Eagle Sp. z o.o.

Opinie o Eagle Sp. z o.o.

WL

Znalazłem na stronie firmy ofertę, w której poszukają osoby na stanowisko magazyniera (magazyn części zamiennych), piszą w niej, że oferują stabilne zatrudnienie, ale nie jest określone jaka to forma umowa, jest umowa o pracę czy na start inna, np. zlecenie? Faktycznie są szkolenia, o których także wspominają? Jak często? Wewnętrzne/zewnętrzne?

Były
@WL

Umowa o pracę najpierw na okres próbny 3 miesiące a później się okaże zarobki na start najniższa krajowa lub nieco wyższa i nie wiele więcej później .

pracownik Eagle
@WL

Jako magazynier to raczej za dużo kursów nie będziesz miał a zarobki no trudno na magazynie oczekiwać 15 tyś...

WX Nowy wpis

W soboty płacą nadgodziny i wyższa stawkę? W każdą sobotę można pracować jak się chce dorobić do wypłaty? Jest na tyle dużo roboty?

Ktoś Nowy wpis
@WX

Nie na każdym dziale i nie zawsze ogólnie z tego co widać to odchodzą od pracy w soboty, coraz rzadziej zachodzi taka potrzeba aby pracować w godzinach nadliczbowych, a nie ma co ukrywać soboty stanowiły sporą część wynagrodzenia, prawdę powiedziawszy po tym jak znacznie została podniesiona płaca minimalna a w firmie zarobki nic nie ruszyły a do tego jeżeli nie będzie można pracować w soboty to nie widzę sensu dalej pracować w tym zakładzie.

EO Nowy wpis
@Ktoś

To ile dopłacali za soboty że według ciebie to była znaczna część wynagrodzenia? Ciekawe czy aż tyle tego dodatku było. A bez nich ile się obecnie zarabia, konkretnie? Nie widzę żeby ktoś tu podał kwotę dokładną.

Tomi Nowy wpis
@EO

No jak w każdej normalnej firmie za soboty masz płacone + 100% zrobiłeś dwie soboty lub nawet więcej to już kilka stówek dodatkowo było, sęk w tym, że już nie ma nadgodzin.

Zawiedziony

Firma ok, ale jeżeli chodzi o zarobki to niedługo będą musieli zatrudniać Ukraine do prac fizycznych.

VH
@Zawiedziony

to znaczy? jakie są zarobki? bo piszesz tak jakby płacili jedynie minimalną krajową....no ale może się mylę :) a dają podwyżki?

Robi
@VH

W tym roku nie było, ale niedługo będziemy dostawać dwa razy w roku, w styczniu i w lipcu.

Sprawacz

A ja tam lubie swoją pracę i przychodzę do pracy z uśmiechem do pracy ! A komu sie nie podoba to na Kuronia ????szkoda że signal zamknięty bo większość by się tam nadawała A tu udają wielkich fachowców. I ciekawe która z Waleckich firm oferuję takie warunki ?

Estera
@Sprawacz

No ale właśnie jakie? W grudniu pisali, że minimalna albo niewiele więcej ponad nią. To te warunki wywołują u Ciebie uśmiech? Czy wiesz o jakichś dodatkach, o których tu się nie pisze?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Eagle Sp. z o.o.?

Specjalista Ds. Zakupów

Nie polecam, rozmowa typowo wiejska, potrzebuja od razu, a pani rekruter nawet nie wie jakie oczekiwania są na stanowisku, pani nawet nie zna jezyka angielskiego- firma światowa, praca w jezyku angielskim a rekruterka nie zna jezyka....wstyd dla firmy!!!!!

Ile zarabiam obecnie - pani nie była zainteresowana moim doświadczeniem i umiejętnościami...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

(usunięte przez administratora) W zadnej innej firmie ich nie chca a jak wiadomo dobrzy specjalisci sa porzadani i zatrudniani na calym swiecie wiec najwyrazniej Ci ludzie po prostu do takich nie naleza. To osoby ktore stanowisko maja po znajomosci i nie maja do niego najczesciej nawet podstawowych kwalifikacji (Otrzymuja je za podlizywanie sie i za dlugi staz w firmie z ktorej wszyscy uciekaja - juz pomjajac kwalifikacje osob na nizszych stanowiskach), (Wiem bo ludzie pracujacy tam na "wyzszych" szczeblach sami mowili ze siedza tam po pare lat bo wysylaja CV i nigdzie indziej ich nie chca przyjac - no niestety, ale nie kazda praca to Eagle do ktorej biora niewykwalifikowane osoby po znajomosci, trzeba cos soba prezentowac i wnosic cos do firmy) Wiec nie ma co sie dziwich ich frustracji, lepiej to miejsce omijac szerokim lukiem Pozdrawiam

