ABAP-Rem

Gdańsk

Opinie o ABAP-Rem

uyhg

@prawda powiedz prosze czemu tego gdzieś nie zgłosiliście? {rzecież praca na czarno to trzeba zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy i problem będziesz mieć rozwiązany. A to dobra przestroga dla innych.

prawda

Nie zatrudniać się okłamują na każdym kroku praca na czarno, wyplata bardzo rzadko na czas poślizgi nawet do 3 miesięcy jak uda się dostać umowę zapomnij o chorobowym płatnym i urlopie.Jednym słowem nie zarabiasz tylko wegrtujesz tam lepiej poświęć czas na inną prace niżeli pchać im kasę za twe godziny.

prawda
@prawda 03.05.2016 05:34

Na własnej skórze nie polecam tego sprawdzać bo jak zaczniesz nabijac godziny i zrezygnujesz to co zarobiłeś przez ten czas bedziesz odzyskiwac miesiacami min poł roku przy dobrych wiatrach

ja

i co grubasku dalej ludzi okradasz? bardzo nie ładnie z twojej strony, i jaki wstyd!!!

na czarno. atmosfera taka sobie. trzeba wiedziec z kim rozmawiac i co mowic

gall anonim

przy wyplacie mozesz sie liczyc z brakiem np. 40 zlotych w stosunku do zarobionych. na fakturach tez przekrety - zarobisz np. 3000 a wpisuja na fakturze dla ciebie 6000 lub wiecej

ktos

dwa biedaki

el gato

Firma krzak. dwóch[usunięte przez moderatora] którzy dorabiaja sie na ludziach chcących uczciwie pracowac. przekrety przy wyplatach i falszywe faktury.

Zostaw opinię o ABAP-Rem - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABAP-Rem