DENDROLAB sp. z o. o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o DENDROLAB sp. z o. o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENDROLAB sp. z o. o.

admin

Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy DENDROLAB sp. z o. o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej pracy? Podzielcie się swoją opinią!

Byly pracownik
@admin 31.07.2015 15:54
Cześć wszystkim! Macie jakieś informacje odnośnie firmy DENDROLAB sp. z o. o., które byłyby istotne dla osób szukających nowej...

Niby fajnie ale ciagle delegacje bez nawet wziecia pod uwage tego czy jest z kim zostawic dzieciaka. Cos nie tak, chociazby nie wyrobienie normy bo np byly trudniejsze drzewa i juz darcie ryja i opr na odprawie. Szczerze, szkoda nerwow za ta kase.

Zostaw opinię o DENDROLAB sp. z o. o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DENDROLAB sp. z o. o.