Opinie o DOLPHIN SHIP SERVICE LLP w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOLPHIN SHIP SERVICE LLP. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOLPHIN SHIP SERVICE LLP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOLPHIN SHIP SERVICE LLP w Krosno

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w DOLPHIN SHIP SERVICE LLP? Chętnie zatrudniają?

Patrycja

@Sebol nikt Ci nie odpowiedział. Czy sam zweryfikowałeś to na rozmowie rekrutacyjnej? Jeżeli tak, to opowiedz innym zainteresowanym jak wygląda rekrutacja w DOLPHIN SHIP SERVICE LLP.

@Patrycja

Podstawą jest prowadzenie lub chęć prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Firma potem jest delegowana na kontrakt max 6 miesięczny w ciągu roku. W tej chwili szukamy kafelkarzy, spawaczy, specjalistów od wylewania podłóg i parkieciarzy. Stawki od 14euro wzwyż. Zależy od stanowiska, certyfikatów i umiejętności. Nasze ogłoszenia można znaleźć na najważniejszych portalach internetowych.

Sebastian
@DSS

Witam Gdzie taka praca mam własną działalność można więcej info

Seba Nowy wpis
@Patrycja

Biorą jak leci firma totalna porażka

Oli Nowy wpis
@DSS

Wasze stawki są śmiechu warte. Wystarczy spojrzeć tylko na ogłoszenia np. holenderskie, tam na działalności gospodarczej ( polskiej z A1 ) oferują minimum 28€/godzina, a wy jedynie oferujecie ochłapy dla tych, którzy gdzie indziej nie potrafią się dogadać. Wzbogacające dalej swojego szefa Alexandra, on się cieszy, jak pracujà dla niego jelenie tacy jak wy.

Justyna Nowy wpis

Firma prowadzi rekrutację na stanowisko lakiernik samochodowy i mąż planuje wysłać CV. Chciałam zasiegnąć opinii na forum, ale dość stare komentarze. Wiecie możę jakie aktualnie warunki w firmie jeżeli chodzi o wynagrodzenia i umowę. Kilka osób pisało, że umowy są skomplikowane i potem ciężko z wypłatą. Wiecie może coś na ten temat?

mariusz.sikorski@mail.com

Witam,,,,firmą zainteresował mnie wpis na portalu Infopraca o zatrudnieniu przy isnstalacjach typu Scrubber,,,,szukam adresu email, telefonu,,,, troche szokujące, nic nie ma w internecie,,,

Patrycja
@mariusz.sikorski@mail.com

Mógłbyś bardziej precyzyjnie napisać, dlaczego akurat praca w firmie DOLPHIN SHIP SERVICE LLP wydaje Ci się interesująca? Może masz jakieś informacje o tym miejscu pracy, które będą pomocne dla pozostałych czytelników tego wątku?

DP LLP
@Patrycja

Witam To nasza strona internetowa: http://www.dolphinposted.com/contact/ Rekrutacje są prowadzone przez naszych agentów. Zgłaszanie kandydatury na dane stanowisko można zrobić bezpośrednio poprzez strony internetowe z ogłoszeniem.

DP LLP
@DP LLP

aplikować można wysyłając cv po angielsku na work@dolphinposted.com

Marian
@mariusz.sikorski@mail.com

Bo to o to chodzi abyś nie wydzwaniał za wypłata formą krzak

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie DOLPHIN SHIP SERVICE LLP? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DOLPHIN SHIP SERVICE LLP?

Wojtek

Lepiej abyś tej umowy nie dostał umowa jest tak skonstruowana ze nie dostaniesz ani centa

Rafał

Nawet nie próbujcie w tej niby agencji totalne (usunięte przez administratora) ,a przy tym nie płacą tak mają skonstruowane umowy jakby człowiek się nie starał to i tak was wydymają

Jurek

Na jak długi okres podpisywane są tu kontrakty na statku? Jako spawacz np. ?

Rudy

Firma proponuje stawki 15 euro w ogłoszeniu w okresie próbnym 12euro . Po okresie próbnym nie wywiązują się i tłumaczą że był błąd w ogłoszeniu i takich stawek jak 15 euro nie ma .

Rafał Zet.

Witam. Poszukuję pracy kontraktowej na statku. Posiadam ważny paszport, wszystkie certyfikaty umożliwiające podjęcie pracy na statku, doświadczenie pracy na stanowisku spawacza konstrukcji stalowej, malarza konserwatora na stoczni, pracowałem również jako spawacz okrętowy na kontrakcie we Francji. Posiadam uprawnienia TuV MAG 135/138, ale spawanie drutem proszkowym i wyrobienie dokumentu nie stanowi problemu. pracę jestem w stanie podjąć od maja 2019r. mój e mail. omen910@wp.pl. Pozdrawiam... jak ktoś zna firmy wysyłające ludzi na morze to śmiało ;)

Pata
@Rafał Zet.

