Call4you

Sosnowiec

Opinie o Call4you

Agnieszka

@klient rozumiem, że jesteś niezadowolony z podejścia Call4you w Twoim przypadku. Niemniej forum to jest miejscem, które gromadzi merytoryczne opinie o danych firmach jako pracodawcach, aby później służyć jako źródło rzetelnych informacji dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z wybranym przez siebie pracodawcą lub chcą rozwiać wszystkie swoje wątpliwości.

klient

Ostrzegam przed tą firmą wszystkich potencjalnych nabywców towarów reklamowanych i dystrybuowanych przez tę firmę. Otrzymany towar ma się nijak do zapowiedzi. Zamiast zapowiadanych autorskich programów i materiałów edukacyjnych, otrzymaliśmy plagiat materiałów dostępnych w sieci, oraz książkę dostępną w księgarniach internetowych za 12 zł. W dodatku pozbawioną znaku wydawnictwa! Za wszystko każą sobie zapłacić prawie 400 zł! To nieuczciwe wyłudzanie pieniędzy! OSTRZEGAM przed tą firmą!

Agnieszka

pozytywny
@Agnieszka 31.03.2017 13:19
@Rozczarowana, a co możesz powiedzieć o samej rozmowie kwalifikacyjnej? Jakie przykładowe pytania usłyszałaś?...

Jeśli interesuje Cię tam praca to warto samemu przyjść zobaczyć Opinią się nie sugeruj Negatywy piszą ci którzy nie Podolali lub poprostu nie nadawali się.

Szukasz pracy?

Rozczarowana

Strasznie podejrzana firma. Otworzyli nowe biuro w Bytomiu w budynku firmy MAZUR. Byłam na kilku dniach próbnych. Pomijając już wgl, ze na rozmowie nie przedstawili mi się jako konkretna firma i nie powiedzieli, ze to będzie telemarketing. Pierwszego nia byłam rozczarowana ale postanowiłam spróbować. Okazało się, że sprzedają jakieś 'pożal się' certyfikaty, które sami stworzyli, a oprócz tego wpisują pracodawców do bazy strony wzorowypracodawca.pl, którą też sami stworzyli i której nie widziałam, bo cały czas była w przebudowie mimo, że inni pracownicy od tygodni już sprzedawali ten produkt. Byłam w grupie z pięcioma osobami i tylko ze mną 'szef' chciał rozmawiać. Zaproponował mi podstawę w wysokości najniższej krajowej plus prowizję od sprzedaży ale kartki z wysokością prowizji nie dostałam do wglądu, bo ponoć nie miał jej przy sobie. Na pytanie czy pamięta chociaż jakieś konkretne stawki z tabeli po prostu mnie zbył. Później już nie szef a 'liderka' całej grupie powiedziała, ze wynagrodzenie to 12zł/h plus prowizję co też wydawało mi się bardzo podejrzane, że każdemu proponują coś innego. Baza klientów to u nich przypadkowe firmy z internetu, a 'stali klienci', do których już później dzwoniłam nie mieli żadnego pojęcia o tej firmie. Zmarnowałam tylko czas i pieniądze na dojazdy tam, bo biuro jest na 'za*upiu'. Odradzam.

pozytywny
@Rozczarowana 22.02.2017 10:34

Możesz żałować ze nie zdazylas tam podjąć pracy. Ja pracuje dokładnie od 24lutego i jest super. Nie wiem z kim rozmawiałas i co chcesz tym osiagnac ale opisujesz całkiem inną rzeczywistość Jestem zadowolona Trzeba poprostu podolac zadaniu a nie besztac To tylko swiadczy o Tobie. Kontaktuje się z różnymi firmami presesami dyrektorami szkol przedszkoli urzedem miejskim czy gminy Wojtami kanclerzami i jeszcze nikt nie powiedział BEZNADZIEJA wręcz przeciwnie Przykre czytajac to tym bardziej ze jak sama NAPISALAS byłaś jeden dzień.

Hellwood

Uważajcie na tę firmę, są skrajnie niepoważni. Przełożyli dwa razy dzień rozpoczęcia pracy, a później przestali odbierać, zaczęli odrzucać telefony i kontakt się urwał. W sumie to nawet dobrze się złożyło, bo strach pomyśleć co by było, gdybym jednak podpisał umowę i przyszłoby do wypłacania pensji. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM TEGO PRACODAWCĘ!!!

as

prawo konsumenta (Dz.U.2014 poz 827) gwarantuje odstąpienie od umowy zawartej na odległość, ale od 4 you hope for future czeka się w nieskończoność na zwrot pieniędzy które wzięli za pobraniem. Potencjalni klienci UWAŻAJCIE !!!!!

