Trans-Med Dariusz Witkowski

Warka

Opinie o Trans-Med Dariusz Witkowski

hbvj

@janina masz racje stabilnosc jest bardzo wazna...

transporter

Pensja stała, umowa o pracę. Nie ma kilometrowek. Masz pewna wypłatę :)

transporter

Witam [ frg ] Akurat te opinie są o Przedsiębiorstwie Trans-Med z Zawiercia. Firma ta zajmuje się zaopatrzeniem placówek służby zdrowia oraz hurtowni w materiały opatrunkowe i sprzęt medyczny. Jest również dystrybutorem firmy 3M z zakresu produktów medycznych. Istnieje firma Trans-Med, która zajmuje się transportem odpadów medycznych, natomiast to nie ta ;)

Po zmianach właścicieli praca w tej firmie to czysta przyjemność. Pracownicy są mili i pomocni, pieniążki również na +

pussycat

Każdemu życzę takiego Szefa .

pracownik Transmedu

Atmosfera jak na prywaciarza super , nie ma stresu i nikt na nikogo nie krzyczy . Ludzie mili i pomocni. Gorzej z kasą bo szef choć miły to straszny "[usunięte przez moderatora]" i dusigrosz , z [usunięte przez moderatora] by nie zszedł. Generalnie na pierwszą pracę polecam .

Zostaw opinię o Trans-Med Dariusz Witkowski - Warka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Med Dariusz Witkowski