Eagle Sp. z o.o.

Opinie o Eagle Sp. z o.o.

Od niedawna jestem zatrudniony w firmie mogę powiedzieć że to na co szczególnie zwróciłem uwagę to naprawdę fajna atmosfera, koledzy po fachu kulturalni , bardzo mili i pomocni. Firma na pierwszy rzut oka robi wrażenie, jest nowoczesna i prężnie się rozwija dlatego wciąż szukają nowych pracowników, polecam z czystym sumieniem

@Nowy

Na jakim stanowisku pracujesz? Można liczyć na początkowe przeszkoleni? Zarobki mniej więcej jakie?

Wanda
@Nowy

To super że można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Jednak też mnie ciekawią zarobki i forma zatrudnienia. Można liczyć na umowę o prace od samego początku?

@Wanda

Tak umowa o pracę na okres próbny, a później na czas nieokreślony, zarobki z tego co się zdążyłem zorientować to chyba podobne na wszystkich działach pracy fizycznej a dolna stawka to sprawa indywidualna ustalana na rozmowie kwalifikacyjnej(pytają o twoje oczekiwania, o zarobki w poprzedniej firmie) dlatego nikt tu nie chce podawać konkretnych stawek.

Andy

Witam , ktoś się orientuje jakich zarobków można się aktualnie spodziewać na stanowiskach fizycznych np : monter, spawacz, operator poszczególnych maszyn ? Poda ktoś jakieś konkrety, czy tutaj tylko teoretycy się wypowiadają?

Witam, jakich zarobków można oczekiwać na stanowisku montera? Czy jest możliwość wyrabiania nadgodzin?

Jak się pracuje z ludźmi z Power-Tech?

Maniek

Zależy od działu w jakim się pracuje, generalnie jest OK ale wydaje mi się że najspokojniej jest na montażu.

Cezar

Ludzie produkcyjni są normalni, tylko na szczeblach liderskich i kierowniczych zaczyna się problem przerostu formy nad treścią i noszenia głowy w chmurach.

@Cezar

bo to ludzie z patologicznych rodzin.. tylko tak można wytłumaczyć zaburzenia społeczne tych osób , które nawet ,,dzień dobry,, nie odpowiadają...

Specjalista Ds. Zakupów

Nie polecam, rozmowa typowo wiejska, potrzebuja od razu, a pani rekruter nawet nie wie jakie oczekiwania są na stanowisku, pani nawet nie zna jezyka angielskiego- firma światowa, praca w jezyku angielskim a rekruterka nie zna jezyka....wstyd dla firmy!!!!!

Ile zarabiam obecnie - pani nie była zainteresowana moim doświadczeniem i umiejętnościami...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Witam wszystkich, jaki system zmianowy obowiązuje w firmie? Jakich zarobków można się spodziewać ? Obecnie zarabiam ok 3600-4000 zł na rękę za normę godzin czy warto się przenieść? Jak wyglądają warunki zatrudnienia? Czy jest możliwosc pracy godzinach nadliczbowych?

Aktualność
Rekrutujemy. Dołącz do naszego zespołu!

Wszystkie otwarte rekrutacje znajdziesz na naszej stronie internetowej pod adresem:

Zapraszamy do kontaktu pod adresem: rekrutacja@eagle-group.eu
Nie czekaj, aplikuj!
Mateusz

@maniek a jaka tam jest średnia wieku?

@Mateusz

Na montażu pracują ludzie w rożnym wieku, większość z nich to osoby dobrze po 40.

andrzej

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor mechanik?

@andrzej

Ja niestety nie wiem, ile zarabia się w Power-Tech. Też chciałabym się dowiedzieć. A powiedz, aplikowałeś już do firmy? Czym zainteresowała Cię ich oferta?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Power-Tech?

Lulitup

Raczej stanowiska kierownicze są obsadzone, także nie możliwości awansu. Chyba ze ktos z kierowników się wyruszy.

@Lulitup

Mówisz o kierownikach działu? A czy istnieje możliwość awansów wewnątrz-działowych?

Lulitup

Teoretycznie jest, jak masz dobre układy. Wtedy powołują dla Ciebie nowe stanowisko i mianuja Cie liderem czegoś tam ????????

@Lulitup

Liderzy... kierownicy... O.o Sama kadra kierownicza, a gdzie pracownicy ?

