Opinie o Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. w Lubartów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. w Lubartów

Jaka atmosfera na produkcji? Czy są przyjęcia?

@Maryśka

Zarobki? Płacą jak wszędzie a trzeba się pilnowac żeby coś nie urwali. A spiny się zaczęły jak zaczęli kobiety przyjmować na produkcję. Na szczęście mam to za sobą.

Lidzia Nowy wpis

Na stronie firmy widnieje ogólna informacja, że można zatrudnić się w tym miejscu między innymi na stanowisko pracownika produkcji stolarki rolet. Wspomniano jednak, że zapewniona jest stabilność poprzez umowę o pracę. W takim razie jest możliwa uop na czas nieokreślony? Widzę, że firma wspomina o tym, iż nadgodziny, które mają miejsca są wypłacane. Dużo takich dodatkowych godzin w ciągu miesiąca jest? I czy płacone są jakoś ekstra? :) Mąż zastanawia się nad złożeniem CV :p

Jaka atmosfera na produkcji? Czy są przyjęcia?

Mirosław
@Marcin

Nie widziałem żadnego ogłoszenia rekrutacyjnego bo sam się interesuje pracą. Albo nie przyjmują ale samemu trzeba uderzyć do firmy z papierami i może wtedy się coś uda. Ty co sadzisz?

@Mirosław

Myślałem że odezwie się ktoś z pracowników Ja na razie robotę mam tylko tu miałbym blisko Chodzą słuchy że atmosfera nie jest zbyt ciekawa

Mirosław
@Marcin

Tak? Masz na myśli relacje między ludźmi czy z przełożonymi są jakieś spiny? Bo jak jest konfliktowo to faktycznie nie za ciekawie. Skąd masz takie info?

@Mirosław

Pracowalem tam. I miedzy ludzmi spiny i z przelozonymi. Albo siedzisz cicho albo cie nie ma.

Maryśka Nowy wpis

A powiesz o co te spiny były? To aż tak źle było, że nie dało się pracować, nawet zarobki atmosfery nie rekompensowały w żaden sposób?

Nick Nowy wpis
@Maryśka

Lubartów Nowy wpis

Czy nowy pracownik od razu dostaje umowę o pracę

Czy w firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Lubartów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Technolog produkcji
Stella Pack S.A.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Eliza

Witam, czy firma zatrudnia kobiety na produkcje?

Sowa
@Eliza

Pracują i to kilkanascie.

@Sowa

Ta praca jest ciężka fizycznie? Kobiety dają sobie radę? Jak w ogóle z kwestią dbania o bhp żeby na plecy za bardzo nie miała wpływu ta praca, zwracają uwagę na takie rzeczy?

Sowa
@Anna

Dają dają w kazdej dziedzinie:)

@Anna

Dają. Nie tylko radę. A w domu szczesliwa rodzina.

Helena
@Piotr

A na jakich stanowiskach najczęściej pracują kobiety i czy ich pensje są takie same jak wynagrodzenie mężczyzn na tym samym stanowisku?

@Helena

A uważasz że kobieta zrobi tyle samo? Baba to baba paznokieć, włos i chcą żeby im jeszcze nadskakiwać.

a o jakiej konkretnie pracy w tym momencie piszecie, bo to jakoś tak ogólne ujęte. jakie czynności macie na myśli, co należy do obowiązków dla Pań tutaj?

@Ewa

A co się robi w fabryce okien? Pewnie okna paniusiu. Dobre wrażenie to możesz robić w domu.

Aleksandra

No wiadomo, że okna... Ale czy kobiety bez doświadczenia na podobnym stanowisku też są przyjmowane do tej firmy? Bo wtedy Panie nie mają może takiego pojęcia, dlatego pytają o obowiązki... licząc na przyuczenie na samym początku. Taka możliwość wchodzi w grę?

Ta

Hejka. Są w FerPlascie przyjęcia do pracy? I jakie są godziny pracy? I czy w weekendy się pracuje czy się ma wolne ? Czy dla chętnych?

Zadowolony ale...

A co sądzicie o jednym z brygadzistów produkcji, p.Marku?? Podobno niezbyt przychylny pracownikom?

@Zadowolony ale...

"Podobno"? To pracując tutaj nie masz z nim żadnej styczności, że pytasz? Co to w sumie znaczy, że niezbyt przychylny?

Zadowolony ale...
@Ewa

A kto powiedział,że tam pracuję?

@Zadowolony ale...

No tak w sumie to Ty, ustawiając sobie etykietkę "pracownik"?

