F.H.U. Makro

Kraków

Opinie o F.H.U. Makro

pracownik1

pracownik1 pracuje tu kilkanaście lat , 80% z nas pracuje ponad 5 lat , a kilku 10-20lat. pisanie o licznych zwolnieniach jest bzdurą Szef zatrudnił rok temu kilku nowych PH i po naszych namowach jednemu podziękował za pracę . Zamiast jeździć do klientów siedział w domu , a my na niego robiliśmy. Tego zwolnionego zatrudniał nawet dwa razy. Ten przez kilka miesięcy prosił go o powtórne zatrudnienie. Niestety Szef uległ i zatrudnił go drugi raz, ale ten dalej olewał robote więc go zwolnił

R.B.
@pracownik1 11.08.2017 15:11

Do pracownik 1 Dlaczego kłamiesz ? Piszesz nie prawdę po co ?

zarząd@makrofhu

Czy leci z nami pilot ?

ona

Był duży :)

ja 1

nie polecam!

?

Wypłata pożal się Boże i jeszcze żerują za co zabrać premie

R.B.

Pracownik 1 to on. Sam sobie pisze i odpowiada. Szuka winnych za swoje błędy. Prawda jaka jest każdy wie. Chce się ktoś taplać w tym błotku ?

detektyw

detektyw Czy ten zwolniony to R.B. i posługuje się nickiem : Wąsaty Sprzedawca Jaj ? Czy Zuzanna do J.K. ?

Jeszcze tu pracuje ale wszystko co pisze jest prawda bez sensu

Kris

Też się zwolniłem. Potwierdzam wszystko co jest napisane w komentarzach.

nie

Slaba praca. Marna placa. Non stop zwolnienia.

zatrudnienie

Odradzam każdemu. Nie róbcie tego błędu.

on

dlaczego ?

zuzanna

Ryba psuje sie od glowy

Zuzanna

@Wąsaty Sprzedawca Jajczyli z tego co piszesz, w firmie jest duża rotacja? Jak duża część pracowników, to pracownicy właśnie z tak krótkim stażem?

bona

Jaki odsetek zwalnia się ? Ile zarabiałeś ? jak płacą innym ? w terminie płacą ?

Wąsaty Sprzedawca Jaj
@bona 10.07.2017 11:56

Hm bardzo duży Zarabialem sporo poniżej średniej na stanowisku. Co człowiek to inna umowa. Tak płacą w terminie to Plus. Z tym nigdy nie było problemu.

Zuzanna

@miśdlaczego piszesz, żeby unikać firmy F.H.U. Makro ? Jakie są Twoje doświadczenia z pracy w niej?

miś

Omijać szerokim łukiem

Zuzanna

@mikro co sprawia, że nie polecasz pracy w firmie? Bardzo cenne będą dla nas pełniejsze wpisy. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w firmie zajmujesz/zajmowałeś. Warunki pracy i ocena pracodawcy mogą się w ramach jednej firmy zdecydowanie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy działu w jakim się pracuje.

mikro

Szkoda czasu... Nie polecam...

Qiso

No ogólnie to im większy sukces odnosi firma tym lepiej dla samego pracownika @fiu. Wtedy podnoszą się zwykle zarobki pracowników :D

manolo

Zupełnie nowy PR od 2016 (taka granica wynika z przeczytanych powyżej opinii) a co do pracy w MIKRO to jeden wielki LOL.

gregor

Firma ok, ale musi być wynik. Jeśli już robiłeś jako PH w branży to sobie poradzisz i zarobisz. Jestem parę lat w tej firmie i z kasy jaką dają da się przeżyć. Niedawno przyjęli PH bez doświadczenia , dostał pół roku na na zrobienie wyniku - po tym czasie przynajmniej na siebie musi zarobić.

aaaa

Witam, ktoś pracował w tej firmie jako PH? możecie coś o niej powiedzieć?

Zostaw opinię o F.H.U. Makro - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Makro