Solace sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Solace sp. z o.o.

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

[lp

fakt, jak na całym rynku - trzeba samemu wynegocjować sobie jak najlepsze warunki. Słyszałem jednak, że nie każdy ma od razu szansę na umowę o pracę. Czy orientujecie się może czy teraz będą poszukiwali nowych ludzi bo mam znajomego który nie ma zbyt dużych wymagań..

Fakt

Faktycznie, żadnych rewelacji.

Semi

Trudno tu mówić o pracy. Pracownikom terenowym oferują tylko "śmieciówki".

Nowy

Też chciałbym uzyskać jakieś informacje o warunkach pracy w tej firmie.

Czy twoim zdaniem internet mówi prawdę o firmie Solace sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Solace sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solace sp. z o.o.