Opinie o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. w Warszawa Hrubieszowska 2

Baker Tilly jest grupą spółek, która oferuje profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, audytu i doradztwa podatkowego oraz biznesowego. Naszym celem jest zapewnienie Klientom w Polsce, Czechch i na Słowacji jak najlepszej obsługi w zakresie Business Processes Outsourcing (BPO), podatków, niezależnego audytu i innych usług finansowych przy wykorzystaniu wiedzy, doświadczenia i globalnych zasobów Baker Tilly International, którego jesteśmy członkiem.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. w Warszawa Hrubieszowska 2

pozdrawiam

hehe, apropos tego, ze ksiegowe nie maja czasu nic tlumaczyc - nigdy nie zapomne jak podeszlam do jednej, pytajac czy ma chwile i uslyszalam odpowiedz "NIE" :))) (a mialam pytanie, gdzie doslownie potrzebowalam odpowiedzi typu TAK/NIE, zeby wiedziec jak wykonac zadanie :) ). Potulnie wiec musialam wrocic do biureczka i domyslac sie o co babie chodzilo! ale co sie dziwic... (usunięte przez administratora)

pampampam

chyba szybko zwijającego się działu - przecież ostatnio wszyscy się zwalniają :D

maday

zgadzam się. choć powiem Ci że jest garsc stałego teamu którzy wierza ze robią to dla narodu i na poczet przyszlych pokoleń też też - i nawet mielą mózgi nowo pracującym i pewnie znajdując takie komentarze siedza i się dziwią jacy my jesteśmy ŹLI =D zdolni i młodzi a nie naiwni jakże tak droga pani drogi panie można =D

dobrze rzeczesz . Póki nie otworzą oczu nie uwierzą.

logo firmy Serwisant rowerowy

joł

haha jaka ściema -padłam

Magowska

Programy stażowe ? Chyba mylisz firmy. Pracowałam tam jakiś czas i jakoś nie spotkałam się z czymś takim chyba że przewalaniem papierów za dosłownie kilka groszy. I tak międzynarodowa z 4 krzesłami w kuchni na tylu pracowników. A o jakichkolwiek szkoleniach nawet nie myśl ponieważ w BTP one nie istnieją. Obcy język dla księgowych, a i tak co niektórym trzeba tłumaczyć słowo ''missing'' bo x latach edukacji. Ciągle wymagają od Ciebie cięższej pracy, aby przy nowej umowie usłyszeć że to ciągle za mało i że ogólnie to są średnio zadowoleni bo możesz więcej i nie mają Ci nic do zaoferowania oprócz możliwości pracy. Co za łaska pańska. A jak już przebijesz się kilkunastu latach przez asystentkę i starszą asystentkę i zostaniesz młodszą księgową to może przed emeryturą awansują Cię wyżej o ile dożyjesz.

BYŁY PRACOWNIK

szkoda czasu na tę firmę, (usunięte przez administratora)

widzę, ze ktos tu dał się chyba przekupić, usuwając tyle negatywow (niestety prawdziwych) ;). (usunięte przez administratora) widzę, że cel na rok 2015 to ocieplenie wizerunku :D

Muniek

Moim zdaniem to praca dobra dla osób, które nie lubią/nie dają sobie rady w korporacji. Tutaj też się dużo pracuje, ale nie ma takiego pośpiechu. Każdy zna swoje obowiązki i zazwyczaj nie było jakiegoś nagłego dodatkowego nawału pracy (oczywiście nie licząc ostatnich dni miesiąca, ale to oczywiste dla tej branży). To by były jednak jedyne plusy. Mi nie podobało się wyraźne zaznaczenie różnicy między asystentami, a pracownikami "wyższej rangi". Nie można było pytać o nic księgowych bo przeciez sa takie zapracowane i dawały to do zrozumienia. Asystenci tak na prawdę wykonują ta samą pracę co księgowe (za mniejsze pieniądze) ale je jak najbardziej męcz do woli. Drugi minus to kuchnia. Skandaliczne warunki do jedzenia czy odpoczynku (na kilkadziesiąt osób 6 krzeseł i 3 stoliki - a pomieszczenie ma ze 3 m2. Tak więc jak chcesz w spokoju zjeść to tylko ok 11 albo 15 bo inaczej siedzisz (albo stoisz) i jesz w pospiechu bo czujesz nad sobą oddechy innych osób, które chcą zająć Twoje miejsce. Według mnie to bardzo ważne bo przy umysłowej pracy należy się pracownikowi trochę relaksu (a i kolejny plus mi się przypomniał - nie ma jakiejś super kontroli nad przerwą; oczywiscie bez przesady ale nikt nie stoi nad nikim z zegarkiem w ręku) Trzeci minus to oczywiście płaca - bardzo niska jak na biuro rachunkowe. Osoby, które wynajmują mieszkanie wychodzą na zero, ale trzeba sie pilnować. Żadnych szaleństw :( Tak więc podsumowując jeśli ktoś chce w pracować w raczej spokojnym otoczeniu, a nie zależy mu tak bardzo na zarobkach to praca jest spoko. Natomiast osoby dynamiczne i nastawione na sukces powinny szukać dalej ciekawych miejsc pracy :) Ja nie żałuję bo nie było źle, ale należę do tej drugiej kategorii osób :).

