Okna Velux (Nb-Polska Velux)

Opinie o NB-Polska VELUX

Płaczek karol

Idzie ktoś pod kebaba postać?

Ciocia

Marcinku jestem zawsze chętna.

@Ciocia

Ale na kogo jesteś chętna?

Łysy

Wlaśnie sobie trzepie.

Ktos
@Ciocia

Ty nikomu nie przepuscisz masakra. Rodzina się zajmij. Stara baba a głupoty jej w głowie.

@Ktos

Na starej piczy młody h się ćwiczy

Ciekawy

A co to za romans kwitnie w biurze na A2?

Roboll
@Ciekawy

Skąd takie masz wieści? O kogo chodzi?

Praca21

Jestem zainteresowana pracą w firmie Velux. Czy warto złożyć tam Cv? Jaka zmianowość pracy ? Na jakich stanowiskach najczęściej pracują kobiety ?

Gad
@Praca21

Jak nie możesz znaleźć innej pracy w okolicy to warto.

@Praca21

Praca na zmiany w systemie 3-2-1. Kobiety pracują najczęściej tak jak i mężczyźni, czyli na stanowisku operatora maszyn, ale specyfika tej pracy jest zależna od działu, na którym zostanie Pani zatrudniona. A czy warto się zatrudnić... to juz ocena w pełni indywidualna, zawsze znajdą się i plusy i minusy.

Kyś

Ja se hwale.

Fujara
@Ania

Super zaklad super jesteśmy najlepsi najnajnajnajnajlepsi. Jak niewierzysz to czopka spytaj on potwierdzi.

Specjalista Ds. Windykacji

Nigdy nie pisze opinii, ale tym razem to zrobię. Rekruterka bardzo miła, rzeczowa, słowna. 3 rozmowy - 2 online, 3 na żywo i w międzyczasie 2 testy do rozwiązania w domu online. Bardzo duże zaangażowanie kandydata, wiele pytań, szczegółowych, dużo powtarzających się, ale zadanych w inny sposób. Wypytują , nawet przepytują. Do tego sami mało mowia o firmie, trzeba zadawać samemu pytania o wszystko, wyciągać informacje. Kółko wzajemnie adoracji mam wrażenie, spojrzenia po sobie, omawianie testu gorzej niż przesłuchanie, ostrzał pytań, wymagają tłumaczenia się. Nieprzyjazny klimat na ostatniej rozmowie. I oczywiście na koniec tamtaram brak odpowiedzi we.wskazanym terminie. Mnóstwo czasu to zajęło, a zupełny brak szacunku do człowieka. Nawet nie dziękuję. Inne firmy potrafią po wysłaniu cv odpisać. Nie podobało mi się to bardzo.

Mnóstwo, wszelkie, o osobowość,

Robol

Podaj więcej informacji

Linia

No i to ja rozumie zhp fajna sprawa. Jutto tylko 1 zm i wolne . A kiedyś się odrobi.

Pinokio

Ale fajnie nocki niema zhp to fajna sprawa a pózniej odrobie ale za pieniążka i dzień wolny. I kto tu zyska. Co super ide w miasto.

Mlodyy

Najgorsza firma w namyslowie szczególnie moldiing i pseudoliderzy (usunięte przez administratora) na maksa szczególnie D.aria porażka

Ggu białe

Jak cię gonią bo norma i oknanpotrzebne to jakość nie ważna ,ale jak troche luźniej się zrobi to jakościowcy szaleją . Oto cała historija. Jakościowcy jo jedna wielka klika rodzina bez kompetencji .

Jaro
@Ggu białe

jeszcze jak co niektorzy liderzy kaza puszczac popekane albo z widocznym drewnem to tez jest ok a jak jakosciowiec zlapie to wina pracownika. trudno wywiazywac sie ze swoich obowiazkow jak przelozeni nie sa fair wobec swoich pracownikow.

Mondry
@Ggu białe

A który lider ma jakieś większe kompetęcje jak brązowy język ,jedna wielka klika na produkcji ludzie po studiach z angielskim niemieckim ,bardzo dobra znajomość kompa . A turbo college zaocznie matura i wielcy liderzy. Ktoś jest potrzebny ,żeby być pionkiem takiego ...trampka

Zioło
@Mondry

No to prawda jak ślepy pisze łód zamiast Wood to O czym to świadczy. No ale .....

Bleki
@Zioło

A na lini też tłuki,szkoda gadać.

Pszcz
@Zioło

Zioło, ty to się pochwal co tam potrafisz na tej produkcji

Matejko
@Zioło

Jak by tag pisał to uwierz mi że by nie został liderem i nie otrzymywał tyłu pochwal i indywidualnych nagród i wyróżnień!!! Zejdź na ziemie! Pokaż mi innych liderów z innych działów co tam.pokazują .

Młody
@Zioło

Ty tak na najlepszego kolegę piszesz, oj nieładnie. Sam jeszcze nic w tym zakładzie nie pokazałeś, chyba że się mylę?

