Call4you

Poznań

Opinie o Call4you

Agnieszka

@Kama, co jeszcze możesz powiedzieć o pozytywach pracy w tym miejscu?

kamila

może zarobki @Ewka może niezbyt wysokie ale liczy się , że masz umowę o pracę. W dzisiejszych czasach to nie jest powszechne.

Kama

W tej chwili jest tam raczej mała rotacja, ponieważ projekty są stałe, dlatego chyba ogłoszenia nie pojawiają się zbyt często. Atmosfera i zarobki na plus :)

mazki

moze jakies rady dla osób ktore poszukuja tam pracy: Ile tych rekrutacji jest w sumie i jakie wymagania (jezyk niemiecki znam) i co z wynagrodzeniem, jakie są to miesieczne sumy i na podstawie jakiej umowy? mozecie opisac swoje doswiadczenia w pracy i na rozmowach kwalifikacyjnych, szukam informacji które ułatwią mi trochę drogę poprostu

huop

Praca polega np na dzwonieniu po ludziach i proponowaniu bezpłatnych katalogów oraz na zbieraniu danych o osobie i pytanie o to czy moga inne firmy kontaktowac sie w przyszłości. Żadna sprzedaż ale ludzie i tak często niechętni nawet na to :P

mei

hej, czy w call4you to faktycznie nie jest sprzedaż? na czym konkretnie polega praca u nich? będę wdzięczna za odp

margaret

Raczej małe call center, za to ludzie chyba bardziej przyjaźni niż w innych tego typu firmach. Praca w większości w godzinach popołudniowych (15-21). Dobra opcja dla studentów dziennych.

adam

Call4you wydaje się być dobra opcją dla studentów, w formularzu aplikacyjnym mozna wybrac sobie dostepność godzin, calkiem dobrze przemyślane, minimum to 3 dni w tygodniu np. 16-21.

xxx

Polecam bardzo Call4You. Naprawdę warto podjąć prace. Atmosfera miła, koordynatorzy z poczuciem humoru, wszystko tak jak powinno być. Mam nadzieje, że jeszcze długo tam popracuje.

jake89

w tej firmie wszystko jest okej poza zarobkami , które są bardzo niskie ... dlatego nie należy traktować pracy tam jako pracy stałej a jedynie dorywczą dodatkową

gosia

witam jakie są zarobki w tej firmie jest jakaś podstawa

karma

Wypłaty są przecież na konto, chyba, że ja o czymś nie wiem...

banan

Dla studentów dziennych praca całkiem, całkiem - można pracować 16 do 21ej i dopasować grafik do możliwości. Im więcej przepracowanych godzin, tym wyższa stawka + premia w zależności od akcji. Zespół raczej mały, więc nie jest tak anonimowo, jak w innych firmach tego typu...

ktostam

Pracowałam w tej firmie. Atmosfera nie najlepsza. Praca głównie popołudniami, strasznie nudna. Czasami zdarzają się akcje ranne. Jest tam taki koordynator (przynajmniej jak ja byłam) [usunięte przez moderatora] . Strasznie natrętny, czepliwy, zadufany w sobie, widzący tylko czubek własnego nosa. Ogólnie nie polecam tej firmy.

mirabelka

Praca nieco nużąca na dłuższą metę, ale da się wytrzymać. Rąk sobie raczej nikt tutaj nie wyrwie, a atmosfera vs wynagrodzenie są ok. pozdr

gelll

Pracowałem tam i wspominam dobrze tą pracę ta mimo iż rotacaj pracowników jest tam ogromna i praca jest tylko popołudniami.

proszę o info czy przyjmują, własnie skonczyłam 2 letnie posiedzenie w telemarketingu, wełenka wiadomo, wysłałam cv ale może lepiej udac sie osobiście??/

xxx

Firma spoko, miła atmosfera..zarobki dobre...pensje na czas...ciepła posadka.

VISIO

A mi się tutaj podoba... Nie ma takiej presji jak w innych firmach tego typu, więc da się wytrzymać. Strona finansowa nie jest wprawdzie porywająca, ale przemęczyć się raczej człowiek nie przemęczy ;-)

Praca tylko popołudniami - troche szkoda, ale z drugiej strony, jak to powiedział sam koleś na spotkaniu, "praca łatwa i przyjemna". Stawki w miarę okej, choć wypłata tylko do ręki - nie ma przelewów na konto. Atmosfera też okej, ludzie młodzi, nie ma tłoku. Brak tylko czasem klimatyzacji, ale hej - nie można mieć wszystkiego :) Polecam..

Myśle że to godna zaufania firma :) pozdrawiam

Zostaw opinię o Call4you - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call4you