Opinie o POZYTON w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy POZYTON. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POZYTON na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POZYTON w Częstochowa

miłosnik kapusty

Liscie kapusty,sama kapusta jest dobra na wszystko.Poprawia słuch,i wytęrza wrzok.A jak sie duzo widzi to mozna ,sporo zameldowac przełożonym.Ot,cały przepis na sukces warzywka z produkcii.

gandalf_50

A co to jes ISO

byk krasy
@gandalf_50

iso to indywidualny system opieki. Opieka nad samym sobą aby kasa sie zgadzała.jak to rozumiec? Lepiej pozwalniac ludzi,pozbyc sie fachowców,byle tylko siebie nie narazic na minimalne icecia finansowe.Dobre ale na krótko,sam se bedziesz robił, dobre wrazenie bo pomyslu na cos twurczego brak.Ot co to jest tz. iso

@kasek Wiesz ilu ludzi przed tobą tak mówiło tak jak ty , dziś pieniądze zarabiają poza Pozytonem . Rodzina z wazeliniarzami których rodzice pracowali w MO lub SB mogą w Pozytonie pokazać swoje umiejętności o ile takowe mają . Prezes pozytonu dochował tradycji i z początkiem roku zwolnił część pracowników bo produkcja w detalu niż tysiącach sztuk ?

@Marek

Atwoi gdzie pracowali w mpo( miejskie przedsiębiorstwo oczyszczania)?Gadasz jak smieciarz,

Kłapouszek

Jak tam atmosfera w zakładzie, nerwowo? Będzie jubileusz z pompą?

wienenda
@Kłapouszek

To nie czasy (usunięte przez administratora),zapomnij o swiętowaniu,chyba ze po pracy i na swój koszt. heheh

Olga

Wiadomo, że nie każdy lubi zmiany ale czasami robią one dużo dobrego.

wienenda
@Olga

Zmiany ,jak zmiany o ile sa na lepsze.Ale DOBRA ZMIANA, wiadomo co oznacza.Sztuka dla sztuki,nic nie wnosi.

wienienda

dobra zmiana i tu zawitała,och gdzie te czasy DAWNEGO PANA PREZESA.I, tu powiedzenie szanuj szefa swego.....,potwierdza sie super.

Emilia

@Igor, a Ty jesteś obecnym lub byłym pracownikiem POZYTON? Co możesz powiedzieć konkretnego o pracy w tym miejscu? @MIREK, czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? Jak aktualnie wygląda sytuacja w POZYTON w Częstochowie? Czy wśród użytkowników forum znajdą się obecni lub byli pracownicy POZYTON? Jak oceniacie tego pracodawcę? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Igor

Idealnych firm nie ma, bywają gorsze momenty w trakcie pracy!

qaws

Ciekawi mnie jednak jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać jako specjalista ds. zakupów usług.

mazda

Zobaczcie jak pracodawca chiński dba o swoich pracowników wpiszcie w wyszukiwarkę Youtube nazwę filmu „Power Bank Factory Tour at VEGER” w fragmencie filmu o czasie 1:27 zobaczcie jak wygląda odciąg oparów z lutowania ręcznego . W Pozytonie część oparów zostaje w płucach pracowników produkcji . A żadna inspekcja nie jest w stanie stwierdzić braku centralnego systemu odciągania oparów z procesu lutowania ręcznego . Pochłaniacze oparów z filtrami które są zamontowane w Pozytonie to raczej pokazówka niż funkcjonalne zabezpieczenie przed oparami z lutowania . Jak to jest w Chinach dba się lepiej o zdrowie pracownika niż w Polskiem Pozytonie ? https://www.youtube.com/watch?v=rkAFDP5lmGg

@mazda

W chinach,w polsce jestesmy, jak ci teskno to wypad, do (usunięte przez administratora)heheh

gandalf_50

pozytun jest dobro firma

MARCIN

Tauron Dystrybucja w roku 2016 zainstalował już u swoich klientów blisko 200 tysięcy inteligentnych liczników energii elektrycznej. Odbywa się to w ramach projektu AMIplus Smart City Wrocław, którego celem jest dostarczenie klientom narzędzi do monitorowania zużycia energii . (usunięte przez administratora) Manualnie składane małoseryjne liczniki z Częstochowskiego pozytonu nigdy nie trafią na przetarg i bardzo dobrze .

