FIRMA BOROWIECKI Andrzej Borowiecki, ul.Emilii Plater 15 B 25-111 Kielce

Kielce

Opinie o FIRMA BOROWIECKI Andrzej Borowiecki, ul.Emilii Plater 15 B 25-111 Kielce

była pracownica

Praca tam to praca jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wolno Ci usiaśc, zjeść tylko ciągle musisz cos robić. Pracuje się tam po 12 godzin i zero wytchnienia. wymuszają na tobie urlopy. najlepiej po 2 dni w miesiącu żeby brac. albo wpisują na siłe. odradzam. można wykonczyc się psychicznie. nie jedna osoba już ode4szła.

Mino
@była pracownica 16.03.2016 10:47

Praca w tej firmie to jest praca ponad siły i jak ktoś zachoróje to odrazu zwalniają

Zostaw opinię o FIRMA BOROWIECKI Andrzej Borowiecki, ul.Emilii Plater 15 B 25-111 Kielce - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA BOROWIECKI Andrzej Borowiecki, ul.Emilii Plater 15 B 25-111 Kielce