Opinie o Kadry Polskie sp. z o. o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kadry Polskie sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kadry Polskie sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kadry Polskie sp. z o. o. w Opole

czy ktos juz zaczal jakas procedure w sadzie w sprawie zwrotu podatku? prosze o odpowiedz

Jako osoby oszukane przez firmę Kadry Polskie (chodzi oczywiście o zwrotu podatku z Holandii) przygotowani jesteśmy na proces w sądzie administracyjnym. Tak "beznadziejnej" firmy w życiu nie widzieliśmy. Całkowity brak szacunku dla klienta, zero profesjonalizmu... Podsumowanie: [usunięte przez administratora]

allessola

ja tez mam zamiar to zglosic ale nie wiem gdzie najlepiej? czy ktos juz to zglosil i gdzie? jesli tak to prosze zapisac, ja mieszkam w katowicach ale mysle zeby sie przejechac do opola o ile cos to pomoze, moge zapomniec ze ktos odbierze telefon, dzwonie tam bezskutecznie, na dodtaek raz pani specjalnie sie ze mna rozlaczyla!!! mam juz dosyc tego bo te pieniadze leza tam juz od roku i nie jest to 100euro tylko 1300 wiec szlag mnie trafia bo skoro maja je na holenderskim koncie to nie widze problemu zeby zrobic przelew! na pewno tez nie ma zadnej awarii systemu jak mi to pani powiedziala bo nie ma takiej awarii, ktorej naprawa zajelaby tyle miesiecy! bez przesady, moze ktos byl tam w biurze? napiszcie co mowia tam na miejscu...

Irena

Ja też rozliczałam się przez tą firmę z podatku i od marca nie mogę się doprosić przelewu. Kilku moich znajomych jest w tej samej sytuacji - pieniądze leżą na ich koncie (jeśli w ogóle tam są!!!!) od dawna, mimo że nie mają do nich żadnych praw!! Chyba nie pozostawiają wyboru i trzeba to zgłosić na policje.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
allessola

Ja tez mam ten problem, nie dosc ze mialam ogromne probloemy z dodzwonieniem sie ( okazalo sie ze mieli przeprowadzke) to pani powiedziala mi ze padl system i naprawa moze potrwac 2-3 miesiace?!!!!!!?! Dwa miesiace temu dzwonilam i jakos nikt mi nie mowil ze padl system, potem ze byly problemy z przelewami a po 2miesiacach od pierwszego telefonu ze padl system. Malo tego moje pieniadze leza u nich na koncie juz ok. rok poniewaz rozliczalam sie w marcu 2009r. i zwrot nastepuje do ok 6ciu miesiecy to pytam sie dlaczego nie zostaw wykonany przelew wczesniej? cos mi tu smierdzi i na pewno nie odpuszcze zlodziejom!

komisja śledcza

A co tu można o [usunięte przez administratora] pisać ?

witam poprosze onfo o Kadrach Polskich i pracy jako monter rusztowan na terenia Antwerpi i Roterdamu i okolic jestem zaproszony na rozmowe i testy w Wroclawiu i niewiem co otym myslec [usunięte przez administratora] czekam na info pozdrawiam

tom

Witam , jeżeli ktoś lubi mocne wrażenia , adrenalinkę, chce podnieść sobie ciśnienie(bo ma za niskie) i zwiedzić Holandię ,to kadry polskie zapewnią to każdemu naiwnemu monterowi rusztowań. Ogólnie "firma" nie wypłaca wszystkich pieniędzy, przez dwa miesiące wciskają jakieś bajki ze sprawdzaniem godzin i błędami z podatkiem holenderskim.Ale jeżeli ktoś zgłosi że mu się nie zgadza pensja to .... max po 2 dniach wszystko wyrównują !! Prawda że fantastyczna firma :) , nawet list z przeprosinami wysyłają ! To nic , ze przy następnej pensji .... to wyrównanie zabierają hahahaha. Ale wiadomo ze znajdą sie tacy co pojadą żeby ...przekonać sie osobiście :) Informacje dla tych panów : jak tam dojedziecie przywita Was dwóch kierowców-gaciowych , [usunięte przez administratora] . Nie dajcie się naciągnąć na płacenie za benzynę lub za przejazdy za tunele, oni zawsze mają przy sobie 5 euro i chcą żeby za wszystko samemu płacić, póżniej tylko farciarze odzyskują te pieniądze. Nie denerwujcie się jak będziecie siedzieć w jakieś norze bez elektryczności i czekac 2-3 tygodnie na pracę . Luzik, praca będzie na bank, jak tylko jakas grupa osób zrezygnuje , Wy wskakujecie na ich miejsce i następny transport z Polski przyjeżdza juz na Wasze miejsce i czeka az zrezygnujecie . I tak biznes się kręci.Czeka Was jeszcze kilka niespodzianek :) np. jeżeli nie przepracujecie 168 godzin w miesiącu , pracujecie za niższą stawkę :) , w umowie nigdzie tego nie znajdziecie. O płaceniu podatku już nie będę Was straszył , to trzeba przeżyć. Powodzenia !

