FARMA Marketing

Opinie o FARMA Marketing

dawny pracownik

Pracowałam tam. Pieniądze małe, okropne ciśnienie psychiczne na pracownika. Bardzo żle ich wspominam. Musiałam cały czas kombinowac pieniądze na paliwo. Oddają to fakt ale z miesięcznym opóżnieniem, a w nowym miesiącu tez trzeba jezdzic i w ten sposób zamrożone jest sporo kasy. Produkty dość kiepskie, wiec sprzedaz trudna... Szefostwo w nosie ma człowieka, liczą sie tylko zyski.

netka

Farma Marketing ( usunięte przez administratora ). Ci sami właściciele co Pharmacy laboratories.Zatrudniają na umowę o dzieło chociaż pracuje się miesiąc w miesiąc po 8 godzin. Zarobki niskie niezależnie od kwalifikacji i doświadczenia. Nie dbają o pracownika, warunki pracy żadne, produkcja tzw. wyrobów medycznych w domku jednorodzinnym, maszyny chińskie ściśnięte w trzech pokojach. Farsa! Nie polecam!

7 tysiecy pensji chyba w snach albo bo grubym podzieleniu, moze i na wszystkich konsultantów. realne do wyciagniecia sa niecale 2 tysie i to z kasa na paliwo, która ma Ci wystarczyć na caly miesiąc jazdy. ja nie polecam. prace w takiej firmie lepiej zamienic na siedzenie w domu. nic nie zarobisz ale przynajmniej zdrowie oszczędzisz.

Jakie warunki dla przedstawicieli?

Ciekawski

Jak się teraz tam pracuje? Podobno dają 7 tys. pensji...

Zostaw opinię o FARMA Marketing - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FARMA Marketing