Opinie o Grand Service Marcin Kot w Koziegłówki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grand Service Marcin Kot. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grand Service Marcin Kot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Service Marcin Kot w Koziegłówki

Tom Nowy wpis

Nie polecam zero pojęcia o mechanice

niezadowolony klient

Te opinie powyżej to piszą sobie sami. W rzeczywistości partolom robote i każom słono płacić. 80 złza roboczogodzine a wymyślajom ze godziny rosnom. U mnie było na początku że w dwie godziny sie zmiszczom a okazało sie że wymiana rozrządu w corsie z 2000 roku 10 godzin. Napinacz sie sam odkręcił uszkadzając silnik. Występuje na droge sądowom. Z właścicielami szkoda rozmawiać. Podejście majom lekcewarzące

Zawiedziony
@niezadowolony klient

Zgadzam się że są nie rzetelni i te pochwały to raczej również bym się zgodził że sami sobie piszą by ogłupić i przyciągnąć naiwnych klientów.. Robinem u nich gaz ,ładnie skasowali a teraz jeżdżę raz w tygodniu na regulacje i ciągle coś nie tak. Zwalają że stag się popsuł i nie robi już dobrych instalacji. Mam dość ,zmieniam na gościa z dąbrowy górniczej,on sam powiedział że nie ma złej instalacji lecz zły mechanik co nie potrafi regulować i że po pierwszej wizycie u niego , będę jeździł jak trzeba a gdyby coś nie wyszło to sam na siebie bierze odpowiedzialność i koszta... Gość wie co mówi widać.. teraz każdemu będę odradzał Grant Service...

Sza Nowy wpis
@niezadowolony klient

Jak Ci nie jest wstyd tak kaleczyć język....toż to karygodne

Robert Nowy wpis
@niezadowolony klient

Wymiana rozrządu w corsie to masz w najgorszym przypadku max 4 godziny (oglądając w międzyczasie instruktaż na (usunięte przez administratora) przez majsterkowicza garażowego i bez posiadania blokad. Dla wykwalifikowanego mechanika/warsztatu taka operacja będzie o wiele krótsza!

Natalia Nowy wpis

Widziałam, że Grand Service starał się o dofinansowanie z Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. Czyli serwis działa, rozwija się, ale tutaj wypowiadali się tylko klienci i to kilka lat temu. Przecież Covid-19 raczej nie ma wpływu na montaż LPG w autach! Może napiszecie, czy jest praca dla mechaników i jakie warunki daje pan Marcin pracownikom?

Daniel

@Miro Mógłbyś dodać więcej informacji? Ludzie szukają pracy więc taki od pracowników są super.

Janusz
@Daniel

Nie tak dawno interesowała Cię praca w firmie Grand Service. Zastanawiam się, czy mimo braku otrzymania informacji w wątku zdecydowałeś się aplikować? Daj znać, jak potoczyło się dalej Twoje zainteresowanie.

Firma Grand Service Marcin Kot w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SERWISANT SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO/ SPRZEDAWCA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Miro

Polecam, wszystko OK.

Były Klient

Widzę że sami usuwają negatywne opinie. Wcześniej pisałem że są słabi a teraz nie widzę tej opinii,sama się wykasowała??

@Jan., możesz rozwinąć swoją sytuację związaną z usługami oferowanymi przez firmę Grand Service Marcin Kot? O jakich innych sytuacjach wspominasz w swoim komentarzu? Jesteś niezadowolony z usługi tej firmy? Napisz, proszę, coś więcej na ten temat, opinie klientów są również ważne i mile widziane.

Witek

Słyszałem, że to bardzo dobra firma. Szkoda, że nikt z pracowników nie pisze jak się pracuje, czy potrzebują ludzi?

M
@Witek

Tak, potrzebujemy ludzi. Zarówno do pracy w biurze, jak i mechanika. Firma ciągle się rozwija, każdy pracownik ma w to wielki wkład, dlatego jesteśmy wymagający. Aplikacje można wysłać na maila biurowego, dostępnego na stronie.

Jan.
@Witek

Tylko słyszałeś że to bardzo dobra firma ale kiepscy fachowcy. jestem zawiedziony tymi co instalują i regulują gaz,może w BRC są spoko ale inne instalacje są dla nich wyższą półką i nie radzą sobie..Musiałem jechać do innego gazownika by mi zrobił ustawienia ,straciłem gwarancje ale teraz wiem że auto jeździ tak jak trzeba..Zastanówcie się bardzo zanim pojedziecie do nich zakładać inst gazową ,o BRC nie pisze bo zakładałem inną wiec pisze o tym co mam..

Zenek

Chciałbym w firmie pracować i miałem nadzieję na jakieś info od pracowników

Taminka

Naprawa auta szybka i sprawna. Serwis godny polecenia! Ogólnie żadnych zastrzeżeń. W tych okolicach to chyba jeden z lepszych serwisów. Polecam gorąco!

EmilioS

Według mnie bardzo spoko podeszli do sprawy. Auto chodzi znow jak dawniej takze zrobili kawal dobrej roboty

Baziakos

Bardzo fachowa obsługa, wszystko zrobione na czas więc polecam. W razie czego jak znowu pojawi się jakiś problem to dam znać chłopaki

Quebos2

Zrobiłem chiptuning i polecam bo auto dostało fajnego kopa wzrost mocy o 36km mniej pali i rewelacyjnie przyspiesza jeszcze uratowali mnie przed kosztowna wymiana egr usuwajac ten badziew ze sterownika. Super!

Mikoś1

Jak dla mnie spoko mechanicy, bo widać ,że znają się na tym co robią. Podreperowali całą mechanikę w moim aucie i teraz wkońcu czujniki i kontrolki w aucie działają tak jak należy

Martino

Zero zastrzeżeń. Zrobili wszystko tak jak należy, w przypadku kolejnych awarii pewnie tutaj wrócę do warsztatu.

Andrula

Mnie bardzo zależało na szybkiej naprawie usterki w moim oplu i na szczęście zaoszczędziłem u nich sporo czasu. Usterkę w elektronice wykryli niemalże odrazu, także fachowa robota. Polecam

Przemi1

Wszystko dopięte na ostatni guzik, dziękuje!

MałaMi

Jak dla mnie robota wykonana wzorowo, początkowo bałam się oddawać autko bo nie wiedziałam ile będę musiała zapłacić za usterkę. Ale wszystko poszło tak jak należy :) Dziękuję !

Ironmaid

Dziękuję za profesjonalną obsługę mojego auta - naprawa skrzyni oraz diagnoza bardzo sprawna. Polecam

Chokie1

Dobra robota , dziękuję za pomoc , bo mój peugot od pół roku dostawał szalu w elektronice a żaden mechanik nie znał dotąd przyczymny. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Service Marcin Kot - Koziegłówki

Grand Service Marcin Kot
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Myszkowska 21
    42-350 Koziegłówki