Opinie o NOVICHEM w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NOVICHEM. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie NOVICHEM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia organiczna, nieorganiczna i przemysłowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVICHEM w Chorzów

gosc

O podwyzke musisz się prosić żeby zarobić bys musial pracować 10 lat chyba ze będziesz robil swieta i wszystkie eski tzw. Plisak wielki kierownik tzw. Mikołaj mydli ci oczy przy rozmowie potem chodzi i prosi zebys przyszedł do pracy dodatkowo tragedia jest na tej firmie nic nie zarobicie .Jest gościu jeden pan Słoma robol pazera który nie narzeka bo zapierdziela wszystkie eski swiatki piatki hahah i się cieszy bo ma 2500 ja p ierdole ryzy ku tas

@gosc

Proszę proszę i pisze to osoba ktora pracowała w tej firmie 3 miesiące z których miesiąc go nie było tzw.bumele A mowa o Panu Marku Piskule

plisak faja

K.Plisak (usunięte przez administratora) ny uwazajacy się za kierownika smierdzacy potem pajac robota daremna 1900 na reke podwyżki co roku 100zl lub 50 zl hahah masakra typowa patologia nie polecam

Maja

@Nowy - bardzo proszę o dodawania postów zgodnych z regulaminem serwisu GoWork.pl Takie wpisy utrudniają tylko innym znalezienie informacji na temat pracy w NOVICHEM. Nie jest to miejsce do atakowania, czy obrażania innych pracowników, bądź uczestników wątku. Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Maja

@Honzel - usuwane są tylko te wpisy, które są niezgodne z regulaminem serwisu GoWork.pl. Wszelkie informacje na ten temat znajdują się pod linkiem: http://www.gowork.pl/regulamin

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Koledzy powiedzcie mi kto to jest ten papa smerf co dupi kilometry i udaje że jest przełożonym . O Co chodzi z nim . Jedni mowia ze to podpoerdalacz drudzy ze jest tylko dlatego że ma (usunięte przez administratora) brode:)kto to jest i co on tam robi? Bo na moje oko to jakiś wsiok.

edi

chcesz pracować to przychodź 1850 netto czterobrygadówka i praca przy czymś co jest trujące

Maja

@Honzel oczywiście zapoznałam się z Twoimi komentarzami. Chciałabym tylko jeszcze dopytać od jak dawna w firmie już nie pracujesz. @....2016-04-26 15:46 pisze, że w NOVICHEM następują zmiany na lepsze. Dlatego też ważne są nie tylko opinie byłych, ale również aktualnych pracowników. Jednak rozumiem, że Ty nie masz dobrych wspomnień z pracy w NOVICHEM i tak jak piszesz, masz prawo do swojej opinii.

@Maja

Szanowna Pani !!! Nie widziałem że na portalu go work można usuwać złe komentarze. Odpowiedziała mi Pani na wpis który dziwnym trafem zniknął. cyt. Ważne są nie tylko opinie byłych, ale również aktualnych pracowników@.... 2016-04-26 15:46 pisze, że w NOVICHEM następują zmiany na lepsze. A wiadomościach TVP o 19:30 mówią że Krystyna Pawłowicz jest normalna :-) Napiszę jeszcze raz : dwie osoby straciły tam życie, a kilkanaście osób straciło tam zdrowie przez poparzenia itp.

Maja

@pracownikdługo już pracujesz w NOVICHEM? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia/benefitów oferowanych przez firmę.

@Maja

Ja pracowałem tam ponad 10 lat !!!! Poczytaj sobie moje komentarze i zastanów się dwa razy zanim nawet pomyślisz Novichem

Nie jest najgorzej ale na dłuższy czas raczej nie praca przy truciźnie nie służy dobrze człowiekowi

zainteresowany
@pracownik

widzę już dość długo ogłoszenie o pracy w Novichemie nie wiem czy jest tak źle czy tak mało płacą a może są inne powody

edf

@puk ale jaka to foerta dokladnie byla ? bo nie pamietam

....

Honzel pracowałeś w novichemie bardzo długo? :) w warunkach które opisujesz? :) bez podwyżki i traktowany jak bydło? Zabawna opinia. Ja pracuje kilka lat i widzę zmiany na lepsze. A ktoś kto tego nie widzi potrafi tylko narzekać i jak to w polsce bywa - ściemniać za plecami, zwalać robotę na inną zmianę.

Honzel

Szanowny/a Pan/i oki Nie wiedziałem że Novichem zatrudnia się internetowych trolli , którzy bronią firmy w internecie. Opisałem rzeczywistość i żaden troll tego nie zmienii . Pracowałem tam bardzo długo i mam prawo do napisania swojeje opini na tym portalu . Jeszce raz powtarzam : Novichem to jedne wielkie (usunięte przez administratora) gdzie Gówno jest delikatnym określeniem !!!!!!

