Opinie o moraj.pl - D&M sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Moraj Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Moraj Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Moraj Sp. z o.o. sp.k. w Rybnik

Ale ściemniasz, o jakiej konkurencji mówisz , takich stawek nie ma na rynku, każdy powinien zarabiać w stosunku do swojego zaangażowania , ja pracuje bardzo ciężko a dostaje grosze ... na tym nie polega uczciwość pracodawcy

Piter

Najgorsze jest to, że wielkich perspektyw na polepszenie warunków pracy raczej nie widzę, bo z tego co mi wiadomo konkurencja wcale lepiej nie ma - powiem więcej, chyba nawet stwarza gorsze warunki niż Moraj.

anonim4

Popieram również bardzo długo pracowałam w firmie Moraj .człowiek poświęcał swój czas i zdrowie bo praca ciężka i czasem od świtu do nocy . pracuje się jako magazynier sprzątacz i fakturzysta zero szacunku kierownictwa ogólnego . A teraz podobno jest jeszcze gorzej dziewczyny zwalniają się bo nie wytrzymują psychicznie . I płace bardzo zmalały .szefostwo w miarę ok ale za bardzo pod wpływem jednej młodej kierowniczki .Mało wie a... powodzenia kandydatom

krk

Witam, niestety dołączę do grona źle wypowiadających się byłych pracowników. Pracowałam najpierw bez umowy, potem dostałam wymarzony etat... oczywiście najniższa krajowa + ewentualnie cos do ręki za nadgodziny... Robota od świtu do nocy, czas pracy nie istniał... Byłam magazynierem, kasjerką, sprzataczką, wózkiem widłowym... I znosiłam (wraz z reszta załogi) opryskliwe teksty z ust szefostwa. Jak w jednym oddziale ktoś zawalił, to byliśmy bezmózgowcami... Szkoda gadać, brak szacunku, ale cóż FIRMA ROZWINIETA...

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nemezis

Pracowałam bardzo krótko,ze względu na uczulenie jakiego się nabawiłam; w hurtowni w Katowicach. Praca nie jest lekka, ale miła atmosfera rekompensuje trudy. Nie ma określonych przerw, ale mogłam zjeść i zapalić kiedy chciałam.Żałuję, że nie mogłam zostać, bo praca mi się podobała. Polecam osobom, które lubią być w ciągłym ruchu. Przyjazne i pełne szacunku stosunki pomiędzy pracownikami. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że firma jest rzetelna. Za szkoleniowe dni dostałam od razu pieniążki, co było miłe.

Jakub P. z Krakowa

Witajcie. Ja pracowałem w tej firmie ładnych 8 lat temuna stanowisku przedstawiciel handlowy. Wtedy to była praca gdzie traktowano mnie w porządku, nie było zbędnego rygoru, duża swoboda (tzn. nie było problemów z wyjściem na papierosa itp) ale bardzo wysokie wymagania i dla osób chcących się poobijać nie było tam miejsca. Bardzo duża presja na wynik, duża samodzielność w podejmowaniu decyzji,duża odpowiedzialność.Do tego samochód do dyspozycji i telefon. Jak na tamte czasy zarobki były bardzo dobre. Wahały się od 2-coś tam do 4-coś tam. W zależności od zaangażowania, sezonu i niestety zaopatrzenia hurtowni.Praca absolutnie nie była łatwa i nie dla każdego. Kompetentne kierownictwo w osobie [usunięte przez administratora]dużo mnie nauczyło. Firma MORAJ nigdy nie oszukała mnie ani na złotówkę i zawsze mogłem obliczyć sobie ile już zarobiłem w tym miesiącu. Oczywiście często się narzekało na to czy na tamto, często mając rację ale,,, proponuję każdemu kto jest zły na tą firmę wypowiedzieć się tu po paru latach jak zobaczą jak jest gdzie indziej. Reasumując z perspektywy czasu bardzo pozytywnie wspominam pracę w tej firmie. Polecałbym każdemu kto ma możliwość pracować w tej firmie bo to szkoła życia dla przedstawicieli. Wiele osób którzy tam nie pracują pozostało w zawodzie i nadal są przedstawicielami. No chyba że ta praca teraz wygląda zupełnie inaczej ale na ten temat wiedzy już nie posiadam... Pozdrawiam

?

Ja jestem z Rybnika. Właśnie znalazłam ofertę. Warto składać cv?

A teraz szukają nowego pracownika na stanowisko fakturzysty w Katowicach? Jak myślicie warto się ubiegać..??