Ona

Aplikowalam do firmy na stanowisko recepcji, pracownika biura. Podczas rozmowy telefonicznej zapytałam czy jest to związane ze sprzedażą telefoniczną, zapewniono mnie ,ze telefon będzie mi potrzebny jedynie do drobnych spraw związanych z stanowiskiem . Na miejscu okazało się, ze to telemarketing. Mimo iż nie szukałam tego typu pracy (nie jedyna rozczarowana z obecnych tam osob) , zjawilam się na dniu próbnym . Zespol ludzi +30, +emerytki ... Gadane mają,ale o pogodzie.... Rozmowy są strasznie przeslodzone, ze az mdli od słuchania ! Nie dajcie się zwieść wysokim wynagrodzeniem "1600" , strata czasu i nerwów, bo jak piszą wyżej pieniążków za ciezki byt nie dostaniecie,a kwota ta i tak jest zależna od wyrobionego wyniku !!!!

Barbara

Owszem umowę dają (każdemu inna)...raz dają 1300 raz 1600... Kwestia dogadania i chyba humoru "szefostwa"... Tak czy inaczej jeśli się zwolnisz/odejdziesz zapomnij o kasie heh a już napewno o sumie która ci się należy....oszuści. Pożal się Boże firma.... I myślał by kto pani i pan prezes...tylko z wyglądu;)... Atmosfera kiepska.. Starzy pracownicy trzymają razem a nowi cóż....

sdjshsd

oszukuja na kasie, atmoswera taka że ci co się długo znają z poprzedniej firmy- bo razem w nij pracowali sa dla siebie mili, maja fory u szefostwa, stare bazy a nowi sa j****, wykożystywani i praktycznie jest mobing. Dokładnie tak. Nic nie wolno. A zarobki - niby 1600 a potem guzik daja

bit

No dobra, kronos to tutaj napisał jakie były założenia jak powstawała firma ale teraz moze ktoś z doświadczonych w robocie w call4you mógłby napisać jak jest od środka? jaka atmosfera? czy ludzie są dla siebie mili i w ogóle ? no i oczywiscie jak to z wypłatą? na czas? taka godna uwagi ? albo po prostu konkrety ile można zarobić?

kronos

Call4You zostało założone w 2003 roku przez pracowników jednego z wiodących koncernów sprzedaży wysyłkowej. Od samego początku ich celem było stworzenia profesjonalnego call center działającego na skalę europejską. Wieloletnie doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami oraz rozbudowanie niezbędnej infrastruktury są gwarantem ich profesjonalizmu, po za tym nie ma co się martwić bo firma dalej prosperuje

Axer

"Telemarketing to taka praca - jeśli ją sumiennie wykonujech, to dobrze zarabiasz" - to podstawa w większości przypadków pracy zarobkowej, niestety w telemarketingu wyglada to inaczej i najczesciej pracownik chocby sie zapracowal na smierc to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego ma, chyba ze trafisz na jakas call prace w polisach lub finansach. "CO WY WSZYSCY GADACIE I O JAKICH ZAROBKACH MOWA" - o potencjalnych ktore niezbyt zachecaja, nawet mega zdolnych i pracowitych.

CO WY WSZYSCY GADACIE I O JAKICH ZAROBKACH MOWA????????? CZY TAM KTOŚ PRZEPRACOWAŁ PEŁNIUTKI MIESIĄC ŻEBY SIĘ WYPOWIADAĆ CZY PŁACA CZY NIE!!!!!!!!!!!! JAK NIE PRZEPRACOWAŁEŚ MIESIĄCA TO CZEGO CHCECIE???

x

Osoby starsz nie mają problemów w tej firmi ponieważ jak to stwierdziła jedna ze starszych pracownic: \\\"Nabyłam w życiu doświadczenie i zdyscyplinowanie w pracy i wiem po co do niej przychodzę, a ludzie młodzi po szkole chcą kasę a nie chce im się pracować\\\". Pamiętajcie NIKT NIKOMU ZA DARMO NIC NIE DAŁ!!!!!!!!!!!!!! Jak chcecie zarabiać, to musicie pracować a nie przychodzić posiedzieć. Telemarketing to taka praca - jeśli ją sumiennie wykonujech, to dobrze zarabiasz, więc co tu dużo mówić.