Widzę że większość opini,jest tu wystawiona od niezadowolonych klientów wyżej rzeczonej firmy.Z racji że na olx ciągle ogłaszają się jako pracodawca,tak więc swoją ocene wystawie jako były pracownik,może komuś zaoszczędze nerwów w przyszłości :) Tak więc,jeśli szukacie pracy to polecam to miejsce omijać szerokim łukiem.1/4 Zakładu pracuje tam bez jakichkolwiek umów,najczęściej w ten sposób są wykorzystywani młodociani ukraińcy.Zależnie od dnia,panuje ciężka atmosfera za sprawą gburowatego kierowonika który miewa humorki jak kobieta po menopauzie.Najbardziej wtedy gdy dostanie zjebke od kierownictwa,bo jego podpieczni z magazynu znów są na bombie.Co jest tam na porządku dziennym,puste flaszki walają się po całym zakładzie.Wypłata to najniższa krajowa,odbierana w kopercie w sekretariacie.Całym zakładem rządzi para małżeństwa,dla której nadrzędnym celem jest bogacenie się na garbach ludzi.Stawiają nową hale,ale żeby plac przed firmą wyłożyć kostką by choć trochę ulżyć cierpienia wózkowym,to niemają pięniędzy.Choć one oczywiście zawsze się znajdą,na naprzykład raty miesięcznego lesingu maxdy cx .Komicznie wygląda sytuacja,gdy jeden z właścicieli tego (usunięte przez administratora) róbi obchód po firmie gdy na kamerach zauważy że jego pracownicy złapali troche luzu.Wygląda jak angielski 19 wieczny kapitalista,tylko cylindra mu na głowie brakuje :) Ogółem jedna wielka pomyłka...

Lidia
@były pracownik

Ktoś w ogóle robił coś z tym faktem, że ludzie pracują bez umów? Przecież tak nie można. Może to gdzieś zgłosicie?

post
@były pracownik

Błyskotliwość byłego pracownika ......który umieścił post twierdzi ze nawet 1 listopada był w pracy ...... :)

@post

Mówisz? I jak się w ten dzień w pracy bawił? ;) Czyli masz sceptyczny stosunek do całej tej opinii z tego co rozumiem? Co z niej w takim razie według Ciebie się zgadza?

Firma fatalnie mnie potraktowała, staz z urzedu 1489zl obiecali doplate pod stołem, nie dostaealem jej ostatni miesiac robilem za tak zwany damski ***. Nie polecam nikomu tam isc juz lepsza praca gdziekolwiek indziej na magazynie.

Krystyna

A czy urząd skąd miałeś ten staż jakoś kontrolował albo dawał minimalne wymagania tym firmom w kwestii wynagrodzenia? Czy jest jakiś dolny limit który firma musi dać jeśli chce współpracować z urzędem?

Ja mam zamontowane okna firmy ferplas przez firmę Verifis 14 okien zamontowanych w ciągu kilku godzin w tym duże przesuwne i kilka balkonów. Ekipa super zgrana Jestem pozytywnie zaskoczony

Syl

Tragediaaaaaa!!! Zero kontaktu, (usunięte przez administratora) Przesuwają terminy montażu kłamiąc na okrągło a w obiecany dzień nie odbierają telefonu. My współpracowaliśmy z p. Markiem. Tylko ładnie mówił. Omijajcie tą firmę z daleka

Aga
@Syl

My mamy takie same doświadczenia. Właśnie jesteśmy w trakcie montażu okien, część przyszła, część nie , 3 okna źle wymiary pobrane ...

Dagmara
@Syl

Oooo tak przesuwanie terminów, nie odbieranie telefonow to standardowa procedura w tej firmie. Nie pojawianie sie na umówiony termin montazu - to również standard. Wspolpracowalismy z tym samym pracownikiem. Bardzo serdecznie odradzam jakakolwiek współpracę z firmą.

edek102
@Syl

U mnie to samo. Czas najwyższy aby Panem Markiem zajął się prawnik.

Ikon

Wielkie rozczarowanie!Niestety nie doczekałam się przez 7 tygodni kontaktu z pracownikiem , od momentu pomiaru okien od 03.09 20 brak kontaktu , nie odbiera telefonów, brak informacji , kosztorysu i terminu montażu. Zmuszona jestem zrezygnować gdyż zastaje mnie w tym oczekiwaniu zima jest 19.10 .20 a tu ani widu ani słychu...Wstyd!

edek102
@Ikon

Proszę uciekać jak najszybciej.

Gregor

@Ikon A ja mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować do oczerniania firmy!

Magds

Bardzo miła współpraca, drzwi i okna zamontowane sprawnie. Bardzo polecam, super fachowcy. Kilka lat temu skorzystałam z ich usług, ostatnio wróciłam. Jakosc super!

Ktoś

Czy dużo osób miało problem z reklamacją na pomar okien w tej firmie? Proszę dajcie znać

Mimo negatywnych wpisów na temat Pana Marka wymian okien poszła sprawnie, polecam okna z FER-PLASTu.

Drewko M

Ja zamówienie skladalem w Lubarowie Polecam na 100% Jestem zadowolony

Drewko M

Stolarka wykonana zgodnie z zamówieniem Okna i rolety sluza bez zastrzeżeń , pracownik firmy pomógł w ograniu pilotów Polecam . 100% Zamowienie składane w Lubartowie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.?

Krzysztof

Przepraszam ale o co chodzi z tym zarządzaniem w Lubartowskiej Fabryce Okien i Drzwi? Czy ktoś zgłasza problem do zakupionej stolarki bezpośrednio w Fabryce? Czy u dealera?

Patryk

Nie wiem skąd biorą się opinie o nieterminowych montażach. Ja miałem wszystko zamontowane w ustalonym terminie. Fajny kontakt. Z tego co mi wiadomo to Fer-plast posiada dużo punktów więc też nie wiadomo o kim kto pisze. Moja Opinia dotyczy Sokołowskiego punktu Ferplast i mogę go z czystym sumieniem polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. - Lubartów

• Jak się pracuje w Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.?

Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.
2.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Przemysłowa 10
    21-100 Lubartów
  • NIP: 7141963945 KRS: 0000356656

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.