Opinie o Dakri w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dakri. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakri na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakri w Łódź

Na każdego z pracowników jednocześnie zatrudnionych w pomieszczeniach stałej pracy (co najmniej 4h dziennie) powinno przypadać co najmniej 13 m3 wolnej objętości pomieszczenia oraz co najmniej 2 m2 wolnej powierzchni podłogi (nie zajętej przez żadne urządzenia techniczne, sprzęt itp.) - wg rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy .Czy w Dakri to ma miejsce ? Nie ma po Pan K ma znikome pojęcie o BHP ,np na drylowni pracownik ma za sobą paletę na 30cm z rozpadającymi się kartonami z batonem .Pozdrawiam :) (Dz. U. 2003r. nr 169, poz.1650).

na sterylnej nie lepiej

Maszyny są zajechane pracownicy są zajechani ale kierownicy jak bułki w maśle...dawać dawać ja będę miał ...ot i cała filozofia zakładu ruiny

@:)

czy kierownicy mają wyższą premię,gdy wykażą,że na ich zmianie dobrze się dzieje tzn produkcja podskakuje :? Jestem sceptykiem ..staję się takim po obserwacji niezrozumiałej dla mnie kadry kierowniczej:) Prezes nic nie wie to niech się dowie,że tylko dwóch kierowników z czterech nadaje się na to stanowisko..są solidni pomogą gdy trzeba pomóc przy linii produkcyjnej,dwóch pozostałych to albo siedzi albo ma ADHD :)

niezrzesz0ny
@ja

jednym z piękniejszych zwrotów brygadzistów i kierowników jest "a co ja Ci na to poradzę" wymiata :))

50 Groszy
@niezrzesz0ny

Tak jest i będzie ponieważ panowie kierownicy mało mogą w tym zakładzie, idziesz z problemem do swojego brygadzisty, a on odsyła cię do kierownika produkcji bo nic nie jest w stanie poradzić, później pan kierownik prod odsyła cię do PANA H, a z kolei pan H odsyła cię do Pana K, na którego szkoda nawet strzępić ryja, do tego jeszcze 3 grosze doda jakość, i tak to wygląda w tym zakładzie(błędne koło), a szkoda bo pracownicy mieli by sporo do powiedzenia, bo wiele rzeczy nie funkcjonuje w tym zakładzie jak należy.

niezrzeszOny
@50 Groszy

Przykre,że Pan K nie umie się porozumieć z nikim,wielka strata dla zakładu.Tym większa,że wie mniej niż chce

Nadrzędnym celem każdego przedsiębiorstwa jest zysk. Najłatwiej osiągnąć go poprzez maksymalizację wydajności oraz minimalizację kosztów.Powołując się na maksymalizację efektywności oraz minimalizację kosztów, wykorzystanie efektywnego niewolnika do wykonywania mechanicznej powtarzalnej pracy zdaje się być racjonalnym rozwiązaniem. Jednakże czy można nieustannie osiągać wysokie wyniki pracy wykorzystując wszelkie próby nacisku?"Uchodźcy ekonomiczni" szukający zarobków skłonni są do przyjęcia znacznie niższych standardów pracy, w efekcie stając się kolejnym filarem podtrzymującym system współczesnego niewolnictwa.

Brawo TY :)

Igor

Czyżby konkurencja tak inspirowała do tego lamentu?

@Igor

nie ma konkurencji Igorze :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dakri spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Warto startować?