Honzel

Pracowałem w tej firmie ładnych parę lat ! Najgorszy czas w moim życiu !!!! Nie polecam tej firmy. Praca : świątek , piątek i niedziela, wielkanoc , wigilia itd. W (usunięte przez administratora) mają człowieka i jego rodzinne. Człowiek tylko traci zdrowie i zatrzymuje się w rozwoju ! Awans - nie ma szans, ponieważ tam nie ma takiego stanowiska na które mógłby awansować pracownik fizyczny. Podwyżki.... można zapomnieć. A pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora) a nie jak człowiek ! Przestarzałe, cieknące i niebezpieczne instalacje które trzymają się tylko dzięki stretchowi i taśmie , mogą w każdej chwili wylecieć w powietrze. Napiszę jeszcze raz : Kilkanaście lat spędzonych w tej firmie , to : NAJGORSZY CZAS (ZAWODOWY ) w moim życiu. Oczywiście na produkcji pracuje tam wielu fajnych ludzi, którzy niestety boją sie odezwać i cały czas s (usunięte przez administratora) przez przełożonych. I tak jak napisał ktoś wyżej , lepiej iść roznosić ulotki...A ten wierszyk , bardzo realistyczny ,napisał ktoś , kto na 100% pracował w Novichemie!!! Ja już uwolniłem się od tej gównia**j firmy i nawet za 10 koła wypłaty nigdy bym tam nie wrócił !!!! NIGDY !!!! NIE NIE NIE idźcie tam szukać pracy !!!!!!!

poeta produkcyjny

O systemie pracy: W weekend, święta bierzesz urlop, By jak inni mieć czas wolny. Gdy zaś inni biorą urlop, Zapier...asz do roboty. Oczywiście jak są duże zamówienia, to urlop ciężko dostać. O zarobkach i stopniu trudności pracy: Praca, praca, normy, kasa - Zysk w tej firmie najważniejszy. Chudniesz w oczach i marniejesz, A twój portfel coraz lżejszy. Porady dla nowych lub starających się o pracę Z PRZYMRUŻENIEM OKA (pozdro dla dobrych pracowników tej firmy, bo naprawdę mają ciężko i wiedzą że nie jest tam tak różowo) Lubisz siedzieć, pierdzieć w stołek. Z lenistwa nie kiwniesz palcem. Wołaj przeto wszem i wobec: "Dziś to ja wybieram walce!!!" Wolisz w ciszy se posiedzieć I odbębnić dzienną normę. Powiedz, że chcesz na syntezę. Przypomnisz se czasy szkolne... Lubisz sobie pofolgować. Z powołania jesteś leniem. To nie wahaj się ni chwili I wal śmiało na suszenie! Chcesz posiedzieć sobie w necie. Ciekawostki se poczytać. Napisz pismo, że "od zawsze Pragnąłeś robić na sitach!" Dalej nie wiesz co masz wybrać Zanudzony długim wątkiem? Poproś mistrza na rozmowie, Że byś chciał na "siedem-piątkę"!!! PS Słuchaj majstra, rób uczciwie: Jedno mycie, boś nie frajer Długo tak nie popracujesz, Więc uśmiechnij się do kamer.

XYZ

Szkoda zdrowia.

Podwyżki czy raczej jałmużna.

regina

Nic sie nie zmieniło. Było kiepsko. Jest żle. A nawet jeszcze gorzej. Jak wyglądają jak z prastarych czasow, tak traktują ludzi. Nie polecam.

masakra

to co tam produkuja jest tak zrace ze ubrania - nawet bielizna zmienia kolor, czlowiek wykapany po przyjsciu do domu przechodzac zaledwie przez ten zaklad na reczniku do ktrego sie wytrze rowniez ma przebarwienia - nie placa pracownikom dodatku szkodliwego i robia tam za najnizsza krajowa mimo ze co innego pisza na iumowach i obiecuja.... jesli to sa tak zrace substancje to nie chce widziec swoich pluc... porazka....

zawsze szukają, bo pracownicy przychodzą i odchodzą jak w każdej innej firmie. Z moich obserwacji podczas pracy w tej firmie zauważyłem, że najlepiej startować tam między marcem a sierpniem. Wtedy jest najczęściej szczyt zamówień, ale nie jest to regułą (sam przyjąłem się w listopadzie), bo zamówienia tam mogą być na najwyższym poziomie nawet przez cały rok. Poza tym firma się rozrasta, budują nowe budynki na terenie zakładu itp.

Po pracy w firmie Novichem nadajesz się do każdej pracy fizycznej. Nie po każdej pracy fizycznej nadajesz się do pracy w firmie Novichem.

Zostaw merytoryczną opinię o NOVICHEM - Chorzów

• Jak się pracuje w NOVICHEM?

Zobacz opinie na temat firmy NOVICHEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVICHEM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVICHEM?

Kandydaci do pracy w NOVICHEM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVICHEM
1.7/5 Na podstawie 70 ocen.
  • Główna 4
    41-508 Chorzów