Opinie o Aimex Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Aimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aimex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aimex Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Stały klient Nowy wpis

Fajny sklep na Rudzie 1 zaopatrzenie super p.ekspedientki zawsze z poczuciem humoru mile p.na kasie taka czarna chyba p.Kasia daje urok całemu sklepu tak piękne ekspedientki powinny być w każdym sklepie aż miło chodzi się na zakupy ????

JAPULA

Prywatna firma,wszyscy tam rządzą,a najgorszy jest syn właścicieli,krzyczy po wszystkich,ustawia zarówno rodziców jak i personel.Nie masz prawa dysponować swoim czasem,musisz być do dyspozycji 24 godziny na dobę,bo grafik zmienia sie z dnia na dzień.Nic nie można zaplanować.

Luna Nowy wpis
@JAPULA

To szczera prawda niestety

HAG Nowy wpis

Pełny wyzysk nawet teraz w dobie pandemii dla właścicieli sklepu liczy się tylko kasa i WŁASNE bezpieczeństwo . Personel dla nich to ludzie drugiej kategorii mają tylko pracować , o nic nie pytać i nic nie planować , no bo przecież tylko oni mają rodzinę i bliskie osoby którymi trzeba się zając . Zero współczucia i empatii , można liczyć tylko na to co spadnie ze stołu wielmożnym państwu „prezesów” . Lepiej trzymać się od nich z daleka chyba , że się posiada tak samo chore podejście do życia .

Romek Nowy wpis

Wiecie może coś o ewentualnej pracy w firmie? Jaką macie atmosferę i zarobki? Coś z socjalnych dodatków?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Aimex Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Bartek

@Adas Czy to możliwe co piszesz? Jakiś powód takiej sytuacji ?

Adas

Piękna pani aneta z sklepu na norwida. Pozdrawiam gorąco. Szkoda że już zamknięty.

Niestety moja opinia nie jest dobra.Glowny problem dotyczy działu mięsnego.Parokrotnie zdarzyło mi się kupić śmierdzące mięso.Cuchnące mięso mielone to już nagminne sie zdarza, a tym razem takie same rolady.Poprawili się trochę jesli chodzi o warzywa, ale nadal można spotkać przy kasie to, co dawno powinno wylądować w koszu.Przeceniony nabiał zdarza sie na ladzie przy kasie, bez lodówki.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Zostaw merytoryczną opinię o Aimex Sp. z o.o. - Ruda Śląska

Aimex Sp. z o.o.