Grupa Nordic Polska

Gdańsk

Grupa Nordic Polska

Opinie o Grupa Nordic Polska

Kon

No to dobrze, trochę łatwiej mi się przekonać do wysłania CV, bo wiadomo, że nie jest jakoś mega mega różowo na początku, ale chyba dobrze pójdzie co?

Zostaw opinię o Grupa Nordic Polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Nordic Polska