Tytus

Serio wyższe stanowiska są obsadzane po znajomości? Jak team leaderzy według ciebie nie mają kwalifikacji to jak sobie radzą z zarządzaniem pracowniami?Tu w ogóle są dodatkowe kursy żeby w razie co się doszkolić i podnieść kwalifikacje? Czy też wysyłają na nie tylko po znajomości?

@Tytus

Nie radza sobie jak widzisz po komentarzach na goworku, mozesz tych ludzi i ich "kwalifikacje" sprawdzic na linkedinie i porownac je z kwafilikacjami osoby na podobnym stanowisku w duzych miastach. Kursy doszkalajace chyba na Udemy ktore sie dla nikogo nie licza i nic nie daja masz na mysli ? Czy jakie kursy?

IQ

Ok, czyli na lidera tutaj można awansować tak? Dla mnie to super, że są szanse na awans. A czy taki nowo awansowany lider przechodzi jakieś szkolenie? Takie, które przygotuje go do nowego stanowiska?

Firma dość nowoczesna prężnie się rozwija, oficjalnie nie ma "Pań i Panów" wszyscy są na "Ty", co sprawia wrażenie miłej atmosfery. Często organizowane imprezy oraz udział firmy w lokalnych event'ach stawia ją w elitarnym gronie okolicznych przedsiębiorców. Jeżeli chodzi o zarobki pracowników fizycznych to tu jest zupełnie przeciętnie jeżeli chodzi o podstawowy wymiar czasu pracy, żeby zarobić przyzwoicie to minimum soboty musisz robić obowiązkowo, co do premii to różnie z nią bywa czasem jest to kilka banknotów z Władysławem a czasem tylko Kazimierz ???? lub nic. Coraz większa biurokracja, brak miejsc na Parkingu, brak miejsc na halach montażu, nadgorliwość "Pani" od BHP to coś, co wręcz razi w oczy i irytuje z dnia na dzień coraz bardziej.

Agata

Co to znaczy zarobić przyzwoicie? Podasz jakieś widełki? Każdy ma szansę na dorobienie sobie w soboty, czy aż tyle pracy nie ma?

Ktoś.

(usunięte przez administratora) Zalety: - karta multisport, - ubezpieczenie zdrowotne i na życie, - dofinansowanie do okularów, - premie kwartalne, - imprezy integracyjne, - wypłata na czas. - zwrot kosztów dojazdu. Wady: - niskie zarobki, - użeranie się z niewykwalifikowanym zespołem, - kolesiostwo, - nie każdy "łapie się" na podwyżki roczne, - duża rotacja. - ilość, nie jakość. Na początku firma szczyciła się, że nie jest korporacją. Liderzy twierdzili, że stąd się nie odchodzi. Było minęło. Czy są tu osoby, które mogą potwierdzić moje słowa? Pracodawca skasował poprzednią opinie. Najwidoczniej była zaskakująco trafna.

@Krzysztof
@Ktoś.

@Ktoś. Niestety gorzka prawda nie jest wygodna. Tak szczerze to jaki procent pracowników korzysta z multisportu? Zwłaszcza Ci z małych miejscowości dojeżdżający? Plusem jest dopłata do dojazdów, cała reszta to i tak z "wypracowanych" pieniędzy. Cel korporacja jest na siłę wprowadzany przez pewnego obcokrajowca, można by powiedzieć "cudotwórcę", którego planem jest drugą Toyota. Podsumowując rozrost osobowo ilościowy, zatrudnianie ogromu pracowników na sztucznie tworzonych stanowiskach, wg profilu branżowego sami specjaliści i liderzy, w rzeczywistości ludzi nie mających pojęcia z czym mają do czynienia.

