ESC ENGINEERING SP. Z O.O.

Gdańsk

Opinie o ESC ENGINEERING SP. Z O.O.

wojtek

Pomidor, próbowałem to własnie sprawdzic, to niby ESC ENGINEERING SP. Z O.O. jest zarejestrowana w krsie, ale ich strona internetowa nie istnieje, także mogłes wykrakac i faktycznie nie istnieja, ktoś coś słyszał?

Pomidor

To ta firma jeszcze istnieje?Jeśli tak to radzę trzymać się z daleka.

E.S.C to banda nieudacznikników zero logistyki szefostwo zebrane z pod jakiegoś baru po małym piwku , kłamstwo mają wypisane na czołach .w moim przypadku niewypłacone pieniążki za trzy miesiące NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ DO TEJ FIRMY albo bierzcie pieniądze z góry za robotę niech ona się martwi o pieniądze cha morze jest to morzliwe

O

Zgadzam się. Firma zadłużona po uszy.

banda [usunięte przez moderatora] nie dotrzymują umów

Zostaw opinię o ESC ENGINEERING SP. Z O.O. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESC ENGINEERING SP. Z O.O.