Opinie o serwis przyczep Wiola w Knurów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie serwis przyczep Wiola. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie serwis przyczep Wiola na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o serwis przyczep Wiola w Knurów

Witam Czy godziny pracy to od 6 do 15 albo dłużej .

Witam czy praca w tygodniu trwa od 6 do 15 czy trzeba zostawać dłużej .

Robur

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy właśnie praca jest tylko na chwile(okres urlopowy)? Bo chciałbym podjąć pracę w Wioli.... Czy osoby które tam pracują są zadowolone z wykonywanej pracy, płacy? Dziękuję za odpowiedź.....

Kirk
@Robur

Praca jest na stałe bo mają sporo zamówień z całej Europy. Robota spoko na montażu, można robić nadgodziny a za Soboty płacą gotówką do ręki więc Żona nie widzi Hehe ale od przyszłego roku chce iść na spawacza.

Robur

Interesuję mnie praca na stałe, czy warto się zakorzenić w Wioli?????? Bo naprawdę zależy mi na stałej pracy... Proszę Państwa o wpisy... Pozdrawiam...

Monter

Umówienie na telefon, rozmowa z właścicielem około 20 minut ile bym chciał zarabiać, co potrafię itp. Bardzo miły człowiek. Dostałem dobrą propozycję wynagrodzenia i pracuje już 3 miesiące

Umiejętności, gdzie mieszkam, co robię w wolnym czasie itp.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Robur

Proszę Cię Kirk o wypowiedź, lub inne osoby które mają dłuższy staż w firmie. Dziękuję....

Witam zależy mi na żetelnej odpowiedzi czy teraźniejszych nabór na montera jest na okres stały czy chwilowy z braku pracowników sezon urlopowy (ten pierwszy miesiąc umowa zlecenie )bo mam możliwość zatrudnienia u was a obecnie pracuję w innej firmie a nie chciał bym potem zostać na lodzie bo pracuję żetelnie .

ben

Witam, czy znajdę osoba która zatrudniła się na stanowisku montera w ciągu ostatniego półrocza i może rzetelnie odpowiedzieć na kilka pytań? ktokolwiek kto tam aktualnie pracuje? Pozdrawiam

@ben

Co chcesz wiedzieć

Bartosz

Na ten moment prowadzony jest nabór na 2 stanowiska, tj.: monter przyczep i spawacz konstrukcji stalowych. Ogłoszenie pojawiło się na stronie: https://www.przyczepy-wiola.eu/kariera/ Czy firma faktycznie oferuje premie sięgające 1200 zł? Jak oceniacie prowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej?

asmirmonter
@Bartosz

Tak z tego co wiem to Ci którzy przykładają się do pracy poniżej 800zł nie zeszli.

@asmirmonter

w Czerwcu miałem 900 premii

@kirk

Od czego dokładnie uzależniona jest wysokość premii, którą możemy otrzymać od pracodawcy? Ciekawi mnie, czy są wyznaczone kryteria, które decydują o jej wysokości.

Mag135
@Bartosz

Monter i spawacz to jedno w tym zakładzie, składasz i spawasz. Mi oferował 3200zl brutto, podziękowałem za współpracę.

@Mag135

coś pomieszałeś. Jak masz uprawnienia to pracujesz jako spawacz są spawacze i są monterzy to dwa osobne stanowiska

@Adrian

od wykonania planów produkcyjnych oraz czasów montazu które są z góry narzucone i kto się w nich wyrabia to dostaje wyższe premie

@kirk

Wiesz czy jest możliwość aby firma pomogła w wyrobieniu potrzebnych uprawnień do pracy spawacza?

@Adrian

Tak, klika razy w roku robią kursy jak ktoś jest chętny

Bożydar
@kirk

Tak robią dla chętnych ale później każą Ci podpisać lojalnościowke na 3 lata że jak się w tym czasie zwolnisz to 4 tys masz oddać szefowi ????????

borzydar
@Bożydar

Tak ? Ciekawy jestem kiedy i z kim taka lojalnościówke podpisałeś. Chyba firmy ci sie pomyliły

Co ty pier..lisz
@kirk

Co ty gościu gadasz,to monter nie musi mieć uprawnień na maga? To jak on szczepią materiał (usunięte przez administratora),20zl brutto za godzinę za spawacza oferują,prosty rachunek. Pozdrawiam sami się oszukujecie aaaahahsj

@Co ty pier..lisz

Utwierdzasz mnie w przekonaniu że w tej firmie nie pracowałeś. Po co monterowi papiery na maga, skoro składa przyczepe na ramie która została wcześniej pospawana i ocynkowana ? Dziwie się że aż 20zł ci chcieli dać bo trochę mało kumaty jesteś.