Lulitup

W całej firmie praca dla tych, co są silni psychicznie. Wynagrodzenie przyzwoite, duża rotacja pracowników, brak wsparcia ze strony liderów, krytyka na każdym kroku. Atmosfera kiepska, obgadywanie i krytykowanie. Nie polecam.

kandydat02

Na rozmowie kwalifikacyjnej od szefostwa bije "niezdrowym" egoizmem :) Uważają się za najlepszą firmę w okolicy - czas aby ktoś wylał DUŻY kubeł zimnej wody na głowę :)

chyba nikt już nie pracuje za minimalną stawkę w Power Tech ...jeśli chcesz zarobić więcej polecam stanowisko serwisanta- do 5 tyś...przeciętnie ok 3 każdy ma...plus nadgodziny rozliczane do minuty...więc bez problemu 3 stówki wpadają ...ja polecam...

Bitu
@pracownik

Tak i 7 dni w tygodniu w delegacji, zero wsparcia firmy... bo zawsze tekst „ zrób aby było dobrze” i powalony dyrektor co ma 100 różnych pomysłów i uwarzą się za speca a ty masz robić jak robot. Jak wytrzymasz w tej firmie na serwisie rok to moje gratulacje... bo znajdziesz prace u konkurencji za normalna stawkę i w normalnych warunkach.

@Bitu

Co zrobić, kiedy produkcja mało seryjna a każda maszyna inna, choć niby identyczna? Rozliczanie co do minuty ale tylko szarych pracowników na dole, a banda gamoni buja się z dnia na dzień.

Johny
@Bitu

Johny, chłopak z Arizony?

Jerzy
@Sajmon

Ile przerwy w trakcie dnia przysługuje pracownikom, którzy pracują na produkcji? Czy czas przerwy również jest rozliczany przez pracodawcę? Pozwól, że zapytam Cię również o warunki zatrudnienia, które oferuje firma Power-Tech tej grupie pracowniczej. Mógłbyś odpowiedzieć?

On
@Bitu

Budowa maszyny to nie rocket science. Serwisantów nie można całe życie prowadzić za rękę. Jakoś większość ludzi pracujących w serwisie chwali sobie pracę

@Jerzy

Czas przerwy 20min nie jest rozliczany ale jest bardzo źle postrzegane późniejsze opuszczenie stołówki (wypominki), w przeciwieństwie do palaczy, których przerw się nie kwestionuje. Rozliczanie czasu pracy na podstawie logowania do konkretnego zlecenia IKP, także bardzo dokładnie śledzone i analizowane są czasy, wykresy, sztuczne wytwarzana presja czasu oczywiście na pracownikach produkcji nie będących w żaden sposób winnymi opóźnień niedoskonałego zarządzania produkcją. Warunki zatrudnienia dobre, zarobki jak na rynek wałecki bez szału, pensja na czas, bardzo odczuwalne kolesiostwo na szczeblach liderskich.

@On

Słuszna konkluzja, jednak dlaczego jest taka spora rotacja na serwisie? Ponadto teoria serwisanta jako "małpy", do kręcenia śrub mówi sama za siebie. Większość ludzi pracujących w serwisie chwali sobie pracę - hmmm...

@On

Serwisanci przechodzą wewnętrzne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska? Można liczyć także na inne szkolenia branżowe, które pozwolą rozwinąć się zawodowo. Możliwość rozwoju wspierana przez pracodawcę może być dużą zachętą do podjęcia zatrudnienia.

Bully
@On

Chyba twoja Stara... Chwali pracę w serwisie.... Chłopaki jeżdżą bez przygotowania 'Zrób tak żeby było dobrze' PAN DYREKTOR który nie ogarnia co się dzieje w serwisie. Pracownicy, OPERATORZY moi dostają więcej, wiec jak chłopaki z serwisu mają mieć chęć pracować po godzinach... Dzwonisz do niego, a on leci i 'kopie studnie bo się już pali' ogarnia co w mojej maszynie jest nie tak bo nie ma pojęcia na temat co się dzieje w jego 'serwisie' i Ja dostaje dopowiedź po paru dniach gdzie odbijam się od drzwi... , Człowieku zacznij żyć, bo za jakiś czas nikt już tam nie będzie miał pracy...

@Bully

Twoja opinia nie jest zbyt pochlebna. Praca po godzinach jeśli nie jest płatna to zapewne pracownicy mogą za to odebrać dzień wolny w dogodnym terminie. Zaglądał ktoś na stronę http://www.powertech.com.pl/pl/oferty-pracy? Jest dużo ogłoszeń rekrutacyjnych. Proszę osoby, które będą aplikować o informacje, czy rozmowa była trudna do przejścia i wieloetapowa.

Tomy
@pracownik

Ale posłodzone.. jakaś premia...? serwis w tej firmie... żenada... układy i układziki, a prawdziwych pracowników się olewa, albo zwalnia.