@MARCIN

to nie oto chodzi, poprostu spiący markrting,oni by nawet nie sprzedali siebje

pelikan

Wypłata jest w terminie ale pewność jej otrzymywania w dłuższej perspektywie mają zagwarantowane skoligacone pasożyty i przydupasy . Jak wspominam pracę w Pozytonie i porównuję to co widziałem i słyszałem tam z ostatnimi wydarzeniami z TW Bolkiem który donosił na kolegów i przypominam sobie rozmowę z prezesem Pozytonu ,że jeśli coś zauważę podejrzanego i poinformuję go to będzie mi się to opłacało , to czuję obrzydzenie i zadaję sobie pytanie za jakie zasługi prezes w latach osiemdziesiątych dostał posadę w CHZ ? A nie wątpliwie był to awans . Jak sam o sobie pisze „Od 1977 roku pracował w Zakładzie Energetycznym na stanowisku kierownika wydziału. W 1982 roku podjął pracę w Biurze Handlu Zagranicznego METRONEX.” Dla tych którzy niewiedzą co to były CHZ ,BHZ tu szczegółowy opis : Centrala handlu zagranicznego (CHZ), także przedsiębiorstwo handlu zagranicznego (PHZ) oraz biuro handlu zagranicznego (BHZ) – specjalny typ przedsiębiorstwa państwowego funkcjonujący w PRL i posiadający swoje odpowiedniki we wszystkich innych państwach tzw. bloku wschodniego. W ZSRR centrale handlu zagranicznego (w 1935 r. było ich 27) podlegały Ludowemu Komisariatowi Handlu Zagranicznego przekształconemu następnie w Ministerstwo Handlu Zagranicznego ZSRR. Centrale Handlu Zagranicznego posiadały, będące w krajach komunistycznych specjalnym przywilejem, prawo prowadzenia obrotu gospodarczego w walutach wymienialnych, w szczególności handlu z podmiotami zagranicznymi. CHZ były obowiązkowymi pośrednikami we wszystkich kontaktach handlowych z zagranicą dla krajowych podmiotów gospodarczych. Większość central handlu zagranicznego posiadało quasi-monopol na handel zagraniczny, w tym sprzedaż za granicę usług np. inżynieryjnych czy budowlanych, w określonych branżach (np. Universal w branży AGD). Niektóre, jak np. Baltona i Pewex, posiadały dodatkowo przywilej handlu detalicznego za waluty wymienialne na terenie kraju (tzw. eksport wewnętrzny). Ze względu na swoją strategiczną rolę dla władzy, gospodarki, monopol na handel zagraniczny, związane z nim dochody oraz możliwość prowadzenia działalności wywiadowczej z pozycji nielegalnej pod ich przykryciem oraz wiążące się z tym możliwości podróży za granicę dla pracowników, te przedsiębiorstwa były w domenie służb specjalnych. Ministerstwo Handlu Zagranicznego, ministerstwa dot. przemysłu i gospodarki miały również wpływ na ich działalność (dostarczanie towarów na eksportu, zapotrzebowanie na towary, które trzeba było importować), jednakże w każdym z ministerstw związanych z pehazetami pośród innych pracowników pracowali ludzie na niejawnych etatach w służbach specjalnych. W Polskich PHZ lokowani byli m.in. funkcjonariusze Departamentu I MSW, Departamentu II MSW, żołnierze Zarządu II SG WP oraz Zarządu I WSW pracujący pod przykryciem (etat niejawny w służbie specjalnej). Praca w tych przedsiębiorstwach uważana była powszechnie za prestiżową i często łączyła się z możliwością uzyskania dodatkowych dochodów związanych z kontaktami zagranicznymi i dostępem do dewiz. Poza sprzedażą produktów PRL prowadzony był na zagranicznych przedstawicielstwach pehazetów wywiad przez ww. pracowników polskiego wywiadu. I teraz wiecie dlaczego jest tak marna atmosfera w Pozytonie co daje efekt mizernej oferty dla rynku energetyki zawodowej .

