DOLPHIN SHIP SERVICE LLP

Krosno

Opinie o DOLPHIN SHIP SERVICE LLP

Patrycja

@Sebol nikt Ci nie odpowiedział. Czy sam zweryfikowałeś to na rozmowie rekrutacyjnej? Jeżeli tak, to opowiedz innym zainteresowanym jak wygląda rekrutacja w DOLPHIN SHIP SERVICE LLP.

@Patrycja 21.08.2017 11:53

Podstawą jest prowadzenie lub chęć prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Firma potem jest delegowana na kontrakt max 6 miesięczny w ciągu roku. W tej chwili szukamy kafelkarzy, spawaczy, specjalistów od wylewania podłóg i parkieciarzy. Stawki od 14euro wzwyż. Zależy od stanowiska, certyfikatów i umiejętności. Nasze ogłoszenia można znaleźć na najważniejszych portalach internetowych.

Sebol

Witam Jestem praca?

Gryzzli Boy

Ja z pieniędzmi problemów nie miałem i za sezon zarobiłem kupę kasy niedociągnięcia w kadrach ale wszystko da się wyjaśnić ,czekam na następny sezon

3tfrge4r

@widz ale to Ty bys chcial sie u nich zatrudnic? tylko nie wiem w sumie gdzie sa od nich jakies oferty pracy bo na chwile obecvna to nie widze zeby sie cos pojawilo nowego niestety przeynajmniej nie tu

DSS

W tej chwili poszukują: 2 osoby na farmę mleczną i 2 specjalistów od kładzenia wykładzin na styl szwedzki i linoleum. Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres mailowy: work@dolphinrepair.com Pozdrawiam

DSS

Rekrutacja jest na podwykonawców malarzy(z testem kwalifikacyjnym w Szczecinie) i blacharzy. CV w języku polskim i angielskim proszę wysyłać na work@dolphinrepair.com

oszukany przez dolphin shop llp
@chudy 19.04.2016 07:50
Delphin ship service llp Poland to oszusci ,nie wyplacaja pieniedzy

Zgadzam się nie wypłacili mi 28.000 tys koron za ostatni miesiac...

Sebol
@DSS 21.03.2016 12:55

Witam jakie trzeba warunki spelniac by sie załapać do Pracy?

Mietek

Współpracuje od 3 sezonów. Nigdy nie było problemów.

Tadek

Od 5 lat z nimi współpracuję i nie ma problemów. Pieniążki na czas, wszystko tak jak uzgodnione. Nie ma pijaństwa i mocno z tym walczą, więc jak ktoś ma z nimi problemy to przeważnie to jest powodem. Z mojego punktu widzenia to solidna firma. Na pewno nie zostawiają na przysłowiowym "lodzie".

oli

Wcale nie taka rzetelna firma. Biuro w Polsce typu "krzak" z niejakim panem Piotrem O. na czele. Firma po kilku miesiącach pracy nielegalnie zabiera część wypłaty z tytułu nie posiadania A1. Robi to z premedytacją, czyli najpierw wysyła ludzi, potem dopiero ludzie dostają kontrakt i mają związane ręce przebywając zagranicą, bo niestety nie każdy może powierzyć załatwienie A1 żonie, siostrze, matce czy kochance. Właściciel firmy nie jaki Alexander Broch jest bezczelnym typem, który ma w "głębokim poważaniu" ludzi, którzy napełniają mu portwel. Jego przydupas Piotr jest taką samą łajzą, jak on, a za wszystko obrywa niejakiej Pani Grażynie, która może jedno wielkie "g". Firma niby wypłaca zobowiązania wynikające z kontraktu, ale potrafi wstrzymać wypłatę i nie skontaktować się z osobą, której wstrzymuje. Odwołać się nie ma do kogo, bo nie jaki Piotr to przydupas Alexandra. I jeszcze jedno: panie(usunięte przez administratora) skoro ludzie, którzy napełniają panu portwel są akcjonariuszami Dolphin Ship Service LLP. to gdzie są ich dywidendy ? U pana na koncie ?

Plotek19

Spoko.Rzetelna firma,bez ściemy.Tak jak jest w kontrakcie,tak jest w rzeczywistosci.

monika202

witam również dostałam ofertę z tej agencji do Szwecji. Proszę o opinie na temat tej firmy

snajper

Witam Miał ktoś przygodę z tym posrednictwem?Aplikowalem na ofertę pakowania warzyw w Szwecji i zastanawiam się jakie są warunki pracy pracy,mieszkania i zarobki.Raz wbilem się na muke z praca w Holandii.Zarabialem ledwo na oplaty dlatego jezeli ma ktos ma jakieś info proszę o wrzute. Dzięki z gory. Pzdr!

Zostaw opinię o DOLPHIN SHIP SERVICE LLP - Krosno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DOLPHIN SHIP SERVICE LLP