@pracownik

Podpowiedzcie jakie warunki trzeba spełniać, żeby zatrudnić się w Power-Tech? czy zatrudniają też kobiety?

Klara
@Maja

Hej! Oczywiście, że zatrudniają kobiety. Z roku na rok jest ich w firmie coraz więcej. Warunki.. hmm.. wszystko zależy od tego na jakie stanowisko chcesz aplikować - podstawa to oczywiście język angielski.

@Klara

Super, dzięki za info o Power-Tech. A czy oferują w pracy jakieś szkolenia językowe pracownikom? Niektóre firmy właśnie prowadzą różne kursy podnoszące umiejętności pracowników.

obiektywnie
@pracownik

Nieprawda. Są pracownicy, którzy nawet 26oo netto nie dostają.

@obiektywnie

@obiektywnie A, ile natomiast otrzymuje się na starcie zatrudnienia w Power-Tech?

Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o stanowisku Asystentki Szefa? Warto iść na rozmowę kwalifikacyjną? Może ktoś już był i podzieli się wrażeniami?

@Karolina

Przeglądałam oferty pracy na stronie firmy Power-Tech, jednak nie udało mi się znaleźć informacji, że poszukują osoby na to stanowisko: http://www.powertech.com.pl/pl/oferty-pracy Jestem ciekawa czemu zainteresowała Cię akurat praca w firmie Power-Tech? Masz doświadczenie w branży?

Kandydatka
@Karolina

Całkiem miła rozmowa kwalifikacyjna, Państwo zadeklarowali się do informacji zwrotnej bez względu na decyzję w określonym terminie. Zero odzewu po. Gratuluję podejścia.

Bingo

Widzę że komuś zależy aby nawciskać gó…...wna i oczernić wszystko. W której firmie operator zarabia 5 tys. ? i niby więcej niż serwisant W jakiej konkurencyjnej firmie ma się normalną stawkę i co to oznacza ? ile ? i w jakiej miejscowości ? dochodzę do wrażenia że jakiś leniwy gamoń rzuca hejty czyżby jakiś żal wychodzi że już tam nie pracuje ? ssss ciekawe dla czego …. Ciekawi mnie prawdziwa opinia i konkretne informacje (fakty) . Czy ktoś może podzielić się takimi wiadomościami ?

@Bingo

Dlatego tak ważne jest, aby swoje opinie odpowiednio argumentować. Wtedy można stwierdzić, że dana osoba rzeczywiście ma doświadczenia zawodowe związane z pracą w firmie Power-Tech. Ty jak rozumiem, rozważasz aplikowanie do pracy w tej firmie, dlatego chciałbyś uzyskać rzetelną opinię o tym pracodawcy?

Me

Fajni ludzie tu pracują :-)

Agata
@Me

To bardzo istotna rzecz dotycząca pracy w danym miejscu - fajni współpracownicy i przyjacielska atmosfera to jedna z największych zalet! Zupełnie inaczej się wtedy przychodzi do pracy. A co jeszcze więcej możesz napisać o pracy w Power-Tech? Napisz proszę na przykład, w jakim trybie pracuje się w tym miejscu.

Bully
@Agata

Napisz jaki dział

Neferity

Te ogłoszenie na grafika CAD to lipa. Pracujesz tydzień i zwalniają. A pesja najniższa krajowa

Dominika

@operwidzę to ogłoszenie o pracy, o którym wspominasz. Jeśli zdecydujesz się na aplikację, to daj znać jak wygląda proces rekrutacji do firmy. Czy rzeczywiście tak długo jest poszukiwany pracownik na to stanowisko, czy też firma rozwija się i ma większe zapotrzebowanie na nowych operatorów? Taka informacja będzie bardzo cenna. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Możecie również powiedzieć czego można oczekiwać po rozpoczęciu pracy w Power-Tech?

Leonid

Jaka jest przyczyna, że tak rzadko piszecie swoje opinie o firmie? Pocieszające jest to, że taka sytuacja zdarza sie wówczas kiedy w firmie jest dobrze

oper

Widze że szukają dłuższy czas operatora lasera. Jak warunki pracy, da się coś zarobić w tej firmie, dlaczego jest taka rotacja?

e

a to w ogóle obecnie poszukiwana jest jakaś osoba na takie waśnie stanowisko pracy? ja widzę raczej że Technolog - programista CNC jest potrzebny na cito

Zostaw merytoryczną opinię o Eagle Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Eagle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eagle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eagle Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eagle Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eagle Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eagle Sp. z o.o.