Stal-Marko Marek Iskra

Skarżysko-kamienna

Opinie o Stal-Marko Marek Iskra

Saskan

WYJĄTKOWO nierzetelna "firma" Kupiłem u nich 'garaż" Profile konstrukcyjne malowane popłuczynami z puszki po farbie, Porysowane wewnętrzne strony blach dachowych, A gdy chciałem dokupić blache na przedłużenie okapu zażądali 50PLN za m2 . Zwykłej blachy z II gatunku, Gdy standardowo kosztuje ok 18.pln

CIĘŻKO BY BYŁO MNIE UWIEŻYĆ W TAK OPISANĄ REALIZACJĘ ZAMÓWIENIA przez \'\'firmę\'\' stal-marko JEDNAK SAM TAKĄ HISTIRIĘ PRZEŻYŁEM I POTWIERDZAM!!!!!!!

mar

zgadzam się i potwierdzam;tak działa ta ''firma''

Zostaw opinię o Stal-Marko Marek Iskra - Skarżysko-kamienna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stal-Marko Marek Iskra