CCc
@Zainteresowany

Z tego co mi wiadomo to ofert pracy nie ma, ale zawsze możesz zostawić CV w kadrach, I musisz się liczyć z tym że w Zakładzie jest system 4-brygadowy

@Zainteresowany

Bez znajomości niemieckiego i ukraińskiego odpadniesz w przedbiegach :)

@CCc

a system czterobrygadowy jest podły ? Nie strasz :)

@Zainteresowany

System czterobrygadowy zrekompensuje Ci brak wizyt w domu w niedziele i święta .Dadzą Ci tu dodatek taki,że będziesz miał wybór między pracą a rodziną :)

xxxx
@Zainteresowany

Nie warto, benefitów zero, paczek na święta zero, podły system 4 brygadowy, psujące się maszyny, poszanowanie człowieka zero, zakład jest dobry tylko dla kadr, paniusi i kierowniczków w czerwonych czepach, jak idziesz raz w roku na urlop wakacyjny to wielką łaskę ci robią.

brygadzista
@xxxx

Brygadziści w tym zakładzie robią za operatorów,nie są potrzebni,bo rządzą tylko kierownicy produkcyjni.Ci ostatni są jeszcze mniej potrzebni,bo nic nie robią.I tyle w temacie

PLATYNOWY KARZEŁ
@Zainteresowany

Polak na produkcji w tym zakładzie nie ma czego już szukać, zostali tylko najwytrwalsi no i garstka operatorów, którzy też mają dosyć i myślą już tylko o tym jak stąd spierda...ć no chyba że tak jak kolega wyżej wspomniał masz biegle opanowany język ukraiński, zakład postawił na wydajność kosztem jakości, chociaż z tą wydajnością, to też tak nie do końca, rodzaj praca zależy od działu ale zakład technologicznie jest na poziomie 15 wieku...

@PLATYNOWY KARZEŁ

Zakład technologią przeraża ..to prawda,zakład przeraża jeszcze czymś innym...brakiem odpowiedniego doboru kadry kierowniczej.Poza tym przeraża ..płacą .

50 Groszy
@:)

Zależy o czyjej płacy mowa bo panowie kierownicy i brygadziści nie mają co narzekać na wynagrodzenia, względem wykonywanej pracy, na tle innych zakładów ich płace są dobre, lecz największy problem tego zakładu to brak jakiejkolwiek rekrutacji pracownika, przyjmuje się wszystkich z Ukrainy jak leci, i tu jest problem bo solidnych ludzi z Ukrainy to max 20% reszta jest do wywalenia na zbity ryj, przychodzą sobie do pracy kiedy im się podoba, prócz tego fleje jakich mało, wejście do toalety grozi zagazowaniem, mycię rąk po wyjściu z kibla to też u nich widać jakaś nowość a dla Polaków miejsca nie ma, w większości zostali już tylko starsi pracownicy którzy chcą w spokoju dociągnąć do emerytury technologia?wszystko dzwigane i szarpane rękoma, z roku na rok coraz ciężej się pracuje zero udogodnień, maszyny zajechane do granic możliwości, ale to też wina serwisu a właściwie braku serwisu

@50 Groszy

Odpiszę Ci tak... to nie wina niechlujnych pracowników z Ukrainy to wina zarządcy,który nic z tym nie robi mając firmę w której powinno się szczególnie przestrzegać zasad higieny ale jak widzę ten zakład funkcjonuje na zasadzie "mam to gdzieś".Zastanawia mnie tylko PIP.Istnieje ?

Firmy z Zachodu w zamian za niepłacenie podatków i transfer zysków do siebie miały zatrudniać Polaków . Rząd i samorządy wkładały duże pieniądze w infrastrukturę Po kilku , kilkunastu latach , te firmy oświadczają , że Polacy nie są im potrzebni do interesu . W takim razie , po co nam te firmy ? Może rzeczywiście powinny zwrócić pomoc rządową i przenieść się na Ukrainę . Na Ukrainie nie da się prowadzić biznesu w europejskim sensie .

Gutek

Mocno przesadzacie z tymi swoimi opiniami!!

