Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export

noname

nie narzekam kojo za darmo, kasa jest na czas czego więcej pragnąc

@noname

Ryszard

Od siedmiu lat współpracuję z tą firmą, nie mogę powiedzieć złego słowa. Pieniądze nie dość że dobre, to jeszcze zawsze na czas.

@Ryszard

on to ja

Jest ok polecam

@on to ja

Roman

Na czas jest kasa, nie ma na browara czasa, piniądze wysokie, łożko szerokie. Tyle

@Roman

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export s.c. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Leksus

2 lata na wyjeździe wszystko ok teraz będe jechał do Danii

@Leksus

wolny

Kasa ok i na czas

@wolny

Roman

Pracowałem Orlenie w innej agencji też z Płocka. Nie ma porównania zaliczki, kontakt no i normalna kasa

@Roman

Winek

Nie bardzo wiem z czego te (usunięte przez administratora) komentarze jak się chce robić to się zarobi a kasa zawsze na czas.

@Winek

Jakub

Agencja, z którą warto współpracować. Pieniądze są zawsze punktualnie

@Jakub

Pracownik Roku

Zarobki są naprawdę konkurencyjne i co najważniejsze na czas.

@Pracownik Roku

romek

nie mam się do czego przyczepić

@romek

Jurek

Właśnie dziś odebrałem pierwsze wynagrodzenie wszystko na czas i jestem baaardzo zadowoly

@Jurek

Karol

Miło mi się współpracuje z tą firmą, szczególnie cenię sobie bezproblemowy kontakt. Wynagrodzenie i jego terminowość też nie pozostawia wiele do życzenia. Z pełną odpowiedzialnością dam 5 gwiazdek.

@Karol

aktywator

Jako doświadczony spawacz mam przyjemność współpracować z firmą Tech-Export i chciałbym podzielić się swoją pozytywną opinią. Wynagrodzenie zawsze na czas, a koordynatorzy wykazują się nadzwyczajną troską o najmniejsze nawet szczegóły na projekcie.

@aktywator

mariusz

Mój czas pracy z firmą Tech-Export wspominam bardzo dobrze. Firma ta wykazała się profesjonalizmem, zapewniając wsparcie i odpowiednie warunki do wykonywania pracy. Wynagrodzenie było zawsze na czasem a często nawet wcześniej. Polecam.

@mariusz

Waldemar

jestem spawaczem i mogę szczerze polecić firmę Tech-Export jako godną zaufania, Pracuje tam 4 lata z małymi przerwami ze względu na zdrowie. Wynagrodzenie na czas, koordynatorzy pomagają w każdej sprawie.

@Waldemar

Zygmunt

Chciałbym napisać co ważne o uczciwym podejściu. Szybko się załatwia rzeczy w biurze i koordynator dokładnie informuje o wszelkich zmianach lub efektywności to dobre podejście sprawia, że współpraca się układa. Czasem nawet za często dzwonią z pytaniami w czym można pomóc.

@Zygmunt

Szanowny Panie Zygmuncie, Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzyłeś i zapewniamy, że będziemy nadal dążyć do doskonałości w świadczeniu naszych usług. Dziękujemy raz jeszcze i liczymy na dalszą udaną współpracę! Zespół Tech-Export.

Olek

Polecam, Wyjazdy zaplanowane, bilety wykupione tylko trzeba się stawić w dane miejsce. Pieniądze zawsze się zgadzają z uzgodnieniami. Można tak pracować.

@Olek

Miloszek

Firma Tech-Export zatrudnia pracowników zapewniając im nie tylko odpowiednie warunki pracy i terminowe wynagrodzenie, ale ważne jest dla mnie także wsparcie w codziennych sytuacjach na budowie.

@Miloszek

miloszek

@miloszek

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export - Płock

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 199.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 192, z czego 186 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Tech-Export