Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BANCO DRILL w Radomsko

Kiko Nowy wpis

Witam , gdzie aktualnie firma wykonuje jakieś prace? Proszę o informacje praca.multiservis@o2.pl

były Nowy wpis

Bzdury!!! Z tego co wiem firma cały czas ma pracowników, wypłaty dostają w terminie i pracują dalej.

osoba ściągająca długi Nowy wpis

Właściciel to zwykły cwaniak i "burak", który żyje na kredyt nie płacąc ludziom. Gość ma tyle długów, że strach z nim wchodzić w jakiekolwiek układy. Lista wierzycieli jest bardzo duża... Jak ktoś chce pracować za darmo albo prosić się o swoje ciężko zarobione pieniądze to będzie zachwycony - gość spełnia wszystkie ww kryteria.

Gronar Nowy wpis

Orientuje się ktoś może gdzie aktualnie prowadzi budowę firma banco drill , Chciałbym zobaczyć jakość wykonywanych prac , ponieważ jestem zainteresowany wykonaniem pomp. praca.multiserwis@o2.pl

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BANCO DRILL? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
PRACOWNIK

FIRMA GODNA POLECENIA A TO CO PISZĄ TO BZDURY.

PRACOWNIK

WŁAŚCICIEL TEJ FIRMY JEST BARDZO STANOWCZĄ OSOBĄ. DUŻO WYMAGA I DUŻO PŁACI. W TEJ BRANŻY JEST MAŁO OSÓB KTÓRE , PRZESTRZEGAJĄ TYCH ZASAD. SĄ TEŻ MINUSY TEJ PRACY ,DESZCZ,ŚNIEG,WIATR ALE TO REKOMPENSATA ZA TO CO PŁACĄ.

córka

Ta firma to pomyłka. Zero szacunku do pracownika. Ignorowanie telefonów przez właściciela firmy. Wypłat nie widać albo są wypłacane "małymi porcjami". Na pieniądze czeka się jak na deszcz czyli nie wiadomo kiedy spadnie i w jakiej ilości. Raczej nic więcej dodawać nie muszę. Pozdrawiam szefa i współczuję pracownikom.

kamil

wystarczy wejsc na strone info-długi i zobaczycie jaki ten biznesmen jest zadłuzony przy okazji zobaczycie tam spora liste reszty radomszczanskich dziadów

kamil

Ten Janusz biznesu ma wiecej długów niz ja włosów na głowie

Nie płaci. Na swoje potrzeby pieniadze ma, ale żeby ludziom wypłacić zaległe pensje za ciężko przepracowane kilka miesięcy, to już nie ma. Taka polityka. Odradzam.

PTV

Bardzo rzadko dostajesz kase w całości za przepracowany miesiąc. Są one najczęściej wypłacane częściowo. Dlatego pod koniec roku na Święta są prezenty, żeby ostudzić nerwową atmosferę. A co do obiadów w pracy ... niezła manipulacja!!! Tę kwestię reguluje Prawo Pracy. "Dieta w czasie podróży krajowej przeznaczona na pokrycie kosztów wyżywienia wynosi 30 zł na dobę." A w firmie Banco za 12 godzin charówy masz obiad za max. 15 zł Każda firma robi Wigilie firmowe i płaci za obiady pracowników gdy przebywają poza siedzibą firmy i poza domem. TO NORMA NIE RARYTAS !

Wszyscy tak strasznie skarżą się na Pracodawcę, ale nikt nie pisze, że ma bezpłatne obiady w pracy i prezent na Święta, o którym gdziekolwiek indziej pracownik mógłby pomarzyć. Poza tym - jak Wam tak źle to jakim cudem pracujecie tu niektórzy po 6-7 lat? Żal ...

stary

dotyczy tego roku ten kto to pisał niech sie zastanowi czemu pracuja jak ktos wisi komus siano duze racezej nie zostawi i odejdzie gdzieś indziej a co do obiadow to jest takie coś jak delegacja po drugie praca cały czas na zewnątrz bezwzgledu na warunki atmosferyczne czy to upal,deszcz bądz mroz prosze poczytac kodeks pracy . ŻAL TO JEST ŻENADA

reblo

Wszystko co napisali poprzednicy to prawda, jeśli kogoś stać by pracować 3 miesiące bez wypłaty to szczerze polecam. Firma ma chyba więcej wierzycieli niz pracowników

stary

kiepska atmosfera ciśnienia w pracy ludzie oki najgorzej z kasą do wypłaty

najwny

to co obiecuje to nie dotrzymuje

Zostaw merytoryczną opinię o BANCO DRILL - Radomsko

BANCO DRILL
2.1/5 Na podstawie 106 ocen.

BANCO DRILL