@Gutek

To są nasze subiektywne opinie a ponieważ nie są obiektywne nie ma w nich ani przesady ani umiarkowania w ocenie.Miłego dnia !!! :)

Ciekawe co teraz napiszecie o Dakri jak Wam będą śledzić liczbę nadawaną interfejsowi sieciowemu :) Do odważnych świat należy :)

Ranger
@:)

Panie-ni inteligencie, każdy komentarz w internecie ma liczbę nadawaną interfejsowi sieciowemu (IP), kwestia jest tego co kto piszę, jeżeli ktoś obraża jakąś osobę od najgorszych (tak zwany ostry hejt) podając jej dane osobowe,(imię nazwisko) bądź wklejając zdjęcie (wizerunek), wtedy za pomocą numeru IP można wyśledzić skąd dana osoba pisze i pozwać ją do sądu,(przez Policję) zaś co innego jak ktoś napiszę że jest niezadowolony z pracy w zakładzie podają merytoryczne, sensowne fakty, przykłady,co jak i dlaczego, a niestety bardzo dużo komentarzy negatywnych, odnośnie pracy w tym zakładzie to prawda.

@Ranger

Potęga nauki polega na braku dogmatów – tzn są pewne paradygmaty, ale one ulegną zmianie jeśli rzeczywistość dostarczy na to dowodów. Jeżeli czegoś nie wiemy, to wtedy stosujemy brzytwę Ockhama zamiast wymyślać pokrętne wytłumaczenia, które pasują. Metoda jest dobra z pkt widzenia logiki (ale trzeba umieć ją stosować, a nie machać sobie brzytwą przy każdej okazji) i z pkt widzenia neurobiologii, ponieważ wiemy dziś, że ludzki mózg wypełnia luki w wiedzy za pomocą właśnie konfabulacji – wtedy powstaje wiara i teraz kiedy mamy coraz więcej wiedzy i zdolności do logicznego myślenia, wiara odchodzi do lamusa.Inteligencja pozostaje i ma się ze mną dobrze :)

Pracodawcy w Polsce potrzebują młodych najlepiej z organizmem wyczynowca do zapie..przu za 1500zł na 3 zmiany. Nie wiedzą co to nowe technologie, inwestycja w nowe narzędzia pracy podnoszące jej wydajność, liczy się szybki zysk uzyskany przy pomocy taniej siły roboczej i 10-letnich maszyn wziętych w leasing albo kupionych na zachodzie za grosze. W związku z tym osoby 45+ nie mają najmniejszych szans na znalezienie zatrudnienia. Ponieważ jest coraz mniej chętnych do pracy wśród młodych (wolą wyjechać tam gdzie są normalne pensje), zaczęto masowo sprowadzać Ukraińców. W większości leni, nie znających podstaw j.polskiego, nie rozumiejących podstawowych poleceń. Ale to się opłaci. Spytacie DLACZEGO? Odpowiedź jest prosta WorkSerwis i inne takie. Po prostu pensje Ukraińca zatrudnionego przez pośrednika/podwykonawce można sobie wrzucić w koszty prowadzenia działalności. I tak Polak zatrudniony na etacie to koszt a U krol przez WS czysty zysk, nawet do 800zł/miesiąc przy wrzuceniu w koszta. Patologia na rynku pracy trwa w najlepsze.

@ja

Jak to mówią w Ameryce: jak płacisz tyle co na orzeszki, to sobie zatrudnij małpy. :)

potencjał
@:)

Nie widać plajty pracodawcy, więc ma się dobrze. Może więc uczciwie zapłacić, tylko nie chce! Ot cały problem.

pstyk

Czy ktoś może się wypowiedzieć czym zajmują się studenci na praktykach? Na czym polega ich praca ? A szczególnie w dziale jakości

Wesoła Ukrainka :D
@pstyk

Sprawdzają czy myszy wpadają do pułapek :P

@pstyk

Studenci na praktykach mają takie same zadania jak niepotrzebna grupa "jakości"i kierownicy produkcyjni.Jakością powinni zajmować się brygadziści,bo im sie bardzo nudzi w tym zakładzie.Proponuję zlikwidować pewne stanowiska szczególnie tych nadmuchanych bufonów ,co sami ze sobą nie mogą się dogadać,bo jeden chce być ważniejszy od drugiego i sobie porządzić .Są tacy kierownicy produkcyjni,że przez całą zmianę chodzą z podniesionymi kołnierzykami i ręce w kieszeniach..w nocy zdarza im się przysypiać :)Po co finansować darmozjadów? to pytanie do szefa :)Nie lepiej dać ludziom uczciwie pracującym..podwyżki ?

