OKNOPLAST Sp. z o.o.

Podłęże

Opinie o OKNOPLAST Sp. z o.o.

Patyson

@Maciek z tego co wiem to teraz jest prowadzona na halę, poszperaj i poszukaj oferty. Jak nie znajdziesz to zawsze możesz iść zostawić swoje cv na recepcji.

maciek

czy ktos z was wie czy teraz jest prowadzony nabor na hale?

romcio

chyba, że jest to pierwsza rozmowa kwalifikacyjna to wtedy stresik jest, z drugiej strony nie każdy ma żelazne nerwy i niestety nerwówka czasem wchodzi.

Adi

Wiadomo, ze moga sie ciebie spytac o doswiadczenie zawodowe, miejsce zamieszkania i moze ewentualnie padna jeszcze jakies inne pytania. Wedlug mnie rozmowy kwalifikacyjne wygladaja podobnie, wiec nie wiem co sie tak kazdy rozmowy boi, idziesz odpowiadasz na pytania i tyle.

Górecki

Na rozmowie kwalifikacyjnej możesz się spodziewać padających pytań, jak byłeś kiedykolwiek na rozmowie kwalifikacyjnej to pytania są dość podobne, co do etapów z tego co wiem to jest tylko jeden.

butaman

a czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? jest tylko jeden etap czy może jest więcej bo coś mi się takiego o uszy obiło.

Jacek

Lepiej sprobowac niz potem zalowac, ze sie cv nie wyslalo. W najgorszym wypadku nikt sie nie odezwie, ale jak wczesniej pracowales na podobnym stanowisku i masz jakies doswiadczenie w tym kierunku to moze ci sie uda.

dejtona

oferta na kupca jest dość świeża. też wysylałem cv na to stanowisko, tylko nie mam wymaganego doświadczenia, chcociaż wcześniej pracowałem na dość podobnym stanowisku. cóż zobaczymy czy się ktoś odezwie czy też nie.

nowy

Witam chciałem zapytać czy rzeczywiście ten kolanko to taki konfident bo jestem nowy żeby nie wpaść z czymś wiele osób mi mówiło że tak proszę o pomoc

Fabian

Może ktoś z was coś więcej napisać o stanowisku kupca? Znalazłem tą ofertę i chciałabym się co nieco więcej o nim dowiedzieć.

jasket

jakby nie patrzec spoko opcja, praca siedzaca i przy kompie. mnie by takie cos pasowalo. podejrzewam, ze jednak trzeba miec jakies doswiadczenie na podobnym stanowisku.

igor

no na stanowisku specjalisty wsparcia technicznego prowadzisz zamówienia które też kontrolujesz i na bieżąco sprawdzasz czy dane się zgadzają itd. czyli jedna wielka papierologia i siedzenie za biurkiem.

arek

a co sie robi na tym stanowisku? moze ktos podac jakies konkrety, jakie sa wymagania i czy ta oferta jest nowa czy juz dluzej wisi?

kanbor

jeszcze z tego co wiem to teraz szukaja kogos na stanowisko specjalisty do wsparcia technicznego. w sumie spoko opcja bo praca siedzaca.

Zaiks

Wiesz jak nie sprobujesz to sie nie przekonasz, a nic nie szkodzi sprobowac.

amax

a widzialem, widzialem i juz moje papiery poszly teraz to tylko czekam na telefon.

tondi

wiecie jakie są wymagania na produkcje? bo też tak kminie żeby się zgłosić.

deni90

yyy a mi sie wydaje, ze teraz nie ma zadnej rekrutacji. Fakt papiery zostawic zawsze mozesz.

Traktyp

Hmm jeśli chodzi o halę to wydaje mi sie, że obecnie jest prowadzona jakaś rekrutacja. Idź na recepcje i zostaw swoje dokumenty, jak będą tobą zainteresowani to do ciebie zadzwonią. Z drugiej strony jak rekrutacja nie będzie prowadzona to wtedy przynajmniej zostawisz swoje dokumenty i jak będą potrzebować to przynajmniej twoje cv już u nich będzie.

jarzebor

wiadomo moze czy sa jakies przyjecia na hale? jak ktos cos wie to niech napisze.

Mario83

Jak to jak? Ubierz spodnie z garniaka, krawat i koszule. Trza zadbać o prezencję.

Ulekton

Nie da się ukryć, że to jest głupie pytanie hehehehe

straszek

dostalem zaproszenie na rozmowe, powiedzcie mi bo moze to glupie pytanie, ale jak mam sie ubrac?