BFF

a jak sie pracuje PH w warszawie?

pracownica

Witam. Większość co piszecie to po części prawda.Mamy czas na śniadanie, na papieroska itp -jeśli o to chodzi to nie jest źle -o śniadaniu i przerwie możemy jedynie pomarzyć na dniach otwartych ale wtedy to i szefostwo pracuje na pełnych obrotach.Dni otwarte nie oznaczają że każdy może sobie wejść po prostu mamy zniżki dla klientów hurtowych a nie detalicznych. Jeśli chodzi o zarobki to mogło być więcej ale kto by nie chciał więcej. Jednak muszę przyznać że wynagrodzenie nie jest adekwatne do wykonywanej pracy wszystko zależy jakie masz układy z górą.T[usunięte przez administratora] Teraz trochę o pracy: -ciężka dla kobiet- ciężkie i duże kartony -mało mężczyzn na hurtowniach żeby mogli pomóc -często praca po 10h a nawet 12h -nadgodziny wypłacane z wspólnej premii -zbyt duży zakres obowiązków jak na 1 osobę -brak szacunku dla pracownika i jego pracy -praca na magazynie ciężka i pod nadzorem kapusia T.K Ogólnie praca ciężka ale jest praca. Jeszcze gdy było to F.P.H a nie spółka to był większy szacun dla pracownika szef[usunięte przez administratora] był THE BEST i nic tego nie zmieni.Teraz to jest spółka która jest dla kasy i najgorsze jest to że takie osoby jak [usunięte przez administratora] okradają tą firme i to jest smutne:(

xyz

to co z ciebie za przedstawiciel jak potrafisz sprzedać tylko za 1000 zł akurat to świadczy tylko o tobie i twoim zaangażowaniu w swoje obowiązki

*****

Postanowiłam napisać parę słów, ponieważ to co wypisujecie na temat Firmy Moraj to stek bzdur . Jestem zatrudniona w Firmie Moraj od kliku lat i nie chcę zmienić miejsca zatrudnienia . Firma jest solidna , dba o dobro pracowników (jak najbardziej są przerwy śniadaniowe, kto twierdzi inaczej jest kłamcą) zarobki na odpowiednim poziomie , adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz zakresu obowiązków .Szefowie oczywiście są wymagający , ale to przecież praca , a nie przedszkole . Jeśli ktoś chce zabierać głoś na temat Firmy Moraj to proszę niech najpierw założy własną firmę i niech ją tak rozwinie, wtedy ma prawo głosu .

ssss

a Ty zmieniłeś firmę i teraz profesjonalne szkolenia, świetne zarobki i cudowna atmosfera??? no to gratulacje - tylko czemu tak długo czekałeś???

pppppp

czy ktoś w tej firmie słyszał o szkoleniach (usunięte przez administratora), motywowaniu i dofinansowywaniu np. studiów dla pracowników? niestety nie... jakakolwiek strategia firmy, poprawianie jakości, audyty, certyfikaty, marketing? może kilka niezbyt udanych prób... naprawdę szkoda

pppppp

problem tej firmy polega na tym że nie posiada wykwalifikowanych pracowników na "wysokich' szczeblach- (usunięte przez administratora) który wyraża się "poszłem"- to mówi samo za siebie. Praca nad marką wymaga czegoś więcej niz zaocznych studiów (usunięte przez administratora), który oprócz naśladowania (usunięte przez administratora), zabawy gadżetami i nieszanowania ludzi nie robi za wiele. Z przykrością stwierdzam że firma która naprawdę ma potencjał nie osiągnie nic więcej poza poziom na którym jest obecnie bo do tego potrzebna jest przede wszystkim konsekwencja, współpraca, dobry podział obowiązków no i odpowiednie podejście oraz wynagradzanie pracowników i szacunek do nich.

AAAA

MORAJ CZYLI ORAJ DO BÓLU OD ŚWITU DO NOCY ZA ŚMIESZNĄ KASĘ. NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU....

mamba

Najgorsza firma jaką w z życiu spotkałem. Warunki w jakich sie pracuje to katastrofa.(usunięte przez administratora)

8 zl brutto to duzo..?to psie pieniadze!!a robic trzeba od rana do wieczora!!

sdsa

ok 1000zł za przedstawiciela ??? to jest duzo ??

fiona

moraj dobrze płaci -te bzdury wypisują zazdrośnicy

Zostaw merytoryczną opinię o Moraj Sp. z o.o. sp.k. - Rybnik

• Jak się pracuje w Moraj Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Moraj Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Moraj Sp. z o.o. sp.k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Moraj Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Moraj Sp. z o.o. sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Moraj Sp. z o.o. sp.k.
2.3/5 Na podstawie 103 ocen.

Moraj Sp. z o.o. sp.k.