Zuzanna

@:), a czy Ty pracujesz w Dakri? Chciałbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy? Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze nie mające związku z rzeczową dyskusją na temat tego pracodawcy oraz te pisane w wulgarnym czy obraźliwym tonie, nie będą tolerowane na forum GoWork.pl.

@Zuzanna

Tak,pracuję w Dakri.Jest dobrze,jest lepiej,jest najlepiej....najnajlepiej już być nie może :)

@Zuzanna

Nie już nie pracuje ,dzięki Bogu.Wyzysk totalny.Pozdrawiam.

xcxc

(usunięte przez administratora) jakośc

Dystrybutor

Wpadłem na pomysł skoro prezes i kierownik uważają że mają taki świetny zakład może zróbcie anonimową ankietę wśród swoich polskich pracowników produkcyjnych odnośnie zadowolenia z pracy w tym waszym cudownym zakładzie.Daję sobie dwie ręce uciąć że niezadowolenie będzie ok 100%.Czerwonych nie ma co się pytać bo oni mają jak u Pana Boga za piecem.Zawsze myślałem że zadowolony pracownik to dobry pracownik ale tu to nie działa.Prezes przyjechał z Niemiec i chce żeby ludzie z łapanki pracowali na takich samych obrotach jak tam na produkcji za premię wynoszącą uwaga! 17 euro za miesiąc netto i płacę na godzinę 2,2 euro.Panie kochany tam za takie pieniądze to by nikt nogi z łóżka nie wystawił o wstawaniu nawet nie wspomnę.Skoro chce Pan mieć niemiecki zakład to na niemieckich zarobkach a tak ma Pan zakład z bardzo dalekiego wschodu.A zapomniałem ostatnio na rynku pracy w Polsce pojawili się prężnie pracujące osoby z Kolumbii może by parę takich osób zatrudnić byłoby śmiesznie choć nie wiem czy bardziej już może być.Miłego wieczoru.Pozdrawiam

@Dystrybutor

Spoko..Pan prezes ma ukraińską firmę , zarobki niemieckie :).Polska to kraj pośredni :) ale chcę napisać o czymś innym a mianowicie o tym jak się pracuje z Ukraińcami - OBIBOKI (były nieliczne wyjątki ale zmienili pracę) oni tu przyjeżdżają .żeby zarobić a nie pracować dla dobra firmy,-IGNORANCI nie przestrzegają żadnych przepisów ,mają bardzo swobodne podejście do czystości publicznej. Śmieci nie są dla nich problemem jak i brak poszanowania własności publicznej.(zauważyłeś,że odkąd oni z nami pracują nawet drzwi się psują ):)Wszystko co publiczne jest niczyje i można to zniszczyć czy ukraść Widać to doskonale po stanie toalet.Syf , oplute, zaszczane ,zasrane a to przecież firma produkująca żywność.-BRUDASY mycie rąk to dla nich abstrakcja aż się dziwię,że jeszcze nie ma epidemii , pororzucane zarękawniki .niebieskie "berety",rękawniczki na schodach ,w jadalni, w szatni...brak słów

Dawno temu w Dakri
@ja

Niestety to prawda, toalety, krany, wyglądają jak by tornado przeszło, takiego syfu to jeszcze nigdy nie było, na miejscu kierownictwa, karałbym i zwalniał bez opamiętania, niby są kamery przy wejściach do toalet, ale ja się pytam I CO Z TEGO !

d
@Dystrybutor

Obecnie zadowolony Polski pracownik w tym zakładzie to taki który czeka na świadectwo pracy

Zenon
@ja

O myciu rąk po skorzystaniu z toalet już nie wspomnę.

