" RANDSTAD " sp. zo.o

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

" RANDSTAD " sp. zo.o
2 4 6 1

Opinie o " RANDSTAD " sp. zo.o

Administrator

Możecie opisać nową sytuację " RANDSTAD " sp. zo.o? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Ted Bundz

Zakompleksione paniusie ledwo po studiach , skupiające się na okazywaniu swojej wyższości nad "petentem" , zero taktu i szacunku---Randstad Bielsko-Biała. Wiem ,że zwykle w gowork pl biadolą na wszystko , ale w przypadku z takim poniżeniem i jak w Randstad B_B. się nie spotkałem na żadnej r o z m o w i e . Brak dođwiadcyenia to patrza na ciebie z gory.

Maja
@Ted Bundz 30.11.2017 10:43

Tak.Może to wina tego nowoczesnego i pięknego budynku i panie 'nie dorastają' , gdyby siedziba mieściła się w stodole to by czuły się bardziej u siebie.

anonim

Słowa kojarzące się z " RANDSTAD " sp. zo.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w " RANDSTAD " sp. zo.o : Najbardziej nie podobało mi się w " RANDSTAD " sp. zo.o :

Zostaw opinię o " RANDSTAD " sp. zo.o - Bielsko-Biała

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " RANDSTAD " sp. zo.o