escobar

Chcialbym wyjasnic wszystkim rusztowaniowcom ktorzy skusili by sie na wyjazd z firmy kadry polskie obojetnie z ktorej siedziby firmy poniewaz sa to poprostu najprawdziwsi zlodzieje no chyba ze ktos marzy o pracy za 800-900 euro do tego kary za jakies wymyslne zeczy i potracenia nie wiadomo wogole za co. A tak wogole to po przyjezdzie na miejsce okazuje sie ze nie pracujesz dla kadr tylko dla MSB nastepnego zlodzieja tylko ze juz holenderskiego u ktorego to zdazyl sie juz zagniezdzic polski personel ktory oczywiscie ma cie gleboko gdzies.Dojazdy do pracy po ponad 100 kilometrow dziennie do tego ciagle problemy z tankowaniem samochodow. Jednym slowem w polsce na rusztowaniach zarobisz tyle samo albo i lepiej i nie bedziesz sie musial martwic ze z wyplaty potraca ci za rzeczy o ktorych nie masz pojecia. Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam bo tego burde lu to firma nazwac nie mozna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Jeżeli macie jakiekolwiek problemy z odzyskaniem pieniędzy to proponuję Wam zgłosic sprawę do SNCU- zupełnie darmowo przez internet można wszystko załatwić. Ja sama użerałam się z moimi pracodawcami z Holandii zeby odzyskać pieniadze wakacyjne, wydzwaniałam i prosiłam się o swoje ponad 4 miesiące i nic, aż w końcu zgłosiłam to do tej instytucji i za chwilkę (usunięte przez administratora) oddali pieniadze, których pewnie nigdy sama bym nie wyprosiła. Proponuję zgłosić to właśnie do SNCU, jest również stronka pomoc.nl , jeśli ktoś chciałby coś więcej wiedzieć proszę pytać, pozdrawiam i życzę powodzenia

maniac

Czy ktoś miał/ma kłopoty z uzyskaniem pieniedzy za zwrot podatku? bo mnie zwodza i oszukuja od jakichs dwu miesiecy, pieniadze sa u nich na koncie, ale nie chca ich przelac na moje konto! Gnojom nie popuszcze wecej wydam na wyjasnienie sprawy, ale złodzieji dojade!

Przekonałem się osobiście. Nie polecam-wręcz odradzam!

NIE POLECAM! NIECH NIKT NIE WYJEŻDŻA DO HOLANDII JAKO MONTER RUSZTOWAN!!! ja wyjechalem i niestety jestem wsciekly firma współpracuje z MSB a o tamtej firmie można już sobie poczytać więcej. 0 BHP i ciągle im mało najlepiej sie zatyrać śmieszne kary za wszystko no i dojazd do pracy codziennie 150km! jeszcze nie wiadomo czy dostaniemy wyplate wlasnie szukam innej firmy bo tamta jest porażką

marco

Ja tam sie tez z toba zgadzam. Ostrzegam przed ta firma. Naciagacze nc wiecej. Niby szukaja na rusztowania a to wielka sciema. Kaza ci przyjechac na egzamn az do Pily (nie daja biletu ani nie zwracaja kosztu podrozy) Firma szuka ludzie pod pretekstem egzaminu, ktorzy postawia im rusztowania w okreslonym mijscu w Polsce. Potem mowia ze sie odezwa a ty czekasz jak glupi a telefon milczy. Nie dajcie sie oszukac te rusztowania to pic na wode.

endriu

Tak przekonałem sie osobiście i na własnej skórze.Odradzam

Edek

Ostrożnie z pracą dla kadr polskich w Holandii,to kolejna nierzetelna firma .Ma powiązania ze słynną oszukańczą firmą MSB Dordrecht.

Zostaw merytoryczną opinię o Kadry Polskie sp. z o. o. - Opole

• Jak się pracuje w Kadry Polskie sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kadry Polskie sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kadry Polskie sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kadry Polskie sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Kadry Polskie sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kadry Polskie sp. z o. o.