HP Polska

Opinie o HP Polska

czarek

Ryszard, z tymi biurkami to słabo, jak dla mnie zaburza to organizację pracy. Jednak jak przeglądam oferty dla analityków, to wydaje mi się, że w HP warto współpracę podjąć, wynagrodzenie na pewno jest wysokie.

Ryszard

Ciężkie psychicznie projekty (wycieńczające). Całkiem dobre zarobki, ale też lubią, gdy robisz nadgodziny (czasami dużo). Ogormny minus za mobilne biurka - nie masz swojego miejsca, tylko siadasz na 1. wolne z laptopem. Na plus konsola do gier w kuchni.

No_chyba_że_anonim...

Oczywiście, że ktoś z HP - zwłaszcza wszelkiego rodzaju wyżsi managerowie z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wytrąbieni... nie mówmy o szeregowych pracownikach, którzy odwalają czarną robotę.

Former

ja tam kiedys pracowalem i w pelni popieram powyzszy post oczywiscie przy zalozeniu ze adresat arcyciekawego listu to ktos z HP...

Zostaw opinię o HP Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HP Polska