Mała zagadka do jakiej firmy pasuje ten cytat : „Z przyjemnością informujemy, że nasza firma po raz kolejny, otrzymała nominację do nagrody „Symbol Nowoczesnych Technologii 2016" w elitarnym, ogólnopolskim programie wizerunkowym Symbol, który jest prowadzony przez redakcje „Monitora Rynkowego" w „Dzienniku Gazecie Prawnej " i Monitora Biznesu" w „Rzeczpospolitej".” Podpowiem nie jest to Częstochowski Pozyton .

Prezes

Wydarzeniem głównym w Pozytonie to pulchne rumiane gęby na zdjęciach a tymczasem konkurencja robi interesy: „Apator SA otrzymał zawiadomienie o wygraniu nieograniczonego przetargu zorganizowanego przez firmę Tauron Dystrybucja na dostawy statycznych bezpośrednich 1-fazowych i 3-fazowych liczników energii elektrycznej. Wartość projektu wynosi 38,5 mln zł netto, a realizacja dostaw przewidziana jest do grudnia 2016” . Pozyton zaczynał jako mały warsztat z montażem manualnym i skończy jako mała rodzinna manufakturka która nie jest w stanie obsłużyć żadnego przetargu .

Atmosfera może jest dobra u prezesa w kanciapie ale produkcja to gniazdo ciemnoty i plotkarstwa , donosicielstwa w szczególności dotyka to osoby zatrudnione bez koneksji . Rodzinne powiązania pozwalają piastować etaty bez obawy na kondycję finansową zakładu i kompetencje .

pientaszek

Naucz się najpierw pisać , bo to co napisałeś świadczy ,że pracujesz mięśniami nie głową .

Maciek

Każda firma ma swoją politykę a jeśli jej niema to udaje ,że ją ma . Prawdziwym majstersztykiem specjalistów pozytonu od marketingu i rozwoju firmy w kierunki nowych rozwiązań jest : „aplikacja małogabarytowych liczników sLA” . Murowane pierwsze miejsce na tegorocznych targach energetyki zawodowej ENERGETAB 2015 Bielsko-Biała 15 - 17 września . Wyobrażacie sobie aplikację sLA dla 50 gniazd na polu kampingowym i dozorującego który w zszycie zapisuje początkowy stan liczydeł ? A co się stanie gdy pies dozorcy zeżre zeszyt z zapiskami ? To coś co się nazywa polityką firmy umożliwia piastowanie stanowisk kierowniczych osobom którzy mają luki w wiedzy z elektroniki , elektrotechniki . Zakład szczyci się posiadaniem systemu zarządzania jakością który w nieoficjalny sposób jest wspomagany denuncjacją . Wiatr nowoczesności w pozytonie nie zawieje mury nepotyzmu szczelnie chronią i kształtują politykę firmy .

Maciek

Na stronice naszego pozytonu w aktualnościach jako nowe wydarzenie to festiwal nepotyzmu . Jak w minionej epoce kandydaci , dyletanci dostają punkty za pochodzenie , skoligacenie . Pora wakacyjna to czas żniw a w pozytonie będzie kabareton pod tytułem ISO , wszyscy będą udawać stosowanie talmudycznych instrukcji , najstarszy talib będzie dostawał sraczki przy tym biegając po całym zakładzie , aby cała farsa wypadła lepiej niż wiarygodnie . Powrót do czasów normalności będzie można poznać po grubości kurzu na dokumentacji , powrocie do utartych zwyczajów , zakupie elementów z kryterium taniość chodź by źródłem był ryneczek na wałach .

Nadzieja pozytonu 2

Dla osób zainteresowanych zawodową energetyką polecam wyguglować „ urządzenia dla energetyki” i poczytać aktualności , może znajdziecie jakieś urządzenie z pozytonu ? Zobaczcie jak inne przedsiębiorstwa radzą sobie w sektorze energetycznym jak skromna oferta urządzeń jest w naszym pozytonie .

Zostaw merytoryczną opinię o POZYTON - Częstochowa

• Jak się pracuje w POZYTON?

Zobacz opinie na temat firmy POZYTON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POZYTON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POZYTON?

Kandydaci do pracy w POZYTON napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POZYTON