"Aimex" sp. z o.o.

Ruda śląska

Opinie o "Aimex" sp. z o.o.

Ja

Niestety moja opinia nie jest dobra.Glowny problem dotyczy działu mięsnego.Parokrotnie zdarzyło mi się kupić śmierdzące mięso.Cuchnące mięso mielone to już nagminne sie zdarza, a tym razem takie same rolady.Poprawili się trochę jesli chodzi o warzywa, ale nadal można spotkać przy kasie to, co dawno powinno wylądować w koszu.Przeceniony nabiał zdarza sie na ladzie przy kasie, bez lodówki.Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca.

Ja

JAPULA

Prywatna firma,wszyscy tam rządzą,a najgorszy jest syn właścicieli,krzyczy po wszystkich,ustawia zarówno rodziców jak i personel.Nie masz prawa dysponować swoim czasem,musisz być do dyspozycji 24 godziny na dobę,bo grafik zmienia sie z dnia na dzień.Nic nie można zaplanować.

Zostaw opinię o "Aimex" sp. z o.o. - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Aimex" sp. z o.o.