Arteria Retail S.A.

Opinie o Arteria Retail S.A.

werf

fakt z tym sie zgodze..jednak szukam od jakies czasu od nich ofert pracy nie wiecie czy beda kogos rekrutowac?

emce

najnizsz krajowa podstawa, ale prowizja dobra a plany do zrealizowania, ja nie narzekam ale za siedzenie za biurkiem i granie na fejsie to sie prowizji nie zarabia, proste, wiec ci co narzekaja niech ida pracowac na kase do biedronki - tam placa za siedzenie

Płaca kierownika POS 1560 brutto, sprzedawca najniższa krajowa..... Dajcie sobie spokój

Zostaw opinię o Arteria Retail S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arteria Retail S.A.