Opinie o Stal-Marko Marek Iskra w Skarżysko-Kamienna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stal-Marko Marek Iskra. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stal-Marko Marek Iskra o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stal-Marko Marek Iskra w Skarżysko-Kamienna

Brak szacunku Nowy wpis

Strata pieniędzy! Ludzie bez sumień! Brak woli wydania rachunku lub jakiegokolwiek dowodu zakupu. Brak woli wydania zamówionego produktu! (usunięte przez administratora)

Czy Stal-Marko Marek Iskra organizuje staże dla studentów?

Damian Nowak Nowy wpis

Nie polecam kontaktu z tą firmą! Firma jest nieprofesjonalna, odradzam wszelkiech zakupów u nich, zamówienia nie są realizowane zgodnie z umową, może się okazać że przywiozą inny garaż niż ten co się zamówił. Pseudomonteży głupio drwią z uwag zamawiającego 'Przecież to tylko garaż'. Kupując garaż w innej firmie zapłacicie dużo mniej. Kierownictwo nieprzyjemne a kontakt z nimi jest utrudniony

Jurczik Nowy wpis

Witam, jeżeli nie chcą państwo wyrzucić pieniędzy w błoto to nie polecam tej firmy bo są nie uczciwi nie profesjonalni nie mają pojęcia o garażach, kierownictwo firmy jest nie uprzejme nie uwzględniają żadnej reklamacji i zgłoszonych roszczeń, monterzy nie są profesjonalni potrafią tylko głupio się śmiać istnieje jeszcze możliwość że dostaniecie inny produkt niż zamowiliscie za dużo większe pieniądze, w razie problemów wypierają się wszystkiego i kończą rozmowę. (usunięte przez administratora) szczerze nie polecam.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stal-Marko Marek Iskra? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Oleczka

Co to za firma? Żenada po prostu. (usunięte przez administratora), zamówisz większy garaż a przywiozą ci mniejszy i w dodatku w tych samych pieniądzach. Nie przyjmują reklamacji twierdząc iż przywieźli garaż zgodnie z zamówieniem. Mało tego, monterzy są bardzo nie uprzejmi. Śmieją się głupio i sypią (usunięte przez administratora)żartami. Żałosne,nie polecam.

klientt

Towar bardzo słabej jakości, nie miła obsługa,nie polecam

Weronika
@klientt

Możesz opowiedzieć jak konkretnie wyglądały Twoje doświadczenia z obsługą klienta w Stal-Marko? Czy pracownicy nie byli chętni udzielić Ci odpowiednich informacji, a może po prostu nie mieli dostatecznej wiedzy na temat oferowanych produktów?

Henryk

Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze a przecież to jest forum pracownicze a nie dla klientów!

Shila

Firma Krzak .Nie radzę mieć z nimi nic wspólnego.Zero odpowiedzialności za popełnienie błędów .I przestrzegam żadne porozumienie nie jest brane pod uwagę. Tak jak większość klijentów tej pseudo firmy, przestrzegam przed jej wyrafinowaniem i nie uszanowaniem praw .Zlecenie wykonali w ekspresowym tempie , niestety fuszera nie z tej ziemi.Dlatego proszę omijajcie tę niby firmę .

Helena

@anonymous, rozumiem, że nie jesteś zadowolony z usług Stal-Marko Marek Iskra. Jednak chcę Ci w tym miejscu przypomnieć, że to forum służy do tego, aby zbierać na nim wszystkie rzetelne i wartościowe informacje o tej firmie, ale pod kątem tego jakim jest pracodawcą. W związku z tym zachęcam osoby pracujące w tym miejscu o przedstawienie własnych opinii na temat swojej współpracy z firmą.

Nie kupujcie od tych oszutów , postawili mi garaż pognieciony , smieją się w twarz , reklamacji nie uwzgędniają , nie dają faktór ... sprawa trafiła do urzegu celno skarbowego ..nie odpuszcze im tego banda oszustów i krętaczy !!!!

Helena

Witam, przeglądając ofert pracy natknęłam się na firmę Stal-Marko Marek Iskra. Chciałabym zaczerpnąć od Was więcej informacji na temat tego jak wygląda proces rekrutacji, czy w ogóle jest sens składać do nich swoją kandydaturę? @Marek możesz rozwinąć myśl, mówiącą że nie polecasz? Jeśli masz jakieś doświadczenia z tą firmą może podzieliłbyś się szczegółami na forum? Pozdrawiam!

Witam tak dziadowskiej firmy to już dawno nie spotkałem i pracowników arogancki jak w tej firmie a przeważnie to szef i szefowa firmy bo mysla ze jak sprzedza się usługę to nie obejmuje ona reklamaci a wogle to pomyłka w wyborze firmy na rynku sa i tańsze firmy i co najważniejsze słowne a to jest podstawą handlu sprawdziłem sam i napewno jej nikomu nie polecam Marek .

Czy jakiś pracownik firmy Stal-Marko Marek Iskra chciałby zabrać głos w sprawie zatrudnienia tam?

.NIE POLECAM

(usunięte przez administratora) i złodzieje.Pracowałam dwa lata na tych oszustów

Halina

Sebastian Iskra-złodziej i oszust.Nikomu NIE POLECAM z korzystania usług tej Firmy.Pracowałam dwa lata na oszustów.BYDŁO

Saskan

WYJĄTKOWO nierzetelna "firma" Kupiłem u nich 'garaż" Profile konstrukcyjne malowane popłuczynami z puszki po farbie, Porysowane wewnętrzne strony blach dachowych, A gdy chciałem dokupić blache na przedłużenie okapu zażądali 50PLN za m2 . Zwykłej blachy z II gatunku, Gdy standardowo kosztuje ok 18.pln

CIĘŻKO BY BYŁO MNIE UWIEŻYĆ W TAK OPISANĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA przez \'\'firmę\'\' stal-marko JEDNAK SAM TAKĄ HISTIRIĘ PRZEŻYŁEM I POTWIERDZAM!!!!!!!

mar

zgadzam się i potwierdzam;tak działa ta ''firma''

Zostaw merytoryczną opinię o Stal-Marko Marek Iskra - Skarżysko-Kamienna

Stal-Marko Marek Iskra