Opinie o Rimsa Plus Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rimsa Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Rimsa Plus Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rimsa Plus Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Obiektywny

Odradzam osobiscie kazdemu, ktory wybiera sie do USA. To na co Sie dogadasz masz pewne bo wypłacalna firma, ale klika ktora tam spotkasz zniszczy Cie i nie pozwoli Ci sie wychylić zeby nie bylo, ze czlowiek sie zna. Nie pozwola czlowiekowi robic swoje, odtrąca na boczny tor, a alkoholem od Pana ktory ma znajomosci bije na codzien a dodatkowo ćpa, w miedzyczasie papierosek w samochodzie sluzbowym jak ktos lubi wskazany. Nie polecam, omijać szerokim łukiem. Cos jak sekta. W biurze nawet nie wiedza co sie tam wyprawia na miejscu bo kierownicy maja swoje zycie na miejscu.

Arcz
@Obiektywny

Wiem kto to nawet napisal, ale to jest racja. Jestem aktualnie na kontrakcie, ale po powrocie rezygnuje z tej firmy glownie przez ludzi, ktorzy potrafia zniszczyc czlowieka. Odradzam.

Pan który był

Witam odnośnie firmy Rimsa , sprawy biurowe , wszystko wyjaśnione co za ile itp. Jeśli chodzi o pracę w USA to odradzam , kultura pracy i pracowników masakra. Ekipa a może robale kierownika L. Który zero pojęcia o robocie tylko krzyczy i udaje inteligenta. Jego ludzie Tzw Czerwony Szrek który dziennie pije i się chwali ile on może wypić , i jego hasło nie denerwuj mnie bo mam ciśnienie :D jego sługus Wiking , który udaje że coś wie a pojęcia niema o robocie i udaje że wojskowy (usunięte przez administratora) Masakryczny człowiek . Potem jego pochlebnicy Gandalf zwany zielarz i Silno ręki (usunięte przez administratora) Tylko piją i palą zielone. Nie szanują nikogo , jeśli coś umiesz to psychicznie cię zniszczą . Odradzam pracy , chyba że chcesz psychikę popsuć sobie :/.

Obiektywny

Ktoś
@Obiektywny

Możesz napisać ile można zarobić na start jeżdżąc po Europie?Są diety itp?

Arcz Nowy wpis

Pan który był Nowy wpis

Kaiko Nowy wpis

Rimsa plus piekary....... Jesli chcesz wyjechac to przemysl wszystko.Za granica dostaniesz najnizsza krajowa,diet nie ma zabieraja kradna.przyda sie trening z picia,tam wszyscy pija.Kierowniki maja cie za nic,jestes pacholkiem,wskazane jest ...pozyczanie materialu od innych firm na budowie w wiecznosc.....

rafalek1027 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Jakie stawki oferuje firma na USA i na Europę dla doświadczonych monterów z wieloma uprawnieniami ? ????

Firma Rimsa Plus Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Czy w Rimsa Plus Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Na stronie Lento.pl zamieszczono 15 kwietnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Rimsa Plus Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Magazynier. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

tęczowy gość

jak masz nerwy ze stali oraz lubisz nie wiedzieć za jaką stawkę pracujesz to aplikuj śmiało ale po dwóch tygodniach będziesz miał dosyć

tęczowy gość

omijać szerokim łukiem , nikomu nie polecam tej pierwszy ponieważ prezes rosiek to cwaniak oraz (usunięte przez administratora) nie wypłaca odpowiedniej wypłaty za 160h i liczy tak żeby jemu się zgadzało a nie tobie. Ludzie pracujący tam po 5/8/12 lat nie wiedzą za jakie pieniądze robią po za tyle samo godzin dostają inne wynagrodzenie. Praca na dwie zmiany 6-14 oraz 14-22 można się dogadać jak ktoś nie może przyjść na rano w dany dzien. musisz się prosić miesiącami jak nie tygodniami aby dostać długopis lub miarkę do mierzenia najlepiej żebyś miał wszystko swoje. Każda hala ma swój wózek widłowy ale ledwo co na niego wsiądziesz to ci go zabierają i najlepiej żebyś przyjechał na swoim wózku i na nim robił. kolejna sprawa kontrola nad kontrolą na każdym rogu kamera więcej jest w tym zakładzie kamer niż w całym Bytomiu następnie jest czip i musisz się odbijać od godziny do godziny. Polecam ludziom o bardzo mocnych nerwach bo kontrola jakości to dno nie potrafią liczyć jak i pisać a mają ukończone studia no po prostu masakra

Luka

Mam pytanko do tych co byli na projekcie w Stanach . Czytając opinie ludzi co pracują dla tej firmy w Polsce , mam obawy co do wyjazdu . Czy tak samo jest ma kontraktach zagranicznych jak w kraju????

Sztefan
@Luka

Na wyjazdach liczy się przede wszystkim mocna wątroba, bo ludzie idą do roboty, a po robocie piją. Przeciętny Kowalski z wieloletnimi wyjadaczami nie przeżyje miesiąca :)

Ernest

ile bym nie napisał to i tak będzie mało. Jeśli masz ochotę spawać na DG za 13e, a z własnym sprzętem za 15 to firma dla Ciebie. Warto również wspomnieć o warunkach mieszkaniowych, zdjęcia dla zainteresowanych na priv, warunki pracy nie odbiegają wiele od warunków panujących na hotelu. chaos i bałagan o BHP nie wspomnę ( pierwszy raz spawałem zamknięty zbiornik sam) zdjęcia również dla zainteresowanych. warto również wspomnieć o terminowości wypłacania faktur ( niebawem będzie miesiąc zwłoki) ogólnie nie polecam, a wręcz odradzam.