Ika

Ja też tu pracuje, fakt, poczatkowo bylo nieco chaosu i dosc podejrzanie to wyglądalo, ale teraz ujdzie, może i komuś nie starczyło cierpliwosci i odwagi zeby się przekonac, inna sprawa ze neizbyt przyszlosciowo ta firma sie rozwija. Co do nierobstwa nowych i usprawiedliwiania pracodawcow (patrz komentarze powyzej) to tylko osoby bez doswiadczenia zyciowego moga ferowac takie sądy, bo rozne sa sytuacje i rozne podejscie, a lizusostwo jest fe i tyle, drogie wspolpracowniczki.

A świstak siedzi i zawija w te sreberka...

Ja również pracuję w tej firmie jako telemarketerka i muszę powiedzieć, że pracuje mi się tutaj wspaniale...liderzy są bardzo dobrze wykwalifikowani oraz zorganizowani. Zawsze można dogadać się z szefostwem co do godzin pracy i wypłaty. Uważam, że negatywne opinie na nasz temat jest spowodowane niechęcią do pracy nowych pracowników, którzy z mojej obserwacji przychodzą sobie posiedzieć i pogadać, a kiedy już się wynudzą zwalniają się i zrzucają winę na pracodawców. Serdecznie zapraszamy do naszej firmy.

Pracuje w tej firmie i nie mam jej nic do zarzucenia , nie które osoby które pracują w tej firmie na stanowisku telemarketera , jawnie lecą w kulki także samo przez siebie mówi , dlaczego te osoby się wypowiadają niekorzystnie o tej firmie. Firma jest jak najbardziej uczciwa ... A ludzie którzy tam pracują mają pojęcie o tym co robią.

SSS

Ta firma to jakaś efemryda - rozysłają jakieś publikacje bez żadnego namiaru na siebie, ani faktury! Trudno szukać chociażby numeru telefonu, bo go nigdzie nie ma, co jak na firmę z branży Call Center jest dość dziwne...

Mam prośbe! Macie moze jakiś kontakt do nich? Zrobili mnie na szaro a jestem z daleka i chciałbym chociaż zadzwonić. Pozdrawiam!

zak

to fakt, ta praca to [usunięte przez moderatora]: wątpliwy zarobek, kadra niekompetentna, generalnie taka niby profeska, a nie call center. dla desperatow to ok, ale jak ktos szuka pracy w telemarketingu z perspektywami to jest sporo lepszych miejsc. negatyw!

aaaaaaaaa

po pierwsze sama odeszlam,wstalam i wyszlam, po drugie nie chodzi o pomoc ze strony liderow itp, a tylko o calosciowy wizerunek tej firmy, o brak jakiegokolwiek profesjonalizmu,produkty pozal sie boze i przypadkowe bazy danych,nie wspomne o liderce nie wiedzacej co to skrypt rozmowy handlowej,ehh.tak to wygladalo,licho,moze teraz jest lepiej. p.s. nie sztuka nazwac nieznajomego kogos [usunięte przez moderatora],ja pisze o tym co tam zastalam i tyle.

XXX

TY TO [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] A NIE TELEMARKETERKA BYŁAŚ SKORO CIĘ TAM NIE CHCIELI. TAKIE DOŚWIADCZENIE NIBY MASZ A LIDER CI MUSIAŁ POMAGAĆ ? DOBRY TELEMARKETER NIE POTRZEBUJE POMOCY JAK MA TAKIE DOŚWIADCZENIE JAK PISZESC. [usunięte przez moderatora]BYŁAŚ I CIĘ WYWALILI BO NIE POTRZEBUJĄ [usunięte przez moderatora]

TOTALNA ZENADA,NIE IDZCIE TAM PRACOWAC! KRECĄ Z ZAROBKAMI,LIDERZY BEZ POJECIA O TELEMARKETINGU,PRODUKTY DROGIE I BEZNADZIEJNE,A BAZA DANYCH TO JUZ W OGOLE SZCZYT,JAKIES PRZYPADKOWE FIRMY Z INTERNETU. PISZE TO JAKO WIELOLETNIA TELEMARKETERKA KTORA W NIEJEDNEJ FIRMIE DZWONILA. POWTARZAM:TOTALNA ZENADA,NIE IDZCIE TAM PRACOWAC!

Zostaw opinię o Call4you - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call4you