Grzybak

Poszukaj w necie czy nie ma jakies oferty, powinno cos byc jesli kogos szukaja.

haptomb

mi sie wydaje, ze na hale sa teraz jakies przyjecia. faktycznie przjedz sie i zapytaj co ci szkodzi.

Krzychu

A to co taki drazliwy? Idz na recepcje i zostaw swoje cv, na miejscu ci powiedza czy jest prowadzona jakas rekrutacja czy nie. Zawsze mozesz cv zostawic, a jak bedzie jakis nabor to wtedy sie z toba moga skontaktowac.

elmosag

nie raz, ni dwa było o tym pisane wiec moze sobie poczytaj.

wariatuncio

orientuje sie ktos czy teraz sa jakies przyjecia na hale? Jak ktos cos wie prosze o odpowiedz.

lajkonik

nie ty jeden, chociaż każdy chyba raz w życiu miał do czynienia z jakimiś dziwnymi pytaniami na rozmowie kwalifikacyjnej. mnie pytali o datę urodzenia i jaki mam znak zodiaku, nie mam pojęcia do czego im to potrzebne było. Lekko się zdziwiłem.

wiesio30

pytania takie jak na kazdej innej rozmowie, generalnie spytaja sie ciebie o wyksztalcenie, doswiadczenie zawodowe, czy kiedys pracowales na podobnym stanowisku, gdzie mieszkasz i czy bedziesz miec problemy z dojazdem. zwykle pytania, a nie jakies z kosmosu.

dawid

czy ktos sie z was orientuje czego potencjalnie moge sie spodziewac na takiej rozmowie? jakie pytania padaja?

Kryxtor

Może coś się zmieniło w temacie, ale również tylko o jednym etapie słyszałem.

czacha

daj ten numer to zadzwonię do niego nowego kierownika kolanka ha

leszek

to najwyraźniej źle słyszałeś bo jest jeden.

Gambit

Serio jest tylko jeden etap? Bo mi sie cos o uszy obilo, ze jednak jest wiecej etapow niz jeden.

dazdro

ja wyslalem na to stanowisko cv i zadzwonili. ide na rozmowe, powiedzcie mi czy to bedzie tylko jedna rozmowa?

zmiennik

no raczej to można tak na logikę wziąść skoro ogłoszenie jest to nadal szukają kogoś na to stanowisko.

Truxfor

Moze sie jeszcze do was odezwa, skoro ogloszenie dalej jest to pewnie oznacza, ze jeszcze rekrutacja sie nie zakonczyla.

miclow

@tymek widziałem, że ogłoszenie dalej wisi. też na nie aplikowałem tylko nikt się narazie nie odezwał, najwidoczniej w dalszym ciągu kogoś szukają.

kropix

sprawdz czy ogloszenie wisi, bo wydaje mi sie, ze to dosc stare ogloszenie i byc moze juz kogos znalezli, ale moge sie mylic.

Tymek

Dalej szukają kogoś do planowania transportu?

foxer

no i co z tego? lepiej sie spytac niz nie wiedziec, mozesz tez do nich zadzwonic i sie spytac jak teraz wygladaja przyjecia, czy jest nabor na hale czy nie.

ochmen

a wy dalej o jednym i tym samym hehehe

Lukasz

Idz na recepcje i sie spytaj, badz zostaw swoje cv.

wujcio

wiecie moze czy na hale jest teraz prowadzony nabor?

grzesiek

ile mi wiadomo, to jest tylko jeden i wyłącznie jeden etap. ewentualna druga rozmowa może dotyczyć szczegółów zatrudnienia o ile taka rozmowa nie odbędzie się już na pierwszej. z resztą sam zobaczysz.

jorg

wybieram sie do nich na rozmowe bo do mnie zadzwonili, niech mi ktos powie czy jest tylko jeden etap czy jak?

kudłaty

Tak na wakacjach jej chyba fajnie było widziałem zdjęcia ale szczerze nie ma na co patrzeć powaga.

ronin

na praktyki to nie jest czasem za pozno?

maciej

wydaje mi się, że się da chodziaż jest środek wakacji więc do końca nie wiem, najlepiej zrobisz jak się przejdziesz do nich i się spytasz czy istnieje taka opcja.

Zostaw opinię o OKNOPLAST Sp. z o.o. - Podłęże

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o.