Opinie o Grand Service Marcin Kot w Koziegłówki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grand Service Marcin Kot. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grand Service Marcin Kot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grand Service Marcin Kot w Koziegłówki

Leszlo1

Chcę wystawić pozytywny komentarz na temat chip tuningu .Usługa wykonana perfekcyjnie czas oczekiwania na auto dosłownie jeden dzień. Dzięki chłopaki za podniesienie mocy w moim hyundai coupe. :)

Lukreto

Profesjonalna robota, szybka diagnoza no i autko teraz stoi na "nogach" Dzięki chlopaki!

amelo

Ja nie mam zastrzeżeń, bo naprawę wykonano w terminie . Jestem zadowolony, bo zrobili to fachowo a nie przepłaciłem. Super 5/5

Grzesiek1

Co tu dużo pisać, firma solidna i konkretna. Ja w serwisie zakladałem instalacje lpg, wszystko przeprowadzone sprawnie, instalacja dziala bezawaryjnie, a i cenowo okej, ździerstwa nie ma. Ja polecam!

Firma Grand Service Marcin Kot w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SERWISANT SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO/ SPRZEDAWCA. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Jonni

Ja już myslalem ze moje auto pojdzie praktycznie na zlom, bo w pewnym momencie przestalo po prostu jezdzic. Nie znalem do konca przyczyny ale udalem sie do nich i poprosilem o pomoc. Profesjonalnie zajeli się autem, powymieniali co trzeba i przejrzeli wszystko bardzo dokladnie zeby uniknac kolejnych awarii w przyszlosci. Jestem zadowolony bo autko jest praktycznie jak nowe.

Koziel

No jak dla mnie spisali się na 5+ z tym chip tuningiem. Mój samochód nigdy wczesniej nie miał takich osiągów jak po wizycie w ich warsztacie. Polecam :)

Limon

Ja akurat byłem u nich na przeglądze i instalacji lpg . Wszystko zrobione profesjonalnie, można na nich liczyć.

Bartel

Ja moge odnieść do ich usług, byłam u nich na diagnostyce i na wymianie filtrów. Do sprawy podeszli profesjonalnie i jestem zaowolony z efektów współpracy bo moje autko od czasu wizyty w ich warsztacie nie zawodzi. Polecam!

wookie

Jezęli nie wiesz jak to jest sie poczyć wydymanym na kase przyjdź do grand servisu ,doznania gwarantowane .Na początku usłyszysz piękną sielankową bajkę która w rzeczywistości okaże się koszmarem. Właściciele jak to osoby prywatne pozostawiają dużo do życzenia.Umowa zawarta z nimi to juz w ogóle porażka. O możliwości rozwoju tez można zapomnieć. Pensja nie terminowa i jeszcze okrojona . Przynajmniej pracownicy tworzą dobrą atmosferę i zawsze można liczyć na pomoc .

GhoustDragon

O naprawach w tym serwisie się nie wypowiadam na tym forum - wszak dotyczy ono pracy, a nie jakości obsługi i usług. Niestety jako pracodawca firma pozostawia sporo do życzenia. Może i ludzie w porządku... Może i pogadać się da... ale jeden na drugiego wilkiem patrzy i tylko łypie jak pod...lić... Właściciele za nic mają pracownika, umowę i KP... na wypłatę czeka się nie rzadko po 2 tygodnie a i to trzeba się upominać... Szkoda czasu na pracę tam...

Wiesław

Miejsce, które bardzo dobrze radzi sobie z elektromechaniką. Niewiele firm wyspecjalizowanych jest w tym segmencie. Sam, ze współpracy jestem bardzo zadowolony (ceny - według mnie, niewysokie).

Jarek

Polecam! Zamontowano mi tu instalację gazową, przez co podróżowanie stało się zdecydowanie tańsze :D.

Eryk

Usunięto mi w tym miejscu filtr DPF. Koszt jaki poniosłem był zdecydowanie niewygórowany, a operację przeprowadzono niezwykle sprawnie.

Ireneusz

Mi także wymieniano rozrząd, jednakże żadnych problemów nie sprawiono. Jestem zadowolony, gdyż zarówno właściciele serwisu, jak i jego pracownicy mają podejście niezwykle profesjonalne. Jak dla mnie, serwis nie ma sobie równych!

WOJTEK

Jeśli chcecie zwiększyć moc silnika, to tylko w tym miejscu. To nie moja pierwsza przygoda z tym serwisem - jakiś czas temu montowano mi w nim instalację gazową i także obyło się bez problemów.

Aleksander

Także należę do grona zadowolonych klientów. Zdecydowałem się na zwiększenie mocy silnika i rzeczywiście, teraz osiąga lepsze osiągi.

Maciej

Zdecydowanie polecam. Naprawiałem w tym warsztacie mój samochód. Jako jedni z nielicznych zobowiązali się do przywrócenia mu dawnej świetności. Ustalono plan napraw oraz wstępny kosztorys. Teraz, autko śmiga jak nowe!

Zostaw merytoryczną opinię o Grand Service Marcin Kot - Koziegłówki

Grand Service Marcin Kot