Opinie o Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz w Wadowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz w Wadowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jaka jest kultura pracy w Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz?

Niezadowolony

Zdziercy kasa i brak umiejętności w diagnozie i naprawie usterek. Dzwoniłem w sprawie wymiany grzałki bosch. Nie mogą tylko cała pompa myjąca z grzałką. Śmiechu warte. Za wymianę pompy policzyli 250 złotych bez części. Sam kupiłbym grzałkę za 80 złotych jednak starą zlutowałem i trwało to godzinę. Koszty pompy z grzałką to połowa nowej zmywarki. Działa. Taki serwis to bzdura Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić siebie

Robert Nowy wpis
@Niezadowolony

autoryzowanemu serwisowi nie wolno dziadować ,ale klienci tego nie rozumieją,czy jak dacie samochód np bmw do salonu do założą wam nie originalne albo udziadowane częśći ,raczej nie ,w pana przypadku wymiana samej grzałki grozi pożarem zmywarki,producent z jakiegos powodu zakazał wymiany samych grzałek ,przyczyna palenia grzałki znajduje sie w pompie(brak obiegu wody ,powoduje spalenia grzałki

pon

Przy oddawaniu do naprawy pobierają z góry 100 zł.To bezczelni (usunięte przez administratora) bo za parę dni każą odebrać bo rzekomo nie opłaca się naprawiać.W moim przypadku ekspres do kawy a zaliczka przepada, Radzę omijać z daleka bo to bandyckie wymuszenie i kant !!!! Gdzie indziej nigdy nie kazano mi płacic za stwierdzenie niemożności naprawy !!!! To przecież ryzyko zakładu bo inaczej będzie żył z samego stwierdzania że nie da się naprawić albo się nie opłaca.

Robert Nowy wpis
@pon

sprawdzenie i prawidłowa diagnoza ekspresu to czas około 2h plus podatek i vat ,dlaczego technik ma 2h siedziec za darmo nad pana ekspresem ,nie rozumiem tego ,też prowadze serwis tylko w innej miejscowośći ,stosujemy podobne praktyki , niech sie sie zdarzą dwa takie ekspresy przez dziień ,to technik nie zarabia ,a praca w takim serwisie wówczas nie miała by sensu, Dodam że czas pracy do diagnozy to 70% czasu całej naprawy

Czarek Nowy wpis

Forum dla pracowników nie jest właściwym na uwagi klientów.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wadowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Wadowice
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
Magda

Witam, czy nie poszukują może fachowców ? Gdzie można złożyć cv, mailowo czy lepiej zanieść do biura ?

klient

Danuta Gotkiewicz jako szefowa firmy zamiast rozwiązać problem rozłańcza rozmowę telefoniczną. Nie polecam.

Sylwia

@Zabka, na forum nie opisujemy konkretnych osób. Według regulaminu strony Gowork jest to niedozwolone: https://www.gowork.pl/regulamin Długo pracowałaś w Eldom? Może mogłabyś powiedzieć na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniona osoba?

Zabka

Skandal właścicielka arogancka nie ma żadnych podstaw zasad (usunięte przez administratora) brak kultury osobistej ..nie szanuje nikogo ...PRZESTRZEGAM KAŻDEGO NIE PRACUJCIE I NIEJ ...WIELE JEST INNYCH MOŻLIWOŚCI ALE NA PEWNO NIE TA...kobieta bez pojęcia przyczepia się do banalnych rzeczy które absolutnie nie mają sensu z wyniosloscia i tonem nie znoszacym sprzeciwu ...

Leszek

Taka cisza na forum jest wskazówką , że pracuje się dobrze. Ale czy firma normalnie działa?

po

[pozostaje jeszcze pytanie jakie mają wymagania wobec ewentualnych pracowników

elf

Oczywiście że może dobrze zarabiać, ale nie u tej pani. !

fklkl

Przestrzegam wszystkich którzy chcą się przyjąć do pracy u tej pani . Właścicielka jest chora ona powinna się leczyć a nie prowadzić firmę Nie słyszałam aby w okolicy ktoś się tak pastwił nad pracownikami.

porażka totalna....szefowa pastwi się nad pracownikami, a pochwala chałturę jaką robi szczególnie jeden technik...dlatego tak wiele sprzętów wraca ponownie do tego serwisu wręcz w gorszym stanie niż trafiły...ale kasa myje rączki i tak się kręci...

walka

Witajcie, miałam okazje pracować w tej firmie, atmosfera fatalna, takie zachowanie i traktowanie jakie miało miejsce w tej firmie to paranoja. Poszłam z właścicielką na wojnę po tym jak poszłam jej na rękę ona to wykorzystała i nie wypłaciła mi wszystkich pieniędzy. Myślała że ma przed sobą małolatę co łatwo zastraszy. Zgłosiłam to do inspekcji pracy, udało się odzyskać L4, ekwiwalent za urlop, sprostowanie świadectwa pracy, i opłacenie przez nią składek ZUS. Ponieważ szykuje się sąd pracy szukam kontaktu z byłymi pracownikami. Podaję mój mail jeśli będzie ktoś chciał mnie wesprzeć w tej batalii, pokażmy że nie damy sobą pomiatać.

t

nie polecam. nerwowa szefowa, niemiła. [usunięte przez administratora]

poziomka1

beznadziejna nie miła , nie wychowana właścicielka kłoci sie z pracownikami klientami;/nie polecam tego serwisu

walka
@poziomka1

nauczka
@poziomka1

nauczka@onet.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz - Wadowice

Zakład Handlowo-Usługowy Eldom Danuta Gotkiewicz
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Pl.Boh.Getta 1
    34-100 Wadowice