Eryk
@@Krzysztof

Skoro w Twojej ocenie zatrudniane są osoby, które zajmują takie mało potrzebne i sztuczne tworzone stanowiska to faktycznie oni mają jakiś wpływ na rozwój firmy, czy biorą tylko kasę? Jakiś przykład takiego stanowiska możesz podać? Zaciekawiło mnie to. Generalnie to interesuje mnie praca więc zapytam jeszcze, czy te dopłaty do dojazdów do pracy są na każdym stanowisku realizowane, czy tylko na jakichś konkretnych?

gość
@Eryk

moze zapytaj się w kadrach to bedziesz konkretnie wiedział

K
@gość

Myślisz że w kadrach powiedzą czy będą teraz rekrutacje? Zwykle szukają lokalnie albo z polecenia czy ogłaszają się w necie? Jak się ma już kogoś znajomego w firmie to łatwiej się dostać?

Nikt
@K

Ogłoszenia są regularnie wystawiane na (usunięte przez administratora) i można aplikować jeżeli spełniasz ich wymagania to oddzwaniają aby umówić się na rozmowę, możesz też bez pośrednio złożyć CV . Oczywiście, że jeżeli kogoś znasz to łatwiej będzie z polecenia, ale wtedy często się zdarza że wszyscy pozostali patrzą na cb wilkiem i próbują udowodnić że się nie nadajesz w zależności od tego kto cię oczywiście poleca.

KW
@Nikt

I jak długo się czeka na telefon jak ktoś się zdecyduje złożyć cv? Znajomości mogłyby pomóc, ale z tego co piszesz nie w tym przypadku? Może chociaż będąc z polecenia łatwiej jest na etapie rekrutacji?

Jak dużo osób pracuje w Eagle Sp. z o.o.?

Czy w Eagle Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Tom

Czy firma poszukuje spawaczy??

Natalia

Ile zarabia operator CNC? Jakieś waloryzacje pensji z tytułu inflacji były? Mój partner musi zmienić pracę, stąd pytanie. Przykro ciut czytać, że w dobie kryzysu ktoś może mieć szansę na niebywały rozwój, ale mieć problem z udźwignięciem go organizacyjnie. Aż chce się napisać: trzymam kciuki.

Łucja

Przecież nie wszyscy spędzają dużo czasu w necie albo mają czas na takie szukanie opinii ;p Szkoda, że nie napisałeś niczego o obecnych warunkach, czyżby nadal nie było się czym chwalić? Zatrudniają u was w ogóle osoby bez doświadczenia czy trzeba mieć już jakiś staż pracy?

Orkan

Standardowy jak w wielu firmach brak informacji zwrotnej po rozmowie kwalifikacyjnej

Czesław
@Orkan

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Długo już czekasz na odpowiedź? Próbowałeś sam się czegoś dowiedzieć żeby nie czekać tak w nieskończoność? Ciekawe czy to odosobniony przypadek czy raczej norma w firmie?

Zorientowany

Firma "z zewnątrz" wygląda na prężną, poukładaną, światową organizację. Szef wizjoner jakich mało, zarząd na poziomie. Niestety już po krótkim czasie pracy widać, że tak nie jest. Zdemotywowana załoga - a jest naprawdę spora blisko 300 osób zatrudnionych i ciągle poszukują nowych (usunięte przez administratora) W ostatnim czasie doszło do dużego wzrostu Firmy - zamówień jest tyle i tak napięte terminy, że finalnie wypuszczane maszyny są lekko mówiąc mało doskonałe. W tym momencie wkracza niejaki Dyrektor "Niagara" i naciska "metorycznie" rzecz jasna aby działy się cuda w tempie na wczoraj bo maszyna dostarczona grubo po terminie. Oczywiście cięgi zbierają szeregowi pracownicy - serwisant, instalator, liderzy działów bo klient ma już pod sam korek. Opinia leci na łeb na szyję w Świecie. Ciekawym działem jest też logistyka - nigdy nie ma nic na czas, wszystko opóźnione, albo jest w systemie a w rzeczywistości na magazynie pustka - no i produkuj Waść maszyny z niczego. Maszyny w innej specyfikacji niż zamawia klient, wyższe, lewe zamiast prawych też można zrobić. Dział sprzedaży z handlowcami wszystko obiecają - a jak dobrze pójdzie to dać nie trzeba i serwis ogarnie finalnie zbierając cięgi. Szkoda bo pracują tam doświadczeni i zaangażowani ludzie, z którymi kontakt jest bardzo dobry. Z plusów to wypłata na czas, która w zależności od stanowiska wydaje się być ok, dofinansowanie do dojazdów, pakiet socjalny, multisport, lekcje angielskiego, ubezpieczenie i opieka medyczna., imprezy integracyjne. Każdy swój rozum ma i może decydować czy chce tam dalej pracować.

Bylem_widzialem
@Zorientowany

Zdemotywowana załoga… prawda, ale w dużej mierze sama się do tego doprowadza. Przerost formy nad treścią w przypadku wielu pracowników, liderów, szefów działów. „Głośno” szeptają o tym jak im źle i jak są źle traktowani w pracy, a dalej w niej są… i boją się z niej zrezygnować, bo wiedzą, że za bramą nie czekają na nich zarobki na takim poziomie jak tutaj. Firma jak firma, szybko się rozwija. Radzi sobie z tym (moim zdaniem) dość topornie.. z małej firmy gdzie pracowało kilku osób w ciągu 15 lat jest ich ponad 300.. dlaczego topornie? Bo tak na prawdę kuleje tam organizacja pracy, choć szkoleń była co nie miara.. Brak czasu na wdrożenie zmian, oczekiwania, że po ogłoszeniu zmiany efekty będą widoczne od ręki.. zatrudnianie osób na nieodpowiednich dla nich stanowiskach.. Tej firmie potrzebny jest czas na wdrożenie rozwiązań organizacyjnych, pędząc bez pamięci do przodu pozostawione rzeczy zawsze będą się odbijać czkawką. A podsumowując: wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, taka nasza mentalność Polaka na wszystko narzekać.

@Zorientowany

@zorientowany "w punkt". Warto dodać, że działa tam efekt zasysania kolegów i koleżanek (głównie z Żywiec Zdrój) co znakomicie podbija stopień kolesiostwa i układów. Osoby osadzane na stanowiskach kierowniczych i liderskich w większości przypadków są przypadkowi a ich działania są na zasadzie "łap go - duś go". Podsumowując kasa i socjal jest ok, atmosfera korporacyjna - jak kto woli.

UFO

Kto jest szefem technologów??

kamilos

Na jaką stawkę można liczyć na stanowisku konstruktora mechanika z 10 letnim doświadczeniem?

Izabela
@kamilos

Sama się zastanawiam. Dasz znać jak się czegoś dowiesz? Ktoś przy okazji wiesz czy są tu jakieś możliwości rozwoju i jakieś premie?

Juras

Czy kierownikiem konstruktorów jest ciągle pan Daniel?

@Juras

Tak, jedyny trafiony człowiek na właściwym stanowisku, Kierownik a nie jak pozostali obrośnięci w piórka o tytułach szefa działu...

Irena

To jak się zachowywał na rozmowie o pracę? Możesz opisać jak przebiegła?

Magdalena
@Łukasz

Skoro tak to możesz napisać skąd się bierze u Ciebie taka pozytywna opinia na jego temat? Pytam, bo inni podważają i się zastanawiam po prostu

celebryta

Przygotowane jakieś podchwytliwe pytania z zagadnień mechaniki, które pewnie wcześniej wygooglował sobie i sam nie ma o nich pojęcia. Taki z niego inżynier mechanik - a to tylko zwykły przedstawiciel handlowy co zna dobrze solid worksa. Przerywanie rozmowy wtrącanie dziwnych pytań patrzenie z pogardą i poniżanie. Standardowo - oczywiście brak informacji zwrotnej - ale to tylko świadczy i poziomie tego Pana!!

Jakie wartości są cenione w Power-Tech?

Łukasz

Wartości? Masz robić swoje i przyjmować na klatę nieudolność swojego przełożonego, który wykształconego aparatu mowy nie potrafi użyć tam gdzie powinien. Mile widziane jest życie w zgodzie z wszystkimi dookoła, nałogowe palenie papierosów nie stanowi problemu.

Ciężka praca i zaangażowanie.

Czesław

To tak jak wszędzie. Za tą wydajną prace można dostać premie czy tylko poklepanie po plecach? Pytam bo zarobki są dla mnie istotne. Napiszesz ile można wyciągnąć na miesiąc?

