" RANDSTAD " sp. zo.o

Opinie o " RANDSTAD " sp. zo.o

Taktoja

Mógłby ktoś się wypowiedzieć o zarobkach i atmosferze aktualnie panujących w firmie ?

Możecie opisać nową sytuację " RANDSTAD " sp. zo.o? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Ted Bundz

Zakompleksione paniusie ledwo po studiach , skupiające się na okazywaniu swojej wyższości nad "petentem" , zero taktu i szacunku---Randstad Bielsko-Biała. Wiem ,że zwykle w gowork pl biadolą na wszystko , ale w przypadku z takim poniżeniem i jak w Randstad B_B. się nie spotkałem na żadnej r o z m o w i e . Brak dođwiadcyenia to patrza na ciebie z gory.

Maja
@Ted Bundz 30.11.2017 10:43

Tak.Może to wina tego nowoczesnego i pięknego budynku i panie 'nie dorastają' , gdyby siedziba mieściła się w stodole to by czuły się bardziej u siebie.

Słowa kojarzące się z " RANDSTAD " sp. zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w " RANDSTAD " sp. zo.o : Najbardziej nie podobało mi się w " RANDSTAD " sp. zo.o :

Zostaw opinię o " RANDSTAD " sp. zo.o - Bielsko-Biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " RANDSTAD " sp. zo.o