Custos Security Systems Robert Ożyński

Wrocław

Custos Security Systems Robert Ożyński

Opinie o Custos Security Systems Robert Ożyński

Man37

Zarobki najnizsza krajowa, nie raczy dawac podwyzek. A o umowie mozesz zapomniec. Pozdrawiam

Czekamy na newsy od zatrudnionych. Ktoś ma jakieś aktualne informacje na temat przedsiębiorstwa Custos Security Systems Robert Ożyński w mieście Wrocław, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw opinię o Custos Security Systems Robert Ożyński - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Custos Security Systems Robert Ożyński