Daimler Fleet Management Polska

Opinie o Daimler Fleet Management Polska

Ogolnie zaklamana firma, jesli obiecuja podwyzke to napewno jej nie dadza. Teraz jest tam nowy szef, starego wywalili dyscyflinarnie za defraudacje finansowe. Wiec moze sie cos zmieni, Ze wzgledu na oplakana kondycje finansowa firmy nie polecam tam pracy osobom liczacym na dluzsze zatrudnienie. Poza tym atmosfera pracy tez nieprzyjemna, ludzie warcza na siebie a kablarzy tez nie brakuje. Z zewnatrz ladnie , wewnatrz szambo.

Zostaw opinię o Daimler Fleet Management Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daimler Fleet Management Polska