Czy serwis przyczep Wiola praktykuje "luźne piątki"?

rafi

tak po 15 tej bo w Sobote masz na 6

Andżololo

Tak, "luźne piątki", owocowe czwartki, środa dzień loda, podobno zarząd zastanawia się również nad wprowadzeniem czekoladowych wtorków.

@Andżololo

Pytającemu raczej chodziło o dress code, czyli mniej oficjalny ubiór pod koniec tygodnia. Skoro już piszesz o dodatkach i benefitach to dodaj, czy przysługuje fundusz socjalny i premie uznaniowe?

Andżololo

Witam a jak jest z wybraniem urlopu taryfowego np.wakacje bo za urlop NŻ jest po premi pojawiła się taka opinia

kormoran
@Gość

Wypisujesz wniosek i idziesz na urlop, jak wszędzie. Jak masz pytania to zadzwoń do kadrowej i zapytaj to ci wytlumaczy

Bożydar
@Gość

Tak to prawda masz po premi dodatkowo jak pujdziesz na l4 zabierają ci premie na 3 miesiące

Krzysztof

Witam czy obecnie jest prowadzona rekrutacja do pracy

Ksg
@Krzysztof

Tak, na montera i spawacza

Chyba ciężki temat urlopów

Podajesz brutto czy netto z premią czy bez

Na rękę

Jak soboty trzeba chodzić czy nie ma nacisku

@Gość

Są nieobowiazkowe ale Za soboty jest też większą premia

Kingston

Zatrudnilem się na montera we Wrześniu. Po miesiącu umowa o pracę na czas nieokreślony, po 4 miesiącach mam 3200 na rękę bez sobót + premie około 200-400zl. Praca w porządku, po kilku tygodniach można się nauczyć

Co jaki okres czasu w serwis przyczep Wiola można ubiegać się o podwyżkę?

kadry

Podwyżki są po 1 miesiącu, dwóch, trzech i pózniej 2 razy w roku

Maria
@kadry

@kadry A zechcesz napisać w jakiej kwocie są podwyżki o których wpomniałas w serwisie przyczep? Dzięki.

john

Juz na rozmowie właściciel uświadamia zr trzeba pracować bo za darmo nie musi płacić dlatego bierze 10 ludzi na miesiąc na umowę o dzieło czyli bez składek wykorzystuje ich na maxa, a po miesiącu z nich rezygnuje twierdząc że sie nie nadają i nie brdzie do nich dopłacał. W ten sposób nie ma kosztów i zobowiązać takich jakie sana umowie o prace. Zwykły cwaniak ake wykorzystuje prawo ot co.

bolon 1
@john

własciciel ci uswaidomil ze trzeba pracowac... wow widocznie sie nadawales jak nie przedluzyli z toba umowy. pracowalem w kilku firmach i nikt cie od razu na umowe nie zatrudni a jak ci warunki nie pasowaly to nie miales jaj zeby odmowic i tyle.

nick
@john

Następny... w poprzedniej firmie miałem 3 miesiące na dzieło, tutaj po dwóch tygodniach dali mi umowę i podwyżke trzeba tylko uczciwie pracowac i tyle

Mag135
@bolon 1

To nie wiem gdzie pracowałeś jak umowy odrazu nie dostawałeś, głupcze umowa to pierwsza sprawa,stawka składki i w razie wypadku facet ci powie że nie pracowałeś u niego i zostaniesz z ciulem w ręku

@Mag135

przecież dostajesz umowę o dzieło na pierwszy miesiąc i nikt ci nie powie w razie wypadku że tu nie pracowałeś. To jest duża firma a nie zakład ślusarki "u Stasia". Nawet w urzędzie miasta nie dostaniesz od razu umowy o pracę więc przestań opowiadać głupoty bo masz jakiś żal. Dobrze że tu nie pracujesz !

nock

Pracuję w tej firmie od niedawna. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała standardowo, nie zadawano mi dziwnych, nieodpowiednich pytań. Była wręcz życzliwa atmosfera. Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Ludzie są życzliwi i pomocni.

Zostaw merytoryczną opinię o serwis przyczep Wiola - Knurów

• Jak się pracuje w serwis przyczep Wiola?

Zobacz opinie na temat firmy serwis przyczep Wiola tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w serwis przyczep Wiola?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy serwis przyczep Wiola?

Kandydaci do pracy w serwis przyczep Wiola napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

serwis przyczep Wiola
2.4/5 Na podstawie 452 ocen.
  • ul. Przemysłowa 14
    44-190 Knurów