FF Fracht Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o FF Fracht Sp. z o.o.

Zuzanna

@Pracownikczemu uważasz, że pracodawca jest nieuczciwy? Co jest tego powodem, że tak myślisz? Czy powiesz coś więcej na ten temat? Czy ktoś może pozostawić swoją opinię na temat pracy w firmie FF Fracht Sp. z o.o.?

dajmiadamtobie

jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] 80 milionow ??????????????????????????????????????

Zuzanna

@były spedytor czy jesteś pewien, że w firmie FF Fracht Sp. z o.o. panuje mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy zgłosiłeś to gdzieś?

były spedytor

Rotacja , mobbing . Kopanie pod sobą dołków . Presja , stres i wrzody żołądka .

Fatalna atmosfera . Wyścig szczurów jak Korpo . Dyskryminacja i mobbing . NIE POLECAM !

Zuzanna

@bodzobuls pracujesz w FF Fracht Sp. z o.o.? Co możesz powiedzieć o warunkach pracy w firmie?

bodzobuls

Polecam dziewczyny z Gdańska bardzo duża wiedza świetna współpraca z Kierownik Panią Barbara zawsze można się do gadać, duża wiedza dotycząca transportu!!! Polecam tych ludzi!!!

bartek

Wiesz @euminz niektóre informacje są chronione nie można ich od tak pisać na forum no i zależy co oznaczają dla ciebie konkretne?

euminz

@bartek dzięki za odpowiedź. A czy Ty pracujesz lub posiadasz jakieś konkretniejsze informację, którymi nie "obawiasz" się podzielić ? ;) Pozdrawiam.

euminz

A na jakie wynagrodzenia można liczyć na ww stanowiskach ? Pozdrawiam

euminz

Właśnie, a jak warunki finansowe na tym stanowisku?

justynka1991

Witam, ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Gdańsku aplikowałam jako spedytor od transportu drogowego, mają bardzo ciekawe warunki zatrudnienia i co najważniejsze w tej pracy, nie szukają osoby, która będzie robiła "kopij-wklej" w systemie, tylko można wykazać się zaangażowaniem, po tylu latach w różnych firmach (głównie korporacjach, gdzie nie potrzebują ambitnych i zdolnych ludzi, tylko "maszyn" do pracy") stwierdzam, że to naprawdę może być bardzo rozwojowa praca. Umówiłam się na kolejną rozmowę, zobaczymy jak to będzie , trzymajcie kciuki :-)

Joasia2003
@justynka1991 14.07.2016 11:57

Hej Justynka1991, jesteś już po drugim etapie w FF Fracht ? I jakie warunki finansowe proponują ?

euminz

Witam. A na jakie warunki można tam liczyć? Jakie wynagrodzenie jest możliwe? Jak atmosfera w firmie, możliwości rozwoju? Ktoś coś wie? Dostałem od nich odpowiedź, jakie bym miał oczekiwania finansowe, więc chciałbym zasięgnąć opinii ;) Ktoś się dostał ? Jak wygląda rozmowa ?

Pavl0

Otworzyli nowy oddział w Gdańsku, byłem ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej, bardzo sympatyczni ludzie, fajne benefity i duże możliwości rozwoju (przez wzgląd na to, że to nowy oddział to każdy ma szansę się wybić bo nie ma układzików żadnych)

krs

bardzo dobrze:)

er

to jak się pracuje u Frasyniuka.

Zostaw opinię o FF Fracht Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FF Fracht Sp. z o.o.