Opinie o Power-Tech

Dominika

@operwidzę to ogłoszenie o pracy, o którym wspominasz. Jeśli zdecydujesz się na aplikację, to daj znać jak wygląda proces rekrutacji do firmy. Czy rzeczywiście tak długo jest poszukiwany pracownik na to stanowisko, czy też firma rozwija się i ma większe zapotrzebowanie na nowych operatorów? Taka informacja będzie bardzo cenna. Ktoś z Was pracuje właśnie w tym dziale firmy? Możecie również powiedzieć czego można oczekiwać po rozpoczęciu pracy w Power-Tech?

Leonid

Jaka jest przyczyna, że tak rzadko piszecie swoje opinie o firmie? Pocieszające jest to, że taka sytuacja zdarza sie wówczas kiedy w firmie jest dobrze

oper

Widze że szukają dłuższy czas operatora lasera. Jak warunki pracy, da się coś zarobić w tej firmie, dlaczego jest taka rotacja?

e

a to w ogóle obecnie poszukiwana jest jakaś osoba na takie waśnie stanowisko pracy? ja widzę raczej że Technolog - Programista CNC jest potrzebny na cito

Katja

A czy ktoś wiem czym zajmuje się asystentka działu serwisu ? Na czym polega to stanowisko pracy i jaka jest atmosfera w pracy?

ja2

Tak jak napisał repo: bardzo duże kolesiostwo. Omijać szerokim łukiem.

Repo

Byłem, widziałem, pracowałem. Firma nie jest zła ale nie wróże jej przyszłości. Bardzo duże kolesiostwo. Jeśli jesteś szarym pracownikiem to ciągle szukają gdzie Ci coś zabrać ale najlepiej to jeszcze jak byś za to płacił że pracujesz. Straszna spychologia i wieczne pretensje, nawet jeśli człowiek bardzo się stara.

ja

Mam pytanie: kto jest administratorem tej strony ? Świetnie zmienia sens wypowiedzi, np. Tig wyraził w kwietniu zgoła odmienną opinię ... Gratuluję... Dla osób, które rozważają pracę w tej firmie : jeśli lubicie być poniżani na każdym kroku proszę bardzo...

Peso

A ja cały czas pracuje - umowa o pracę, płacą nadgodziny i kase w terminie. Warunki pracy niezłe. Cisną z wydajnością - to fakt, ale nie jest źle ...

ja

Tig-w tym przypadku to prawda. Jak pracowałeś to dlaczego już nie pracujesz? Ja też pracowałem i nadal mam kontakt z osobami, które pracują. Rotacja jest bardzo dobra, już z okolicznych większych miejscowości nikt tam nie chce pracować, (usunięte przez administratora). Kasa dla części niezła jak na Wałcz, ale wymagania jak w nie wiadomo jak super firmie. (usunięte przez administratora)

tig

Jakie to polskie, wypisywać tylko negatywy. Pracowałem tam i nie jest źle. Z czystym sumieniem mogę polecić. Z reszta z tego co się orientuję tam już z 70 osób pracuje i bardzo mała rotacja. Ponoć dużo nowych maszyn.

ciekaw

Ja-a możesz coś więcej napisać?dlaczego nie jest ok?

ja

Ja również nie polecam tej firmy nie jest tak fajnie jakby się wydawało na pierwszy rzut oka!!

ELMO

Czy złe opinie z firmy TDE, która jest powiązana z właścicielem, przekładają się na Powier-Tech ?

XXXX

anonim, ale dlaczego nie polecasz? może jakieś konkrety napisz

Nie polecam!!!

Zostaw opinię o Power-Tech - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Power-Tech