WZF POLFA S.A.

Opinie o WZF POLFA S.A.

sag
użytkownik zarejestrowany

basio, a podejmowałaś u nich pracę czy pracujesz już jakiś czas ? Mnie zastanawia jak przebiega proces rekrutacji

Nepotyzm w najgorszym wydaniu!! Przepracowa??em w dziale marketingu 10 lat. Teraz cierpiÄ? na depresjÄ?. Dominuje [usunięte przez moderatora] donosicielstwo, wszechw??adno??Ä? os??b kt??rym nie powierzy??bym opieki nad chomikiem. GÄ?sta sieÄ? intryg i plotkarstwa. Pr??bowa??em stworzyÄ? etos asertywnego pracownika i zosta??em zkasowany, podeptany,[usunięte przez moderatora]. ZwiÄ?zki zawodowe miast broniÄ? pracownika chodzÄ? po sznurku jak wypasione wieprze. Nie polecam!!! Ja jadÄ?c samochodem omijam z daleka ul. KarolkowÄ? 22/24

Zostaw opinię o WZF POLFA S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZF POLFA S.A.