Opinie o LPP S.A. Reserved w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LPP S.A. Reserved. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w LPP S.A. Reserved o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LPP S.A. Reserved w Piła

Stanie na kasie na umowę zlecenia to kolejny wyzysk w tej firmie. I jeśli będziemy porównywać reserved do philipsa lub drukarni to zawsze będzie lepszy. Najlepiej porównać reserved do innych sklepów odzieżowych, do warunków pracy i płacy,chyba nie ma gorszego! Świadczą o tym opinie, także z innych salonów w polsce które można przeczytać w internecie. Jak zawsze znajdą się osoby, które tam pracują bo nie mają innej alternatywy, to chwała im: za to:):):)

a jak mam rozumieć to, że w tej firmie stoją na kasie osoby z umową zlecenie, które w swoich obowiązkach na umowie zlecenie mają napisane zupełnie co innego????? a stanie na kasie to obowiązek wszytskich!!! obojętnie co masz tam zlecone ....coś mi tu brzydko pachniee. typically ntsrom

Lajla

Co prawda już nie pracuję w tym sklepie ale wydaje mi się że wszystkie osoby z wcześniejszych opini po prostu zostały stamtąd zwolnione! Prawda to że nie jest łatwo bo w reserved dużo ludzi przychodzi i jest syf na salonie i trzeba zostać dłużej ale nigdy nie słyszałam że to z naszej winy! Ktoś wam kiedyś tak powiedział Wątpie! Tak samo z tym że kierownictwo do dupy, wiadomo że każdy z nich ma swoje wady i zalety ale wy chyba nigdy nie pracowałyście w philipsie albo drukarni tam to jest dopiero mobing. W reserved nikt mnie jakoś bez powodu błotem nie obrzucił fakt że czsem ktoś dostał opr od jednego albo drugiego ale nigdy bez podstawy !! Ja sama z tamtąd odeszłam i nie żałuje ale praca była ok ale jak chce sie pracować a nie obijać !!

dla młodych i głupich, zdesperowanych liżacych (usunięte przez administratora), zakłamanych osob. A nadgodziny nie placone bo jak pewnie twierdzi kierownictwo z winy pracownikow- nie wyrobili sie. Bagno

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie LPP S.A. Reserved? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Kierownicy ok? Ciekawe którzy?! Tego nawet kierownictwem nie da się nazwać.Pieniądze śmieszne, brak szacunku dla pracownika, (usunięte przez administratora)na maksa. O wszystko trzeba się prosić i poniżać, nadgodziny nie płacone, latanie ze szmatą i mopem do 23... Każdy chodzi z wazeliną w (usunięte przez administratora) i utopiliby każdego w łyżce wody. Nikomu nie polecam.

(usunięte przez administratora)! Każdy weekend w pracy to paranoja! Piszą w ogłoszeniach, że elastyczne godziny pracy, które w rzeczywistości nie mają miejsca! ! Zarówno szefostwo jak i pracownicy to jedno wielkie nieporozumienie. Brak współpracy i kontaktu! Praca w tej firmie tylko dla ludzi o mocnych nerwach i zdesperowanych!

tak kasa to parodia za taka prace jeszcze w weekendy! Najgorszy (usunięte przez administratora) w galerii

była zakładniczka

kłamstwo i chamstwo górą

Była pracownica

Kierownicy tez sa ok ale ta kasa to parodia !!

kamiell

ogólnie beznadzieja w prawie wszystkich aspektach. nie widze zadnych pozytywow prócz tego ze była pensja na czas. praca tyllko dla wytrwałych o mocnych nerwach i silnych psychicznie. Jesłi nie będziesz krakać tak jak wszyscy to nie jest miejsce dla ciebie.

anecta

Zainteresowana praca w Państwa Firmie na stanowisku sprzedawca w Pile..kilkuletni staz pracy na tym stanowisku… kontakt ane(usunięte przez administratora).pl Pozdrawiam i Dziekuje za pozytywnie rozpatrzenie mojej wypowiedzi…

Asia :)

miła , pomocna obsługa. wiem bo pracowałam w sklepie cropp:) i często odwiedziałam sklep reserved

Słowa kojarzące się z Sklep firmowy Reserved (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sklep firmowy Reserved: Najbardziej nie podobało mi się w Sklep firmowy Reserved:

Zostaw merytoryczną opinię o LPP S.A. Reserved - Piła

• Jak się pracuje w LPP S.A. Reserved?

Zobacz opinie na temat firmy LPP S.A. Reserved tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LPP S.A. Reserved