Gall Anonim Nowy wpis
Kandydat

Znajdą tyle wymówek żeby ciebie nie zatrudnić nawet jakbyś miał/miała doświadczenie i tak ci odmówią Nie polecam szukajcie pracy w innych agencjach na terenie Bielsko-Biała

Gall L4 Nowy wpis
@Gall Anonim

Zatrudniaja i to z małym doświadczeniem nawet. Jeśli 3/4 roku siedzisz na L4 to po co maja Cie zatrudniać?

Janusz Nowy wpis

Już na samym wejściu przemiła Pani Beata z wita klienta z wielkim uśmiechem :) Ludzie bardzo pomocni,kontaktowi w przeciwieństwie do konkurencji z Barlickiego. POLECAM !

Taktoja Nowy wpis

Mógłby ktoś się wypowiedzieć o zarobkach i atmosferze aktualnie panujących w firmie ?

Możecie opisać nową sytuację " RANDSTAD " sp. zo.o? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ted Bundz

Zakompleksione paniusie ledwo po studiach , skupiające się na okazywaniu swojej wyższości nad "petentem" , zero taktu i szacunku---Randstad Bielsko-Biała. Wiem ,że zwykle w gowork pl biadolą na wszystko , ale w przypadku z takim poniżeniem i jak w Randstad B_B. się nie spotkałem na żadnej r o z m o w i e . Brak dođwiadcyenia to patrza na ciebie z gory.

Maja
@Ted Bundz

Tak.Może to wina tego nowoczesnego i pięknego budynku i panie 'nie dorastają' , gdyby siedziba mieściła się w stodole to by czuły się bardziej u siebie.

Słowa kojarzące się z " RANDSTAD " sp. zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w " RANDSTAD " sp. zo.o : Najbardziej nie podobało mi się w " RANDSTAD " sp. zo.o :

Zostaw merytoryczną opinię o " RANDSTAD " sp. zo.o - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

" RANDSTAD " sp. zo.o