jelina30

firma stawia na pracowitość i profesjonalizm. Ludzie bez ambicji i leniwi czytaj "wiecznie niezadowoleni i reprezentujacy postawe roszczeniowa" jak wyzej, nie znajda u nas satysfakcji. To jest firma, w ktorej stawia sie na talent i pracowitość. Polecam dla ambitnych.

BYŁY PRACOWNIK

Żenująca firma, asystenci w księgowości zarabiają mniej niż na produkcji, do tego straszny wyzysk i manipulacja, księgowe zarabiają dwa razy mniej niż średnia rynkowa, naprawde żal, jedynie warte uwage dla osób które nie mają żadnych szans na znalezienie doświadczenia na rynku pracy -ale również na maks 6-8 m-cy, po tym czasie mało co wiecej mozna sie nauczyc. potwierdzam wszystkie wczesniejsze negatywne opinie.

impressed

słoik by się nie utrzymał z tej pensji w Warszawie (chyba że kogoś jara wynajmowanie psiej budy) :D postawa roszczeniowa? czy ktoś, kto wykonuje dobrze swoją pracę i oczekuje w zamian godziwego wynagrodzenia i szacunku reprezentuje postawę roszczeniowa? widzę, że ktoś już nawet w sieci próbuje robić pranie mózgu... ludzie, jak już wyżej wspomniane, ktoś chce robić wolontariat - niech idzie do schroniska, popracuje w domu dziecka, z tego chociaż jakaś satysfakcja będzie :) A wszyscy ambitni juz dawno stamtąd uciekli albo czekają jedynie na własciwą okazję...

meduza
@impressed

może mało zarabiasz bo masz słabe kwalifikacje? ja jestem zadowolona :)

impressed
@meduza

i nie, teraz nie zarabiam mało - właśnie dzięki temu, ze juz mnie tam nie ma! :)

hej

jak ktoś lubi wolontariat to lepiej w schronisku popracować.

robe

widzę, że miałeś z nimi niezła przeprawę, a sama praca? dużo nadgodzin?jak rozliczane?jak managerzy?jakie spółki, ciekawe? bo zastanawiam się by do nich złożyć Cv

melon

jak mieszkasz z rodzicami albo sponsorem to zarobki całkiem spoko. nawet starczy na zabranie dziewczyny raz w miesiącu do McDonaldsa.

melon

robe

Jak zarobki w audycie?jak praca?

Gościówa

Pracuję w BTP prawie 10 lat. Wiadomo, były dni lepsze i gorsze. Ale ogólnie jestem zadowolona. W ostatnim czasie jest duża rotacja, ale jest też spore grono osób takich jak ja, ale również z dużo większym stażem. Niektórzy mówią, że gdzie indziej jest lepiej. Wiadomo, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma ;) Mnie tylko ciekawi, co z siebie dali Ci co są nie zadowoleni, bo mam wrażenie, że negatywne opinie piszą osoby, dla których to jest pierwsza praca, nie mają żadnego doświadczenia, ale za to potrafią wymagać wyższej pensji i dłuższej przerwy ;/ Wybija 16.30 rzucam dokumenty i wychodzę, bo do tej godziny pracuję, a gdzie jakiekolwiek poczucie obowiązku? W BTP można się dużo nauczyć, bo obsługuje firmy z każdej gałęzi gospodarki i jest przekrój przez wszystkie możliwe rodzaje dokumentów. Mnie też nie wszystko się podoba, ale z pracy jestem zadowolona!

trampek

a obiecany miesiąc szkoleń to w praktyce pół dnia roboczego :)) (bo po co szkolenia - do googlania? :))) )

trampek

lepiej w Zarze ciuchy przewalać niż w BTP pracować, przynajmniej więcej płacą ! pewnie socjal też lepszy :)

hehehe

serdecznie polecam staż w Baker Tilly. Nie będzie cię stać nawet na lunch, ale za to perfekcyjnie opanujesz funkcję kopiuj-wklej do excela :)

Zostaw merytoryczną opinię o Baker Tilly Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Baker Tilly Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Baker Tilly Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baker Tilly Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Baker Tilly Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baker Tilly Poland Sp. z o.o.