AXA Polska S.A.

Wrocław

Opinie o AXA Polska S.A.

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie AXA Polska S.A. poszukuje kandydatów do pracy jako Główny Negocjator Ubezpieczeń Grupowych. Ktoś z Was pracuje obecnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją? Dawno nie było nowych komentarzy na temat firmy jako pracodawcy. Czy w ciągu ostatniego roku nastąpiły jakieś zmiany jeśli chodzi o warunki zatrudnienia?

maciek
użytkownik zarejestrowany

no i widze, ze jest jednak jedna aktualna oferta pracy jako Doradca ds. Ubezpieczeń w Dziale Obsługi Klienta (Call Center), wiec opłaca się u nich zatrudnic.

ona12

dno totalne,ludzie zarabiają tam grosze, BRAK PODSTAWY opisywane tutaj na forum to wabik na naiwniaków,odejdziesz po przyjęciu to zwracasz 2000 zł za szkolenia,praca tragedia,w sumie trudno to nazwać pracą,jesteś naganiaczem jak na targu

ona123

LUDZIE NIE CHĄ SIE UMAWIAĆ NIE MA SPRZEDAŻY popieram handlowcy robią wszystko co mogą żeby zdobyć klientów, ale to nie oznacza, że robią to niezgodnie z jakimiś ogólnie przyjętymi zasadami, wiadomo, że tylko będąc wiarygodnym i oferując skuteczne polisy możemy pozyskiwać nowych klientów, ludzie są mega uprzejmi i nie wciskają nikomu kitów, robiąc tak nie zdobywali nowych klientów!

anna

obietnice bez pokrycia? co masz niby na myśli? "zarobi Pan na tej reklamie milion... albo nie dwa... i to wszystko za 700 zł"..??? bez kitu... i jak być nie zauważył wcześniej to już tam nie pracuje, więc nie mam powodu żeby ich bronić czy coś.. po prostu mówię jak jest. konsultanci mają czyste sumienia. może góra raz na jakiś czas coś [usunięte przez moderatora] , ale też starają się to naprawić jak tylko można.

on24

nie polecam pracy

Daniel

Witam Odradzam pracę w Firmie AXA Polska to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obiecuja postwę którą tzreba potem zwracać, komornicy cię ścigają odchodzisz polisa upadnie i ci każą oddawać.

Zostaw opinię o AXA Polska S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXA Polska S.A.