Dajcie znać co z tym Dolphin Ship Service LLP. Na obecną chwilę ściema czy nie ściema?

Sebol

Witam Jestem praca?

Gryzzli Boy

Ja z pieniędzmi problemów nie miałem i za sezon zarobiłem kupę kasy niedociągnięcia w kadrach ale wszystko da się wyjaśnić ,czekam na następny sezon

3tfrge4r

@widz ale to Ty bys chcial sie u nich zatrudnic? tylko nie wiem w sumie gdzie sa od nich jakies oferty pracy bo na chwile obecvna to nie widze zeby sie cos pojawilo nowego niestety przeynajmniej nie tu

DSS

W tej chwili poszukują: 2 osoby na farmę mleczną i 2 specjalistów od kładzenia wykładzin na styl szwedzki i linoleum. Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres mailowy: work@dolphinrepair.com Pozdrawiam

DSS

Rekrutacja jest na podwykonawców malarzy(z testem kwalifikacyjnym w Szczecinie) i blacharzy. CV w języku polskim i angielskim proszę wysyłać na work@dolphinrepair.com

chudy

Delphin ship service llp Poland to oszusci ,nie wyplacaja pieniedzy

@chudy

Będzie Pan miał okazje przedstawić swoją wersję przed sądem. Pozdrawiam.

oszukany przez dolphin shop llp
@chudy

Zgadzam się nie wypłacili mi 28.000 tys koron za ostatni miesiac...

Sebol
@DSS

Witam jakie trzeba warunki spelniac by sie załapać do Pracy?

Mietek

Współpracuje od 3 sezonów. Nigdy nie było problemów.

Tadek

Od 5 lat z nimi współpracuję i nie ma problemów. Pieniążki na czas, wszystko tak jak uzgodnione. Nie ma pijaństwa i mocno z tym walczą, więc jak ktoś ma z nimi problemy to przeważnie to jest powodem. Z mojego punktu widzenia to solidna firma. Na pewno nie zostawiają na przysłowiowym "lodzie".

oli

Wcale nie taka rzetelna firma. Biuro w Polsce typu "krzak" z niejakim panem Piotrem O. na czele. Firma po kilku miesiącach pracy nielegalnie zabiera część wypłaty z tytułu nie posiadania A1. Robi to z premedytacją, czyli najpierw wysyła ludzi, potem dopiero ludzie dostają kontrakt i mają związane ręce przebywając zagranicą, bo niestety nie każdy może powierzyć załatwienie A1 żonie, siostrze, matce czy kochance. Właściciel firmy nie jaki Alexander Broch jest bezczelnym typem, który ma w "głębokim poważaniu" ludzi, którzy napełniają mu portwel. Jego przydupas Piotr jest taką samą łajzą, jak on, a za wszystko obrywa niejakiej Pani Grażynie, która może jedno wielkie "g". Firma niby wypłaca zobowiązania wynikające z kontraktu, ale potrafi wstrzymać wypłatę i nie skontaktować się z osobą, której wstrzymuje. Odwołać się nie ma do kogo, bo nie jaki Piotr to przydupas Alexandra. I jeszcze jedno: panie(usunięte przez administratora) skoro ludzie, którzy napełniają panu portwel są akcjonariuszami Dolphin Ship Service LLP. to gdzie są ich dywidendy ? U pana na koncie ?

Plotek19

Spoko.Rzetelna firma,bez ściemy.Tak jak jest w kontrakcie,tak jest w rzeczywistosci.

monika202

witam również dostałam ofertę z tej agencji do Szwecji. Proszę o opinie na temat tej firmy

snajper

Witam Miał ktoś przygodę z tym posrednictwem?Aplikowalem na ofertę pakowania warzyw w Szwecji i zastanawiam się jakie są warunki pracy pracy,mieszkania i zarobki.Raz wbilem się na muke z praca w Holandii.Zarabialem ledwo na oplaty dlatego jezeli ma ktos ma jakieś info proszę o wrzute. Dzięki z gory. Pzdr!

Zostaw merytoryczną opinię o DOLPHIN SHIP SERVICE LLP - Krosno

• Jak się pracuje w DOLPHIN SHIP SERVICE LLP?

Zobacz opinie na temat firmy DOLPHIN SHIP SERVICE LLP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DOLPHIN SHIP SERVICE LLP