counter
1 1 4 5 1
lolo Nowy wpis
Klient

Firma ewidentnie unikająca zapłaty za wykonane usługi, omijać i to z daleka. W Radomsku istnieje druga firma RAD-BUD innego właściciela, która jest w odróżnieniu od tej pierwszej uczciwa i bezproblemowa.

TakNie
dostawca Nowy wpis
Klient

Firma (usunięte przez administratora) na współpracę powołując się na rzetelnych kontrahentów a następnie nie wywiązuję się ze zobowiązań finansowych. Radosław Koziński kłamie przy każdej rozmowie telefonicznej że zapłaci jutro lub jak dojadzie do biura. Pieniędzmi za ekspresowo wykonaną usługę wraz z materiałem spłacał inne zobowiązania. Omijać z daleka!

Tak2Nie
oper Nowy wpis

Brak kompetencji. Praca na zuzytym sprzecie . Firma nie wypłacalna.Praca w ciagłej delegacji " w warunkach jak cygan" . poprostu pierwszo rzedna partyzantka. Moje sugestie dla Radosław Koziński Rad-Bud: Omijac z daleka

Tak8Nie

Jak teraz pracuje się w Radosław Koziński Rad-Bud? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Macie doświadczenie z praca w Radosław Koziński Rad-Bud? Czekamy na informacje od byłych pracowników odnośnie atmosfery i warunków pracy! Twoja opinia jest ważna!

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Radosław Koziński Rad-Bud - Radomsko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad