Eagle Sp. z o.o.

Opinie o Eagle Sp. z o.o.

Katja

A czy ktoś wiem czym zajmuje się asystentka działu serwisu ? Na czym polega to stanowisko pracy i jaka jest atmosfera w pracy?

ja2

Tak jak napisał repo: bardzo duże kolesiostwo. Omijać szerokim łukiem.

Repo

Byłem, widziałem, pracowałem. Firma nie jest zła ale nie wróże jej przyszłości. Bardzo duże kolesiostwo. Jeśli jesteś szarym pracownikiem to ciągle szukają gdzie Ci coś zabrać ale najlepiej to jeszcze jak byś za to płacił że pracujesz. Straszna spychologia i wieczne pretensje, nawet jeśli człowiek bardzo się stara.

Mam pytanie: kto jest administratorem tej strony ? Świetnie zmienia sens wypowiedzi, np. Tig wyraził w kwietniu zgoła odmienną opinię ... Gratuluję... Dla osób, które rozważają pracę w tej firmie : jeśli lubicie być poniżani na każdym kroku proszę bardzo...

Specjalista Ds. Zakupów

Nie polecam, rozmowa typowo wiejska, potrzebuja od razu, a pani rekruter nawet nie wie jakie oczekiwania są na stanowisku, pani nawet nie zna jezyka angielskiego- firma światowa, praca w jezyku angielskim a rekruterka nie zna jezyka....wstyd dla firmy!!!!!

Ile zarabiam obecnie - pani nie była zainteresowana moim doświadczeniem i umiejętnościami...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Peso

A ja cały czas pracuje - umowa o pracę, płacą nadgodziny i kase w terminie. Warunki pracy niezłe. Cisną z wydajnością - to fakt, ale nie jest źle ...

Tig-w tym przypadku to prawda. Jak pracowałeś to dlaczego już nie pracujesz? Ja też pracowałem i nadal mam kontakt z osobami, które pracują. Rotacja jest bardzo dobra, już z okolicznych większych miejscowości nikt tam nie chce pracować, (usunięte przez administratora). Kasa dla części niezła jak na Wałcz, ale wymagania jak w nie wiadomo jak super firmie. (usunięte przez administratora)

tig

Jakie to polskie, wypisywać tylko negatywy. Pracowałem tam i nie jest źle. Z czystym sumieniem mogę polecić. Z reszta z tego co się orientuję tam już z 70 osób pracuje i bardzo mała rotacja. Ponoć dużo nowych maszyn.

ciekaw

Ja-a możesz coś więcej napisać?dlaczego nie jest ok?

Ja również nie polecam tej firmy nie jest tak fajnie jakby się wydawało na pierwszy rzut oka!!

ELMO

Czy złe opinie z firmy TDE, która jest powiązana z właścicielem, przekładają się na Powier-Tech ?

XXXX

anonim, ale dlaczego nie polecasz? może jakieś konkrety napisz

Nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Eagle Sp. z o.o. - Wałcz

• Jak się pracuje w Eagle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eagle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eagle Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eagle Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eagle Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eagle Sp. z o.o.