LPP S.A. Reserved

Piła

Opinie o LPP S.A. Reserved

Pracowniczka

Osobiście pracowałam u nich i mam raczej dobre doświadczenie. Wynagrodzenie było dobre, a i czasem zdarzały się nadgodziny. Ja polecam

moli

Witam , chciałem złożyc skargę i zażalenie na sklep Reserved w łukowie , pani na dziale męskim jest ciągle nabormuszona i opryskliwa a co do zakupów na dziale dziecinnym to masakra na całym salonie działa klimatyzacja a tam nie . robicie promocje na tym dziale i co z tego jak tam się nie da robić zakupów ,nie do wytrzymania w tej saunie . Zrubcie coś z tym w takich salonach latem to powinno się robić zakupy z przyjemnością a nie w meczarni przy 40stopniach , przyznam że chociaż Panie na tym dziale sa bardzo miłe i pomocne choć nie mają odpowiednich warunków do pracy . KLIMATYZACJA!!!!!

Janka

Reserved to jeden ze sklepów koncernu LPP - nie wiem jak określić dokłądnie styl któy reprezentują ale to jest taki styl casualowy. ale wracajac do tematu to jak dla mnie praca w reserved jest stworzona dla sutdentek, które chcą sobie dorobić. najwięcej też takie osoby się nauczą i nie trzeba będzie się starać o ich wyszkolenie

tytanowa nioska

no własnie, nawiązując do pytania które pojawiło się w jednym z komentarzy i pozostąło drastycznie bez odpowiedzi, czy pracując w Reserved da się pogodzić grafik ze studiami? niby tych zajęć nie mam aż tak dużo ale w kontekście tygodnia są dość mocno rozproszone. a czy są jakieś dodatki finansowe za bycie studentem?

ghi

chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat tego miejsca

kasia

Łatwo jest kogoś obrzucić błotem na forum nie podając żadnych konkretnych argumentów. Co prawda jestem pracownikiem salonu Reserved w innym mieście i wiem, że niektórzy klienci myślą że są święte krowy i trzeba nad nimi skakać, a pracy jest nie tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć, a przyjdzie taki klient który nie ma pojęcia o ciężkiej pracy i marudzi A podawanie nazwiska na forum to ewidentne zamierzone działanie na szkodę pracownika ciekawe skąd takie dane

klientka

witam, jestem stałą klientką sklepu Reserved w Toruniu w Galerii Copernicus. Chciałabym zglosić zażenowanie oraz brak kompetencji jednej z tych pracownic, w tym sklepie pracujących. Jakiś czas temu robiłam znów zakupy w tym sklepie - a przynajmniej miałam taki zamiar.Jako wasza klientka naprawde nie wiem jak mozna taką osobę trzymać w sklepie. Zachowywała się wobec mnie wręcz skandalicznie. Apeluję o rozwagę do kierownictwa by naprawdę podejmowali przemyślane decyzje w stosunku do personelu. Ta "pani" nazywa się prawdopodobnie marta piotrowska i widywałam ją wczesniej w innym sklepie, w którym prawdopodobnie wyleciala za kradzieże wraz z całą ekipą. ja ostatecznie nie dokonałam zakupu. ta pani skutecznie mnie do tego zniechęciła więc wyszlam wraz z mężem. macie naprawde super załoge! tak trzymać.

Kasia24

Również pracowałam w tej firmie i ewidentnie zarobki nie są adekwatne do wykonywanych obowiązków. Dziwi mnie fakt, że firma której cena za jedną akcje na giełdzie wynosi aktualnie 3.900 pracownikom płaci najniższą krajową a wymagania ogromne. To tylko wstyd dla firmy LPP, że nie szanują kompletnie pracowników i rozwijają swoją firmę idąc po trupach.

kupiec

Promocje to ściema! Jak chodzi się tam często to się wie. Trzeba dobrze szukać czy coś na prawde jest przecenione. I te nie miłe ekspedientki... nawet na człowieka nie patrzą, jak roboty jakieś... zaprogramowane tylko do skanowania ceny... np taka z blond dredami, niemiła, arogancka, zapatrzona w siebie tak że na ludzi wchodzi, albo kiedyś taka z tatuażem, taki sam typ... jak mogą przyjmować takich ludzi do takiego sklepu?????

