorzystać i zapomnieć i tak co roku Obydwoje robią w rzepaku a są uczuleni A jak nie ma roboty to " łudzi trzeba wykorzystać do dziabania zielska Hodowco weź się do roboty i pilnuj a nie pij do góry piwa ze swoim kuzynem. Uważać na terenie bo to ich szpieg

Me
@kkk

A za współpracę ktoś Ci nie podziękował przypadkiem, że takie żale wylewasz?

Zofia
@Me

czyli masz całkiem odmienną perspektywę? To co z tą organizacją pracy faktycznie nadzorują czy kierownictwa w pobliżu brak i każdy robi co chce? No i z tymi czekającymi ludźmi za bramą to są tu problemy z kandydatami czy niekoniecznie? obecnie jak tu przyjęcia wyglądają?

mors
@Me

A co były przypadki zwolnień???? Praca to tu chyba w 100 % fizyczna i sezonowa

Danuta
@Gerard

Czyli nikt nie może tutaj liczyć na stałe zatrudnienie czy raczej mowa o pracownikach sezonowych? I skąd stwierdzenie o wykorzystaniu - czy płaca nie jest adekwatna do zarobków?

xxx Nowy wpis
@Danuta

Jeżeli chodzi to tylko o kadrę kierowniczą z Kórnika Pana P Panią M i jego kuznka Pana J Coś widze ze Kierownictwo samo się zainteresowało tym forum Tak w śród pracowników sezonowych były zwolnienia. Ale młodszych techników raczej nie zwalniali chociaż tez byli sezonowo. to co napisane wyżej w 100% prawda

Antek Nowy wpis
@xxx

Jak zwalniają sezonowych to chyba norma. Widziałem że przyjmują do sadzenia i zbioru warzyw reguły na koniec sierpnia, września. W tym roku też będzie nowy nabór ludzi? Tylko dwa miesiące robota czy można utrzymać się dłużej?

Anita

Najłatwiej oskarżać innych a szczególnie firmę. Może trzeba zweryfikować własne umiejętności?

Gerard
@Anita

Nikt nikogo nie oskarża tylko stwierdza fakty. To jest takie miejsce o w którym powinno się sygnalizować takie sprawy. A skoro się tak dzieje to wy powinniście coś zrobić ze sobą i się zmienić lud was powinni zmienić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Natalia Zarębska

Kobieta z Kórnika masakra- do każdego pracownika ma jakieś ale, nic jej nie odpowiada i do tego jest niekompetentna w swojej branży. Proponuję zmienić pracę, zamiast wyładowywać swoje frustracje z życia prywatnego na zawodowe. Żałosne zarobki.

Małgorzata
@Natalia Zarębska

Może nie piszmy na forum o konkretnych osobach z pracy, bo to trochę słabe. Widzę, że nie odpowiadają Ci zarobki w Euralis Saaten. A czy dostajecie do nich chociaż jakieś premie albo dodatki pozapłacowe?

@Małgorzata

Wpis pani Natalii nie jest żałosny. Po to jest ten portal żeby pisać o takich rzeczach. W końcu atmosferę w firmie tworzą ich pracownicy. Nikt tu nie pisze z imienia i nazwiska o konkretnej osobie więc owa osoba jest trudna do zidentyfikowania w danej firmie. To twój wpis jest słaby.

Pracowałam tu wiosną w stacji hodowlanej w Kórniku, choć stawka dobra dużo wymyślania pracy. Najbardziej rozbrajało mnie to dziabanie zielska. Wspomnienia dla mnie negatywne

michał
@anonymous

Tak pracowałem w tej firmie w Stacji w Kórniku atmosfera do bani każdy z pracowników ma rożną stawkę a robi dam rozwydrzona młodzież emeryci lub narkomani i pijacy nie ma w tej firmie zgranego zespołu ani ludzi z doświadczeniem co by to umieli robić. Co rok nowi ludzie. tam się liczy tylko kasa

admin

Chcesz podzielić się informacjami o firmie Euralis Saaten Sp. z o.o.? Nasze forum będzie do tego idealnym miejscem.

Zostaw merytoryczną opinię o Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce - Poznań

• Jak się pracuje w Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce?

Euralis Saaten Sp. z o.o. Oddział W Polsce
2.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Wichrowa 1A
    60-449 Poznań