Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi FER-PLAST Sp. J.

Lubartów

Opinie o Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi FER-PLAST Sp. J.

marek

Osobiście nie polecam. Zamówienie zrealizowane nie zgodnie z oczekiwaniami. Panowie od montażu przyjechali golfem z przyczepką, kątowniki do drzwi wejściowych bez wkuwania w ściany przykręcili i pojechali. Później chcieli naciągnąć na obklejenie tych kątowników karton gipsem etc. gdzie za tak ukrycie kątowników śmiało policzyłby sobie kilka stówek. Jak dzwoniłem zgłosić że źle jest zrobione to pan rozłączył się w połowie rozmowy. Później przyjechali i poprawili. Nie zmienia to faktu że cwaniaki chciały wyrwać ekstra kasę za spapraną robotę bo ludzie się nie znają no i to rozłączenie się podczas rozmowy. Chamstwo następnym razem zamówię okna lub drzwi w innej firmie pozdrawiam.

Co wiecie nowego o pracy w Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi FER-PLAST Sp. J.? Czekamy na informacje od nowychpracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy!

Zostaw opinię o Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi FER-PLAST Sp. J. - Lubartów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubartowska Fabryka Okien i Drzwi FER-PLAST Sp. J.