Ciekawy
@Czesław

Halo! Jest tu ktoś kto tam prauje lub pracował?Dołączam się do pytania, czy firma przewiduje jakieś premie dla pracowników np: premie kwartalne, lub premie od wykonanych norm czy też premie frekwencyjne lub inne?

Julek
@Czesław

Średniawka ja wszędzie.

Irek
@Ciekawy

Nie ma żadnych premii. Jedynie na Gwiazdkę parę złotych.

Krystyna
@Irek

Te parę złotych to ile? Starczy na jakiś drobny prezent dla dziecka?

Olga

To nie ma nawet żadnych szkoleń dla ludzi bez doświadczenia skoro firma takich zatrudnia?

Irek

Ale jazda...! 4200 netto to jest dużo?? Może dla kawalera!

Hmmm
@Irek

A ile według Ciebie jest odpowiednio? Według mnie - jeśli powyższe stawki odzwierciedlają rzeczywistość to nie jest źle. Pomyślmy o ludziach pracujących w budżetówce - dla nich pensje na takim pułapie często są nie do osiągnięcia przez wiele lat pracy. Owszem maja 13-stki, ale rozdzielając je na 12 miesięcy to i tak dalej jest mniej niż tutaj. Mentalność jest jaka jest - jako naród lubimy narzekać, ale ile musiałoby być miesięcznie by być choć względnie zadowolonym?

Magdalena
@Hmmm

Pytanie tylko czy wspomniana stawka jest rynkowa czy wychyla się poza dany pułap? Bo subiektywna ocena to faktycznie odrębna sprawa

@Hmmm

To zależy od tego na jakim stanowisku pracujesz w Eagle i o jakim stanowisku w budżetówce mówisz, bo jeżeli chodzi o pracę np na jednostce wojskowej np w cywilu lub na poczcie na niższym szczeblu to może i tak, no ale już na przykład żołnierz nie zarabia gorzej. Podstawa to ok 4 tys jako szeregowy, do tego dodatki funkcyjne, dodatki takie jak mieszkaniówka, mundurówka , 13 , wczasy pod gruszą , nagrodówki, motywacyjne itp i jak sobie to wszystko z całego roku podliczysz i podzielisz przez 12 to już wychodzi całkiem nieźle . Na produkcji czy montażu to trzeba już trochę godzin zrobić żeby mieć podobnie. No i ta sprawiedliwość dwa działy muszą robić nadgodziny żeby wyrobić taką samą premię dla wszystkich działów... Poza tym oki. Firma naprawdę spoko , chyba jedna z najlepszych w okolicy.

Od niedawna jestem zatrudniony w firmie mogę powiedzieć że to na co szczególnie zwróciłem uwagę to naprawdę fajna atmosfera, koledzy po fachu kulturalni , bardzo mili i pomocni. Firma na pierwszy rzut oka robi wrażenie, jest nowoczesna i prężnie się rozwija dlatego wciąż szukają nowych pracowników, polecam z czystym sumieniem

@Nowy

Na jakim stanowisku pracujesz? Można liczyć na początkowe przeszkoleni? Zarobki mniej więcej jakie?

Wanda
@Nowy

To super że można liczyć na pomoc bardziej doświadczonych kolegów. Jednak też mnie ciekawią zarobki i forma zatrudnienia. Można liczyć na umowę o prace od samego początku?

@Wanda

Tak umowa o pracę na okres próbny, a później na czas nieokreślony, zarobki z tego co się zdążyłem zorientować to chyba podobne na wszystkich działach pracy fizycznej a dolna stawka to sprawa indywidualna ustalana na rozmowie kwalifikacyjnej(pytają o twoje oczekiwania, o zarobki w poprzedniej firmie) dlatego nikt tu nie chce podawać konkretnych stawek.

Andy

Witam , ktoś się orientuje jakich zarobków można się aktualnie spodziewać na stanowiskach fizycznych np : monter, spawacz, operator poszczególnych maszyn ? Poda ktoś jakieś konkrety, czy tutaj tylko teoretycy się wypowiadają?

Zostaw merytoryczną opinię o Eagle Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Eagle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eagle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eagle Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eagle Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eagle Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eagle Sp. z o.o.