ja:)

ja myśle że jesteś kimś kto pracuje tam ichce podnieś opinie o tym sklepie traktują tam ludzi jak 0 jak roboli , pomiatają tobą jeśli nie masz stanowiska lepszego niż sprzedawca to kierownik nawet nie chce z toba rozmawiać nie interesują go twoje opinie i problemy a cala ta kadra zaczynając od dekoratorek kończąc na kierowniku dzialaja jak jakaś sekta jak nie lizesz ich po tylkach to cię wykończą pracowałam tam i jesli ktoś nie jest odporny na taka terapie szokową to radze nie skladac podania jedny zdaniem wyzysk, w bialy dzień i naprawde pracowałam w innych firmach jeszcze gorszych od tego sklepy i nie mówie tego dlatego ze wyleciałam znam duzo przypadkow potwierdzajacych moje slowa KATAKLIZM

Stanie na kasie na umowę zlecenia to kolejny wyzysk w tej firmie. I jeśli będziemy porównywać reserved do philipsa lub drukarni to zawsze będzie lepszy. Najlepiej porównać reserved do innych sklepów odzieżowych, do warunków pracy i płacy,chyba nie ma gorszego! Świadczą o tym opinie, także z innych salonów w polsce które można przeczytać w internecie. Jak zawsze znajdą się osoby, które tam pracują bo nie mają innej alternatywy, to chwała im: za to:):):)

a jak mam rozumieć to, że w tej firmie stoją na kasie osoby z umową zlecenie, które w swoich obowiązkach na umowie zlecenie mają napisane zupełnie co innego????? a stanie na kasie to obowiązek wszytskich!!! obojętnie co masz tam zlecone ....coś mi tu brzydko pachniee. typically ntsrom

Lajla

Co prawda już nie pracuję w tym sklepie ale wydaje mi się że wszystkie osoby z wcześniejszych opini po prostu zostały stamtąd zwolnione! Prawda to że nie jest łatwo bo w reserved dużo ludzi przychodzi i jest syf na salonie i trzeba zostać dłużej ale nigdy nie słyszałam że to z naszej winy! Ktoś wam kiedyś tak powiedział Wątpie! Tak samo z tym że kierownictwo do dupy, wiadomo że każdy z nich ma swoje wady i zalety ale wy chyba nigdy nie pracowałyście w philipsie albo drukarni tam to jest dopiero mobing. W reserved nikt mnie jakoś bez powodu błotem nie obrzucił fakt że czsem ktoś dostał opr od jednego albo drugiego ale nigdy bez podstawy !! Ja sama z tamtąd odeszłam i nie żałuje ale praca była ok ale jak chce sie pracować a nie obijać !!

dla młodych i głupich, zdesperowanych liżacych (usunięte przez administratora), zakłamanych osob. A nadgodziny nie placone bo jak pewnie twierdzi kierownictwo z winy pracownikow- nie wyrobili sie. Bagno

ja

Kierownicy ok? Ciekawe którzy?! Tego nawet kierownictwem nie da się nazwać.Pieniądze śmieszne, brak szacunku dla pracownika, (usunięte przez administratora)na maksa. O wszystko trzeba się prosić i poniżać, nadgodziny nie płacone, latanie ze szmatą i mopem do 23... Każdy chodzi z wazeliną w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i utopiliby każdego w łyżce wody. Nikomu nie polecam.

były pracownik

(usunięte przez administratora)! Każdy weekend w pracy to paranoja! Piszą w ogłoszeniach, że elastyczne godziny pracy, które w rzeczywistości nie mają miejsca! ! Zarówno szefostwo jak i pracownicy to jedno wielkie nieporozumienie. Brak współpracy i kontaktu! Praca w tej firmie tylko dla ludzi o mocnych nerwach i zdesperowanych!

ja

tak kasa to parodia za taka prace jeszcze w weekendy! Najgorszy (usunięte przez administratora) w galerii

była zakładniczka

kłamstwo i chamstwo górą

Była pracownica

Kierownicy tez sa ok ale ta kasa to parodia !!

kamiell

ogólnie beznadzieja w prawie wszystkich aspektach. nie widze zadnych pozytywow prócz tego ze była pensja na czas. praca tyllko dla wytrwałych o mocnych nerwach i silnych psychicznie. Jesłi nie będziesz krakać tak jak wszyscy to nie jest miejsce dla ciebie.

anecta

Zainteresowana praca w Państwa Firmie na stanowisku sprzedawca w Pile..kilkuletni staz pracy na tym stanowisku… kontakt ane(usunięte przez administratora).pl Pozdrawiam i Dziekuje za pozytywnie rozpatrzenie mojej wypowiedzi…

Asia :)

miła , pomocna obsługa. wiem bo pracowałam w sklepie cropp:) i często odwiedziałam sklep reserved

Słowa kojarzące się z Sklep firmowy Reserved (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sklep firmowy Reserved: Najbardziej nie podobało mi się w Sklep firmowy Reserved:

Zostaw opinię o LPP S.A. Reserved - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPP S.A. Reserved