Opinie o MONDI BZWP w Bystrzyca Kłodzka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MONDI BZWP. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w MONDI BZWP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONDI BZWP w Bystrzyca Kłodzka

Ile dostaliście? Ja tylko złotówke, to żart?

Robert

Warto jeszcze wspomniec ze ludzie pracuja tam calymi rodzinami, nie wazne co umiesz, wazne kto ciebie lubi kogo znas, dobra moneta = duzo ponizej przecietnych zarobkow na danym stanowisku, brak poszanowania, mobing.

Pan Dzozef
@Robert

Z zakładu leca: alkoholicy, lenie i lawiranci. Skoro już nie pracujesz z nami byłeś jednym z nich. Bardzo długa jazda w zatłoczonym autobusie do pracy źle wpłynęła na twoją psychikę o czym świadczą twoje wpisy. Sobota 100% płatna, Niedziela 200%. Nikt ci nie każe iść w weekend do pracy. Kierownik chodzi po maszynach i zapisuje kto chce sobie dorobić. Za miesiąc jak rusza na nowo Czechy i odrzuca najsłabsze ogniwa, będziesz tam na forach mieszal:)

Mateusz
@Pan Dzozef

Wymuszają nadgodziny grożąc nie przedłużeniem umowy nie szanują nowych pracowników i tych co się nie kumplują z kierownikiem. Za palenie wnioski i zabierają premie. A za L4 krzywo patrząc i jesteś gnębionym. Zakład pełen konfidentów i lizusów. Mobbing. Dobrze tylko ma świat i wysokie stawki co (usunięte przez administratora) liże.

Prawilny
@Pan Dzozef

Same kłamstwa osoba wyzywająca innych ,a sama spożywająca alkohol z nie wiadomych żródeł oraz tabletki nie wiadomego pochodzenia więc proszę to czytać przez pryzmat.

j
@Pan Dzozef

drogi Panie a kto powiedzial ze mowa o produkcji ? sam ton twojego postu powinien dac do myslenia zainteresowanym praca w tym zakladzie.

Pan nie kolega kierownika

Pieniądze słabe jak w całej Bystrzycy

W rządzie mówią grożą zostań w domu, a w mondi w czasach epidemii jest innaczej hasło brzmi Zostań w pracy, Mondi jest twoim drugim domem Piątek Świątek i niedziela nie pozdrawiam

Ryszard

Może zabrakło chęci i umiejętności do pracy? Ja mam diametralnie inną opinię i polecam.

Sławek
@Ryszard

(usunięte przez administratora) gadasz nie ma żadnego (usunięte przez administratora)przskypiony jesteś mów prawdę a nie tylko to co ci zapłacą

kk

obiecuja zlote gory, oczywiscie tylko obiecuja, patrza jak tylko wykorzystac,(usunięte przez administratora) najchetniej zebys pracowal na wypisanym zwolnieniu,temat rzeka , omijac wielkim lukiem , niech sobie zatrudniaja chinczykow

Witam , może posiada ktoś informacje jak wyglada praca u danego pracodawcy na stanowisku regionalnego kierownika sprzedaży , wynagrodzenie, auto, premie itp.

Pracowałem jakiś czas temu w MONDI,od dawna pracuje w Czechach i nie narzekam ani na pracę ani na zarobki ani na warunki pracy czego niemożna powiedzieć o MONDI.Przepracowalem tam 3 lata sytuacja ogólnie wygląda tak że pomocnik jest traktowany jak produkt na taśmie,zero szacunku dla człowieka,chcesz urlop niedostaniesz,jak jest postój i maszyny niepracuja to wtedy kierownicy wysyłają ciebie na urlop.Wszystko ładnie i pięknie wygląda na samym początku.Ogolnie harowanie na premie maszynistów na Mastercut i domino.A skoro mowa o premii sa zabierane więc niema co liczyć na pełna premię.Kierownicy mają swoich maszynistów więc jak będziesz chciał się nauczyć czegoś od maszynisty to się nie nauczysz i będziesz dalej harował.W firmie obowiązuja układy znajomości ciotka wujek itd.Ogolnie niepolecane nie w takich warunkach ani za takie pieniądze szkoda zdrowia.

kunegunda

@Prezes Nie przesadzaj z taką opinią. Firma jest dobrze oceniana!

Prezes

Odradzam, zachorujesz to cię zwolnią. (usunięte przez administratora)

Julia

Dobrze by było jakbyście na tym forum dzielili się informacjami na temat MONDI BZWP. Jak obecnie wygląda sytuacja firmy oraz czy jest prowadzona rekrutacja? W jaki sposób przebiega rekrutacja oraz jak są sprawdzane umiejętności kandydata na dane stanowisko? Bardzo przydatne będą wszelkie informacje na temat aktualnych ofert pracy oraz przebiegu samej rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI BZWP - Bystrzyca Kłodzka

• Jak się pracuje w MONDI BZWP?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI BZWP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI BZWP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI BZWP?

Kandydaci do pracy w MONDI BZWP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI BZWP
1.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zamenhofa 36
    57-500 Bystrzyca Kłodzka