P.H.U Maxol Sp. j.

Suchedniów

Opinie o P.H.U Maxol Sp. j.

dyniek

NAJGOESZY , powtarzam najgorszy doodbytniczy kiłosyf jaki można sobie wyobrazić... kasa ? hahah jaka kasa ? pracują tam buraczane wieśniaki za 1800 jak dobrze będą drylować rowa nędznym włascicielom tego tworu, coś na pograniczy sewaxu u soszynskiej i spalarni śmieci o którą teraz walczy, bo firmę doprowadziła do zgliszcz, to samo i tutaj, kwestia czasu. Dno, nie polecam nikomu, może wrogom.

Maciuś.
@dyniek 03.11.2017 14:26

Może się przedstawisz? Bo te wieśniaki chciałyby z Tobą się spotkać i porozmawiać ???? Szkoda że każdy może napisać co chcę nie pracując nawet dnia.

Michał

Witam, potrzebuję info na temat pracy w dziale handlowym. Jakie zarobki, atmosfera, narzędzia pracy. Czy warto? Dziękuję za wszystkie podpowiedzi

mauzerownia pl

Jako pracownik raczej nie licz na socjal. Kasa zależna od sprzedaży marek brendowych. Plany ,słupki,gonitwa z miesiąca na miesiąc.Chyba że chcesz tylko przezimować :)

Ph

Prosze o opinie o pracodawcy.poszukuja ph .jak funkckonuje firma finansowo i globalnie?

mauzerownia pl

Z maxolem jest jak z Rosją.To nie firma lecz stan umysłu.Firmę oceniam dość pozytywnie :)

tiger
@mauzerownia pl 21.01.2016 13:12

Możesz coś więcej napisać o tej firmie Jak się pracuje jakie warunki zarobki? Zaprosili mnie na rozmowę na przedstawiciela handlowego

nick

firma z potencjałem ale.... ale właściciele ciągną z firmy jak najwięcej. Samochody porażka, kupowane rozbite i najtańsze, później naprawiane i dawane do jazdy bo taniej jest. Jeździłem samochodem w którym na oponie z jednej strony nie było bieżnika i druty wychodziły. Jak zwróciłem uwagę to powiedziele, że czym się martwisz przecież żyjesz. Kierownik to porażka. Zamiast bronić pracowników to na spotkaniach z prezesami liże im odbyt, wtedy pyta co tam na rynku słychać. Odradzam.

Zostaw opinię o P.H.U Maxol Sp. j. - Suchedniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Maxol Sp. j.