Agencja Ochrony G-1 Group

Opinie o Agencja Ochrony G-1 Group

marek

Oni się chyba teraz nazywaja skorpion security, chyba była jakąs fuzja, czy cos w tym stylu, tak wyczytalem w google. Ogólnie praca w ochronie nie jest najlepiej płatna, typowa stawka to 8 zł/h, ale wymagania małe, wystarczy czasem tylko zaświadczenie o niekaralności.

zwyklak

To kiedyś duża firma na rynku to fakt jednak nie wiem czy zdołam doszukać się tam solidności przełożonych i uczciwośći w stosunku do własnego personelu.[usunięte przez moderatora] takie miano powinna ta firma dostać nie tylko na forach.Brak szacunku do ludzi pracujących ciężko na takich obiboków ja bracia [usunięte przez moderatora] nie wymieniając innych. Nie jestem pewien czy coś się zmieniło ale nie sądzę. Pisze ze stolicy i kiedyś miełem przyjemność pracować tylko z jedną normalną osobą w tej firmie na stanowisku,dla krórej pracownik nie był zwkłą [usunięte przez moderatora]!!! I to była kobieta!!! Nadal pracuje jednak nie w firmie złodzieji! Może ktoś posiada do [usunięte przez moderatora] namiar ?Chętnie zatrudnie tą kobiete w własnej firmie!!! Liczę na pomoc. A [usunięte przez moderatora] niech brnie w łajnie sama.

woj1220

Podzielam opinię kolegi.Oddział Białostocki to firma kant i oszust a szczególnie[usunięte przez moderatora] To jest [usunięte przez moderatora] i złodziej.Nie traccie czasu na pracę w tej agencji.

kangur66

to jedna wielka oszukująca firma (mam na myśli oddział Białystok)nie polecam chyba że chcesz komuś podłożyć świnię

franula

Słowa kojarzące się z Agencja Ochrony G-1 Group (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobra. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 6 zł h Najbardziej podobało mi się w Agencja Ochrony G-1 Group : Najbardziej nie podobało mi się w Agencja Ochrony G-1 Group :

Zostaw opinię o Agencja Ochrony G-1 Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony G-1 Group