Ernest
@Ernest

odsyłam do bardzo ciekawej lektury na dziennik.pl (usunięte przez administratora)

Lolo
@Ernest

Czy pracowałeś na projektach zagranicznych?

Lot nad kukułczym gniazdem

Witam. Czy rimsa Plus to oddział amerykańskiej firmy? Czy był ktoś w stanach w pracy? Jak ogólnie wygląda ten temat? Bo mają ogłoszenie.

Szukam pracy w mieście Piekary Śląskie. Zainteresowała mnie oferta firmy Rimsa Plus Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3200 ?

Bodzio

Tak, jeżeli wypracujesz 320 godzin w miesiącu to może tyle zarobisz

Zalamka

Firma ogolnie potencjal ma bo sporo sie tam wladowalo w nowe hale i sprzety. Problem w tym ze prezes odpowiedzialny za produkcje (tzw Rosiek)na miejscu mniej chetnie inwestuje w zaloge ktorej ciagle nie potrafi skompletowac bo rotacja tam naprawde duza. Jest tam kilka desperatow ktorzy robia dlugie lata a maja stawki 13zl. Firma idealna dla mlodych zeby porobic, nabrac doswiadczenia i uciekac do konkurencji gdzie na dzien dobry dostaniesz conajmniej 30% wiecej. Nie tak dawno byli zatrudnieni nawet mlodociani pomocnicy na lakiernie za 8zl. Fachowcom zdedydowanie odradzam. Dodam jeszcze ze poczatki firmy byly z godnymi na tamte czasy stawkami i regularnymi podwyzkami. Gdy tylko rosiek dolaczyl do zarzadu szlak wszystko trafil i poki ten osobnik nie zakonczy zywota to praca w tej firmie dla szanujacego sie czlowieka nie ma sensu. Narazie to na stanie ma wiecej kamer niz pracownikow.

Alojzy

Trudno tak scalić wszystko w paru zdaniach ale.... Tutaj się nie narobisz tak jak w innych firmach.zgrabnie idzie operować czasem jak się jest kumaty na maszynie jak i na palniku jako spawacz.czy przyjdziesz trinkniety czy na nosie jak nie jesteś problemowy dalej pracujesz.ewentualnie idziesz do domu.prezesi są ...normalni jeśli i ty jesteś normalny.kierownictwo i technolodzy z wyjątkami....wiedza nie grzeszą... A sama praca za granicą to tylko praca posiłek i sen.prawie nic nie zwiedzisz. Podpadniesz w alkoholizm. Generalnie firmy nie stawiam w złym świetle .tak jak napisałem coś za coś ....wyżej.

Czy w Rimsa Plus Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jest możliwa nawet na podstawie najniższej krajowej i stówka za fajki :)

Jeden wielki (usunięte przez administratora) i alkoholizm większość to nieroby którzy tylko kombinują jak przełazić te 8 godzin. Brak szkoleń, uprawnień ludzi na wózki czy suwnice, na niektórych stanowiskach totalny (usunięte przez administratora) bo przecież "to trzeba wysłać" "to musi jechać", a przeważnie największy (usunięte przez administratora) zostawiają na weekend gdzie sobota nie jest płacona zgodnie z kodeksem pracy i nie przysługuje za ten przepracowany czas dzień wolny od pracy. Pan preses B.R który "zna" się na wszystkim totalny omnibus, do tego stopnia że jest w stanie "pokazać" Ci jak masz to zrobić, bo przecież to on pracował na Twoim stanowisku kawał czasu. Bezpieczeństwo i higiena pracy w tej firmie nic nie znaczą, gdy jest robota musisz skakać po rusztowaniach i nikt się nie pyta czy masz na to papier czy nie, maski, półmaski to na te warunki kpina totalna, lakiernia bez wyciągów czy filtrów z kilkunasto cm warstwą farby na podłodze, odpady szkodliwe kokpeltnie niebezpiecznie stojące od tak na dworze gdzie cały czas chodzą pracownicy, (usunięte przez administratora) kiła i 3m mułu. Najlepiej nie pytaj o podwyżki bo dostaniesz odpowiedź "Że w tej firmie podwyżek nie ma, ewentualnie premie" których też raczej się nie spodziewaj bo wszystko zależy od humoru prezesa a nie wyników produkcyjnych i finansowych. O tym wszystkim co tam się odwala można napisać książkę i to niejedną. "Kto w Rimsie pracował ten się w cyrku nie śmieje"

Kondzik

Powiedzieć że w tej pseudo firmie jest (usunięte przez administratora) chaos i (usunięte przez administratora) to jakby nie powiedzieć nic.. Szkoda się nawet rozpędzać i denerwować, trochę czasu tam spędziłem i wystarczy nerwów, także powiem krótko.. Kto pracował w 'firmie' RIMSA Plus ten się w cyrku nie śmieje.

Jak długo trwa proces awansu w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Ernest Włodarczyk

Jak się przebijesz przez rodzinę, ewentualnie jak prezes ma więcej córek to szybko ????

Dramat

Są pewne zakłady w których ewidentnie zatrzymała się komuna, nie polecam

Czy Rimsa Plus Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Robert

Umowy o pracę

Renata
@Robert

Od razu jest umowa o pracę w Rimsa? To świetnie w takim razie, nie zawsze jest to standard. A jeśli możesz, to jeszcze powiedz, na jaki jest okres ta umowa. I czy ogólnie jest możliwość zdobycia umowy na czas nieokreślony.

Zostaw merytoryczną opinię o Rimsa Plus Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rimsa Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rimsa Plus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rimsa Plus Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 98 ocen.
  • Bytomska 3
    41-940 Siemianowice Śląskie