Wolna laseczka

Chodzą pogłoski , że w 22 tygodniu pracy znowu mają zmienić kompensate i dołożyć dzień pracujący.?. Czy możecie się do tego odnieść jaką wy macie wiedzę w tym temacie.

FranioDolas
@Wolna laseczka

Bardzo możliwe ze tak zrobią. Kombinują na wszystkie sposoby. Nauczyli się i ciagle robią zmiany harmonogramu pracy bo tak i już. Dla tej firmy nie liczy się życie prywatne pracowników.

Leon
@Wolna laseczka

Na pewno będzie zmiana bo już na woodzie coś mruczą pod nosem . A dopiero środa 1 zmiana,I jak tak dalej będzie to zmienią i nici z wolnego.

@FranioDolas

A dla jakiej teraz firmy liczy się życie prywatne pracowników????

Dr.męczypała
@Wolna laseczka

Jak coś to L4. I po problemie.

Czopek

Jako chłopak na posyłki,idę zrobić kawę.

Leon

Będzie 31 .maj 01 .02 .04 .05 czerwiec Mi wypada 2 zmiana i pewnie trzeba będzie przyjść.

Obserwator

Czopku z czopkolandii czy ty coś robisz po za tym że plotki puszczasz bajere ciśniesz z babami . Produkcją byś się zajął tępy ćwieku cepie buraczany.

Dick
@Obserwator

A gdzie ta czopkolandia? I jak tam jest?

Hahaha
@Dick

Ale masz fajną ksywe ,a wiesz co to w ogóle znaczy?

E wypłata jest wypłata!.

Gniezno

Mieliście wypłaty już ???pracownik z Gniezna ????

Namysłów
@Gniezno

U nas tak samo jak u was nie było jeszcze ,w poniedziałek na 100 będą przelewy. Pozdrawiam.

Rudy

E wyplata juz byla? Ma ktoś?

@Rudy

Pewnie że była ja mam w ruskim banku i ja maju co tydzień ale że takie cyrki są tylko.w maju ...ja maju wypłatę w maju i nie że jestem rudym majem co ma wypłatę w maju z jajem

Jonny

Wyplata juz byla?

Jaśmina

Jestem nowa i mam pytanie. Jak są rozliczane soboty w zakładzie czy tak jak mówią ludzie ,że jest 3 miesięczny okres rozliczeniowy i są dopiero płatne po zamknięciu się kwartału. No ok ale co gdy mam np.3 soboty i wypadnie mi urlop jak to jest rozwiązywane .?.

@Jaśmina

W pierwszej kolejności najprawdopodobniej lider będzie chciał wydać Ci sobotę zamiast dnia urlopowego

ACDC
@Jaśmina

Wszystko zależy od Lidera co Ci zaloguje. Według kodeksu pracy w pierwszej kolejności ma obowiązek wydać Ci soboty.

Jaśmina
@Jaśmina

Co znaczy zależy od lidera? Nie jest to jakoś sprecyzowane w całym zakładzie. Liderzy powinni mieć jasno powiedziane logujcie tak i tak , i tego się trzymajcie . A nie jakieś układziki i widzi mi się lidera. Ok dziękuję za informacje.

Daumian

A ja chciałem jechać odwiedzić mojego kumpla Karola ale mi powietrze zeszło w mojej ukrainie i na nartach nie dojadę bo śniegu nima ,a na nogach zanim tam się doczlapie to będzie wieczór. Spytam mojego brata żyrafe może mnie podwiezie. Karol chodź na kebaba albo pod nocny postać możemy ok bo fajna pogoda jest

he
@Daumian

fajnie

Julia

Byłabym zainteresowana stanowiskiem Area Menager w Veluxie. Czy to stanowisko zostało dopiero co stworzone, czy obejmowała je wcześniej inna osoba? Wiąże się z tym jakaś istotna historia?

SRS
@Julia

Julia ty tłuku po zawodówce, chciała byś być kierownikiem sprzedaży a nie wiesz że poprawnie pisze się ''Area Manager''. Na produkcję albo do sprzątania kibli zawsze jest wolne miejsce.

Fizol
@SRS

Zgodnie z obowiązującą normą zarówno manager, jak i menager są formami poprawnymi więc zaglądnij do słownika "tłuku po zawodówce" i nie obrażaj tylko w tej sytuacji przeproś bo nie miałeś racji. Trochę kultury!

@Fizol

Zanim coś napiszesz "mądrego", warto zawsze sprawdzić przed tym, czy aby przypadkiem się nie mylisz. Niestety, nie masz racji. Oprócz "manager" jest jeszcze spolszczone "menadżer". Nie ma czegoś takiego jak "menager". (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o NB-Polska VELUX - Namysłów

• Jak się pracuje w NB-Polska VELUX?

Zobacz opinie na temat firmy NB-Polska VELUX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 778.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB-Polska VELUX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 734, z czego 412 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 264 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NB-Polska VELUX?

Kandydaci do pracy w NB-Polska VELUX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NB-Polska VELUX