Opinie o Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. w Lubartów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. w Lubartów

Dziś zostały zamontowane okna jestem szoku że tak szybko. Pełen profesjonalizm polecam

Olga

Nie widzę żadnych ofert pracy Fer-Plast. Szkoda, bo interesuje mnie ta praca. W jakich godzinach pracujecie?

Anka

Jestem bardzo zadowolona z okien tej firmy . dopiero co montowane ale mam nadzieje że będą sluzyly na lata. polecam

Jak najbardziej polecam ferplast okna bardzo dobrej jakości. Montażyści godni polecenia ogolna ocena 5

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Technolog produkcji
Stella Pack S.A.
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownik ochrony DC Lubartów
Lubartów
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Badanie i audyt banku
QualitySite
Czarek

Żałuję, że na forum pracowniczym tylko klienci sobie używają!!

Klient

Nie polecam współpracy z ową firmą. Wszystko jest na nie, niezgodność zamówienia, jakość zamówienia, jakość montażu, kontakt z pracownikami i "szefostwem" - pozostawia wiele wiele wiele ..... do życzenia.

MARCELI

POLECAM , SPRAWNIE I PROFESJONALNIE ,WYMIENILEM CALY DOM OKIEN .(23) BARDZO DOBRA EKIPA MONTAZOWA CZYSTO I SZYBKO

Tukan

Witam, Jak wygląda praca w księgowości? Jaka atmosfera?

Mariusz

Cześć jestem zadowolony z realizacji mojego zamówienia na 20 okien są wykonane bardzo dobrze ???? montaż we własnym zakresie. Polecam okna są ok ????

Klient

Bardzo nie polecam!

Kamil

Szkoda, że na forum pracowniczym piszą tylko klienci. Czy ktoś wie o ewentualnej pracy w firmie?

Przestrzegam przed ta firma, brak kontaktu, ciagle te same obietnice ze oddzwonie i zajme sie sprawa. Reklamacja ciagnie sie 4 miesiace. Na montaż rowniez czekaliśmy kilka miesiecy. Towar niezgodny z zamowieniem. Calkowity brak szacunku do klienta. Przykro mi ze takie firmy jeszcze istnieja na rynku. Nawet ciezko ten twór nazwac firma. Pracownicy porazka. Wszystko tam jest porażka. Bardzo bardzo nie polecam!!! :-) :-)

Kuba

Nie polecam brak kontaktu z firmą reklamacje usuwają w ciągu półtora miesiąca,firma nie dba o klientów! Omijaj szerokim łukiem ta firme

Masakra

Niestety i ja się na tej firmie zawiodłam. Na początku było obiecująco ale jak doszło do wyboru drzwi to wyszło że panowie sami dobrze nie są poinformowani o rodzajach sprzedawanych produktów, ich +/-. Przy montażu okazało się że drzwi są nie te co powinny być ale mimo to je zamontować. Przez długi czas nie można było się skontaktować tel żeby były wymienione. Po 2tyg nowe drzwi się wypaczyły i tego już było za wiele. Dalej nie odbierali więc trzeba było się wybrać osobiście do firmy gdzie każdy udawał że nie wie o co chodzi. Jednym słowem MASAKRA.

Niezadowolony2

Zdecydowanie przestrzegam przed współpracą z ta firmą ! Umowa na montaż okien zawarta w lipcu, termin montażu przesuwany dwukrotnie. Dziś (umówiony drugi termin montażu), bez wcześniejszego powiadomienia, zjawił się Pan i stwierdził że okien brak. Będę dochodził swoich praw we współpracy z Rzecznikiem Praw Konsumenta i Inspekcją Handlową

Nie polecam!

Nie polecam tej firmy.opis nie zgodny z zamówieniem .utrudniony kontakt ze sprzedawcą.do dnia dzisiejszego nikt nie oddzwonil i nie przyjechał żeby poprawić drzwi. Ta firma to jedna wielka porażka nie korzystacie z ich usług.

Jasiek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Czy są jakieś szanse na szybka poprawę?

Marzena

Zamowienie nie zgodne ! Firma porażka! szczerze odradzam!!

Dorota

Nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. - Lubartów

• Jak się pracuje w Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.?

Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.
2.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Przemysłowa 10
    21-100 Lubartów
  • NIP: 7141963945 KRS: 0000356656

Lubartowska Fabryka Okien I Drzwi Fer-Plast R.Brzeziński D.Kwiatkowska sp.j.