Jacek

Może firma nie jest idealna ale chyba nie jest tak źle jak to niektórzy opisują!!!

Ja się nie martwię gdzie Twoje i moje pieniądze idą ,bo i tak ich nie dostanę ale jak patrzę na "rozbudowę" zakładu to wiem,że one również nie idą do kieszeni pracodawcy, co plan modernizacji to porażka Kto za tym stoi ? Ja wiem :)

@ja

Od kilku miesiecy chcę Wam to przekazać w sposób dyplomatyczny ale Wy jak wyrobnicy boicie się stracić 100 zł brutto premii i takimi jak Wy będą poniewierać a Ty pokazżtwarz i złóż wymówienie :)

Choćbyśmy zęby na tym forum zjedli nic nie trafi do rządzących w tej firmie czy to do prezesa czy do kierownika czy kierowników produkcyjych.Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi... o kasę.To MY pracownicy produkcyjni na nich pracujemy więc zaorzą Nas dla swojego dobra a jak widać dajemy na to przyzwolenie.Przykre ale prawdziwe :(

Art. 6. 1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej. 2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe,EKONOMICZNE, kulturowe lub społeczne. Nie życzę sobie kamerki w jadalni

@ja

kamerka jak kamerka, ale głośnik na pewno jest niedopuszczalny, zresztą jak w tej firmie coś ci podpie....ą to i tak, raz nic nie odzyskasz, a dwa firma ci nie odda, Kierownicy +paniusie z jakości bardzo się nudzą więc lubią sobie pooglądać,i chyba dowiedzieć się co o nich ludzie sadzą najlepiej jak by się dało, to każdemu kamere do tyłka by podłączyli i obrożę elektryczną na szyje.

@Tbonne

Nie wiem czy jest podsłuch w jadalni ( jak się je to się nie miele językiem :)podsłuch , nagrywanie bez Twojej wiedzy nie jest legalny. Wtedy możesz to zgłosić do PIP- np. przez formularz na stronie pip.gov.pl. Miłego dnia :)

@ja

Przerwa w pracy to moja sprawa jak ją spędzam na socjalnym, i nie mam obowiązku jeść (usunięte przez administratora)

Nie wolno planować nadgodzin>Czy Prezes o tym wie ?

@ja

Oj to się porobiło:))).W Dakri nadgodziny????.No nie wierzę to już musi być dramat z ludźmi.

vvvvvvv
@Dystrybutor

Dramat, to będzie jak zwolnią się ostatni dobrzy funkcyjni, i Polacy z resztą o czym mowa, ten zakład już dawno nie jest Polski,

@Dystrybutor

obawiam się,że pracodawcę stać na nieprzestrzeganie kodeksu pracy

@vvvvvvv

Hmm są ludzie którzy się nigdy stamtąd nie zwolnią i to nie tylko funkcyjni.

@vvvvvvv

dramat to będzie jak kierownicy produkcyjni zaczną pracować :)

@ja

PREZES MA TO W (usunięte przez administratora)

D

Ale za to masz wolne świeta wiec nie narzekaj

@D

to miał być sarkazm jak rozumiem ?!:)

Dystrybutor

Hmm a czego się spodziewałeś?Jakoś nie kojarzę a parę Wielkanocy przeżyłem żebym cokolwiek w tym zakładzie dostał co najwyżej nocną zmianę w poniedziałek:))).Od dawna wiadomo że ta firma nie dba o pracowników.Tym bardziej teraz jak mają zaciąg ze wschodu.

Dystrybutor

Co tam w Dakri?Prezesem jest już Ukrainiec????????????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Dakri - Łódź

• Jak się pracuje w Dakri?

Zobacz opinie na temat firmy Dakri tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakri?

Dakri
2.1/5 Na podstawie 299 ocen.
  • Tymienieckiego 22/24
    90-349 Łódź